Ski Jump Manager

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
O ile reszta w ogóle się pojawi. MM-y nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat umarl. Msze i pogrzeb zalatwie. ktos niech sie zajmie zakladem pogrzebowym i miejscem na cmentarzu. chyba, ze jest lekarz na sali. Misiek! Co z tym???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się z chęcią dołączę. Tylko nie widzę sensu tworzenia tego typu managerów jeśli po kilku dniach przestają one istniec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydaje mi sie, że szybko tych osób nie znajdziemy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się z chęcią dołączę. Tylko nie widzę sensu tworzenia tego typu managerów jeśli po kilku dniach przestają one istniec.

Misiek, nie wiem, czy branie PT do Managera ma sens. Brał udział bodajże we wszystkich które były, z czego w żadnym nie uczestniczył aktywnie dłużej niż 2-3 dni. Tutaj nie chodzi o ilość, ale o jakość. Np. w MMEE mam tylko 7 uczestników, ale wszyscy są aktywni i jest bardzo fajnie. Pamiętasz pewnie NMM 2, gdzie połowa uczestników wycofała się na starcie.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Teraz to wogole sobie mysle czy nie odsunac Ski Jump Managera, bo zbliża sie koniec roku szkolnego i raczej NMM#3 jest bardziej pożądanym manadżerkiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie wydaje, ze lepiej bedzie poczekac chwile na super managera jakim jest NMM, niz teraz miec jakies krotkie przygody z SJM.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc jeśli ktoś nie chce prowadzic obojętnie jakiego managera niech nie zakłada tematu. A co do mojego nastawienia. WYcofałem się z twojego tylko ze względu małej frekwencji. W managerze mastera uczestniczyłem czynnie, więc nic mi nie zarzucaj :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc jeśli ktoś nie chce prowadzic obojętnie jakiego managera niech nie zakłada tematu. A co do mojego nastawienia. WYcofałem się z twojego tylko ze względu małej frekwencji. W managerze mastera uczestniczyłem czynnie, więc nic mi nie zarzucaj :]

Nie mogę zaprzeczyć. PT w moim MM był aktywny i bez zarzutu:)

Misiek, kiedy można się NMM#3 spodziewać?:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc jeśli ktoś nie chce prowadzic obojętnie jakiego managera niech nie zakłada tematu. A co do mojego nastawienia. WYcofałem się z twojego tylko ze względu małej frekwencji. W managerze mastera uczestniczyłem czynnie, więc nic mi nie zarzucaj :]

Chciałbym tylko zauważyć, że z powodu małej frewecji wycofałeś się jako pierwszy. :rolleyes:

Racja, lepiej poczekać na NMM, które przynajmniej ma sprawdzoną formułę itd. SJM może nie wypalić, bo sam pomysł jest dość nudny, skoki są znacznie bardziej przewidywalne niż futbol.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
A kiedy mic zamierzasz swojego menedżerka konczyc?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przed Tobą, czyli pod koniec kwietnia, gdyż zaczynasz w maju;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nie no, w maju nie zacznę, wolę być juz pewnym końca roku szkolnego, niż zaczynać NMM, przerywać i zaczynać znowu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry