Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14107

Gość
Gość
...i stało się... Mamy już niecałe pięć tysięcy graczy, a liczba ta ciągle maleje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakłady

To co? Zakłady kiedy liczba spadnie poniżej 4000? :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Stawiam, że do października ;) Połowa września i bawimy się w czwórkę.
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Stawiam, że do października ;) Połowa września i bawimy się w czwórkę.

z tego co mówicie widać, że krytyczną macie sytuację. Admini w ogóle powinni wprowadzi, że już nie będzie dało się zaczynać grę na innych światach prócz 5... wtedy by liczba graczy z pewnością się powiększyła..
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Najgorsze jest to, że targ już prawie świeci pustkami. Sprzedawcy grudy ziemi szukałem ładnych kilka tygodni. Jeśli spojrzeć na towary rzadsze - zegarki/naboje to możesz liczyć tylko na siebie.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
miastawczorajdzis.png


czerwiec 2009-sierpień 2011

jasnoniebieskie - miasta, które są do dziś
jasnoczerwone i szare - miasta, które upadły

/Cyferki co chwilę się zmieniają, ale wychodzi na to, że jesteśmy najsłabiej zaludnionym światem :huh: Nic dziwnego, że tu taka cisza...
 

DeletedUser19238

Gość
Gość
Jak admini szybciej będą wypuszczać nowe światy to na pewno sytuacja się poprawi.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Czuję się prawie jak kronikarz.

Listopad - niecałe 3,5k graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
RE:

A nie mówiłem?

Obstawiamy dalej, kiedy pierwsza będzie dwójka w liczbie graczy?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Przy niepomyślnych wiatrach, to już przy świętach Wielkiej Nocy. Liczba graczy coraz szybciej maleje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I pomyśleć,że właśnie na tym świecie zaczynałem swoją przygodę z tw :) Kiedy z kumplami miasto zakładaliśmy i radość była jak się znalazło miasto widmo z 10 000 pkt :) A teraz to niestety,siostra gra na s5 sama w miescie,rzadko wchodzi,ale cóż.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
3070 czyli lada dzień ujrzymy dwójkę na początku liczby graczy.

Sytuacja na świecie... Konfederacja podbiła już większość świata, de facto sytuacja sprzed 1,5 roku się odwraca. I tu należy zadać sobie jedno ważne pytanie: Czy IXI w takowej sytuacji (jak SZ wcześniej) planuje reorganizację sojuszów, aby zapewnić godną rozrywkę pozostałym starym graczom naszego serwera? Zapraszam do dyskusji, dobra gra jest naszym wspólnym celem.
 

DeletedUser28462

Gość
Gość
Hmm No jeszcze się trzymamy ostatnio o dziwo przybyło nam kilku graczy ale podejrzewam że to ktoś sobie multi założył...

Odwraca nie odwraca tak czy siak moim zdaniem tu już nie ma co reorganizować gracze są zbyt bardzo zakorzenieni w swoich sojuszach. Często wręcz (mimo że to tylko gra) pałają do strony przeciwnej nienawiścią.

SZ zgania to jak teraz jest na IXI. Konfederacja zgania na SZ. Nic nowego tak było i będzie od zawsze na zawsze :)

I z tego co się udało wynegocjować to myślę że starczy nam zabawy w obecnym stanie sojuszy na ładnych parę miesięcy :) Mam nadzieję że akurat do planowanego połączenia światów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Często wręcz (mimo że to tylko gra) pałają do strony przeciwnej nienawiścią.
Jeżeli ktoś doszedł do takiego stadium, to najwyższa pora, żeby zakończył grę. Mam nadzieję, że to tylko hipoteza bez uzasadnienia.

Co do fortów, to nie ma co ukrywać, że era świetności już minęła. W zasadzie to już niedługo będzie pewnie jakaś rocznica, tylko która? Walczą /a właściwie przychodzą na bitwy/ Ci, którzy chodzili przed moim zakończeniem. Nie widzę praktycznie nikogo nowego, maksymalnie kilka osób na dzień walk. Czyli jest źle, ale jeszcze nie jest tragicznie. Tak czy owak, miłego strzelania.

I pamiętajcie, że w tej grze istnieje lepsza zabawa, jaką niewątpliwie jest robienie zadań.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Stworzyłem mały wykres:

wykress5.png


Jak widać tendencja spadkowa maleje (choć jest to ciężko zauważalne), już prawie nie ma kogo kasować.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Prace mające na celu umożliwić transfer postaci są obecnie prowadzone.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up Ja, natürlich :D Czekam na to od dawna, a mój post miał tylko zaprezentować tendencję spadkową na przełomie blisko roku (szkoda, że nie znalazłem starszych wpisów). Trzeba też jakoś podtrzymać ten wątek, choćby dla potomnych - po złączeniu serwerów zapewne powstaną nowe, świeże i pachnące wątki, a póki co czekamy z niecierpliwością :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wykres przypomina hiperbolę, a hiperbola bez przesunięć dla argumentów dodatnich ma granicę w 0, gdy argumenty lecą do nieskończoności. Tak więc można się cieszyć, że świat nigdy nie zostanie pusty.
 
Do góry