Sytuacja na świecie 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7941

Gość
Gość
Ja w top 200 się bawie :/ tylko nie wiem jak się utrzymam nie jestem zbyt dobry w takich klockah.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jogaila nie wiem czy ten mistrz to pogarda czy pochwała
Ale nie znałem zbytnio twojej sytuacji bo prawie ni udzielasz się na forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
Udzielam się od czasu do czasu.

W tym wypadku była to ironia. Nie zwykłem gardzić ludźmi, ani też ich chwalić za nic.

pozdro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bartek chodź do miasta MR.Tita ja już tam będę w radzie zajmij se miejsce w radzie
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Hmm.... Troszkę nadrobiłem. 1,5 lvl :p. Jeden problem mam tylko poza tym, że nie mogę robić gazet. Otóż brakuje mi jednego pkt. dośw. do 7 lvl'a :(. Marnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja troszke teraz się zagapiłem ale co tam poszedłem spać i do 23 śpie ^^ Ale za to będzie full energi i na nocke coś ustawie :D
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No staram się, staram. Teraz na 2h tytoń poszedłem zbierać. choć zaraz chyba anuluję i pójdę na rozkładanie torów. Więcej exp'a w kóncu. I to duuużo więcej :).

@Edit: No i tak jak mówiłem poszedłem na rozkładanie. 10 minut i mam 7lvl :p. Teraz kolejne 2h do nabicia exp'a i podskoczenia w rankingu :D. Bo dla mnie na tym świecie liczy się o najmniej TOP500. Choć jeśli będę wyżej to się nie obrażę :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Gratulacje Patricio :) A tak w ogóle to nasze miasto tez niedlugo powstanie ;))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje pierwszego miasta :D!
I odrazu się rozbudowuje.
Ja teraz piórko kruka zbieram tak że troche mi to zajmie :/
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
8 lvl wpadł i jestwm w TOP250 :) Rozkładanie jest moją ulubioną pracą narazie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja już prześcignąłem Jogaila/e(nie wiem czy chłopak czy dziewczyna xD), zrobiłem pare zadań dla poszukiwacza przygód i troszkę nadgoniłem ;)

PS:Wszystkiego naj naj najlepszego Drogie Panie w dniu Waszego Święta ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba trzeba zgłaszać grę na tym samym komputerze
 

DeletedUser9639

Gość
Gość
pewnie jutro ale nie daleko Nas jets miasto widmo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Udaje mi się być w TOP 15 budowania ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bartek mi się teraz przechwala że jest 480 w rankingu ogólnym i się mi też użalala że nie może zrobić Fasolki oczywiście na gg
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
A ja mam w końcu 10lvl :). TOP 100 mi bardzo pasuje :D. Właśnie odnawiam energię do budowy miasta. Kaska już jest:). Narazie nie ma miejsc (5-pak startowy :p), a potem można się zgłaszać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wychodzi na to, że jestem noobem. 1600 w rankingu, powaliłem punkty na początku, tak bym już indyki zbierał i nadrobił bym. Graty dla kwiatkaxx, 15 level.
Zakładani pułapek jednak nie jest "fajne". Na początku beznadziejny exp, może pomarańcze.
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Jak narazie mam 9 lvl i jestem w top 480 i bende żołnierzem już prawie wszystkie p. na pojedynki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry