Wojenne Ścieżki - Gonzales Fortowy 2023r - Dyskusja

Status
Zamknięty.

kruK629

Członek obsługi gry
To rownie dobrze mogles napisac ze punkty beda liczyly sie za zdobycie fortu tylko przez flage :D
Nie wiem gdzie ty sie uczyles grac na fortach ze wkreciles sobie takie krzywe "urozmaicenia"
Sam gram na fortach od jesieni 2009. Bitwy fortowe ewoluuja ... ale tego Twojego urozmaicenia nie czaje.

Dzis nie oplaca sie flagowac bo kazdy chce expa i obligacje a te sa uzaleznione od liczby rund.
Gonzales rzadzi sie swoimi prawami. Tu chodzi przeciez o zdobycie fortu a nie postrzelanie sobie :)
Nie wiem czy grałeś, ale z jednych z poprzednich Gonzalesow fortowych punkty za flagę były w oknie od 40 do 45 rundy;)
 
W zasadzie co autor tego Gonzalesa mial na mysli ograniczajac zdobywanie fortu przez flage?
Po co te ograniczenia ? Jaki one maja sens ?
W temacie tej dyskusji - całkowicie popieram taki pomysł.
Oczywiście, że na Gonzalesie chodzi o wygraną/przejęcie fortu, nie o postrzelanie. Ale w moich oczach, wyższą wartość ma wygranie przez flagę np. w 40 rundzie niż 15. I dobrze że to zostało uwzględnione.
a TWT funduje nam... zakaz wygrania gry przed 30 rundą w imię nie wiadomo czego,
Nie ma żadnego zakazu. Chcesz flagować wcześniej? Proszę bardzo - tylko wtedy nikt nie dostaje punktu. Myślę, że to rozsądne podejście.

Chyba nikt nie chce grać eventu opartego na staniu od dołu i biegu w stronę flagi od 1 rundy. Ludzie, trochę pomyślunku.

Pomysł z flagą tylko między 40-45 rundą to dopiero był potworek, który bardzo dobrze że został zmieniony.
 
Jestem fanem także speedwaya (WTS Spartapif_paf), którego tzw. Regulamin co roku robi się o tom grubszy! Tu się robi to samo! Z prostych zasad idziemy w takie zawiłości, że każdy w 35 rundzie będzie tak zamotany jak ja po 10ciu latach 0 pojęcia! Poprawka poprawki, odnośnik do odnośnika a i tak nudziaż zapłacze się na forum, że Iro kupiło Kruka. I z fajnej następnej edycji G'23 będzie tylko klapiszcze i kwasy...
 
Ja i tak szanuję mortadelke. Ja lubie. No nie znam lepszej wędliny do usmażenia niż mortadela. Smażysz ją i potem keczap. Kurna, najlepsze jedzenie na świecie dla mnie, Ja nazywałem to zawsze kiełbasa chrupiąca, no nie. Zawsze było: Mamo, mamo! Zrób mi chrupiącą, no nie. To jest najlepsze jedzenie w życiu. Albo ewentualnie taką kiełbasę chudą, kupujesz te pętka, kroisz na plasterki i z cebulką na patelce podsmażasz i na kanapki i tak samo, przepyszne.
 
Czy turniej na Gonzalesie będzie transmitowany na youtube/twitchu bądź jakiejkolwiek innej platformie?
Z moich informacji wynika że jest bardzo duże zainteresowanie wśród osób które się nie dostały na event.
 
Żeby nie bylo później kombinowana, wrzucę to tutaj stan na 14:01:

Screenshot_20231111_140159_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140152_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140144_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140137_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140128_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140120_Chrome.jpg
Screenshot_20231111_140114_Chrome.jpg
 

kruK629

Członek obsługi gry
Drodzy,

Zakończyliśmy Gonzalesa wspólnymi siłami. Chciałbym Was poprosić o feedback. Kilka uwag mam zapisanych, ale każda opinia (dobra czy zła) jest dla mnie bardzo ważna, ważne aby zgodnie z regulaminem :D. Trzymajcie się ciepło
 
Mega niefart dzida 1pkt wiecej w rankingu fortowym jakby tamci wzieli awatary tfu XD ps wszystko spoko poza nowicjuszem speedem,next time bardziej bądźcie surowi dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry