Aktualizacja 1.23

  • Rozpoczynający wątek Tomlin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Według najnowszych "przecieków" chat w grze został odłożony na później ze względu na problemy techniczne.

Natomiast mają się pojawić zmienne mapy bitw fortowych w zależności od wielkości fortu i stopnia rozbudowy budynków :)
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
beztytuut.png


Nareszcie widać w których tematach są nowe posty.
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
jest coś nowego można zmieniać rozdzielczość mapy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy ktoś zauważył ale wprowadzono nowe medale
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak grasz na becie to wpisz sobie mnie będzie (scener zrobię jak będzie mi się chciało)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Additional information
Version 1.23

* General
o Game internal Release development list of The-West
o New awards.
* Game logic
o Energy is refilled after levelup.
* Interface
o Town and Fort profile reworked.
o Beautified ranking tables.
o Reworked the user interface of the player settings.
o A new signature is available.
o Fort battle statistics
o The mapsize is being fitted to the browser's size and the margin at the bottom has been removed
o Configuration menu for map view.
* Bugfixes
o Sorting the fort battle result table is no longer case sensitive.
o Recruiting page is now IE8 compatible.
* Quests
o The easter quest is now available in all languages.
* Betaworld
o The experience gained through fort battles is limited to 1000 XP and the battle costs are set to 500$ / 750$ / 1000$ to prevent abuse.
* Premium
o Nuggets can be transferred between players.

to wszystko z 1.23. najbardziej mi się spodobało to, że po osiągnięciu następnego lvl regeneruje się całkiem energia, tak jak do tej pory było z pż oraz tańsze walki o forty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Additional information


to wszystko z 1.23. najbardziej mi się spodobało to, że po osiągnięciu następnego lvl regeneruje się całkiem energia, tak jak do tej pory było z pż oraz tańsze walki o forty
Jak widac dotyczy to tylko swiata beta (na szczescie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
On się chyba pomylił:)
Mógłby ktoś to na polski przerzucić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Medal Combative(2 Colty) dostaje się za wygrany pojedynek.
Widziałem jeszcze medal na którym jest avatar najemnika któremu leci krew z nosa, go dostaje się pewnie za przegrany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojawiło się potwierdzenie wprowadzenia zmiennych map fortów i wyglądać to ma mniej więcej tak (za http://devblog.the-west.net/):

devshot-48-map-1.png


Wygląd mapy oraz parametry poszczególnych obszarów będą zależeć od wielkości fortu oraz poziomu rozbudowy poszczególnych budynków - wyższy level budynku będzie dawał lepsze bonusy w jego sektorze. Zostaną także wprowadzone bonusy klasowe na wieżach. Czyli teraz każda bitwa będzie wyglądać inaczej :)

W małych i średnich fortach wprowadzony ma być niższy limit graczy na bitwę (żeby mniejsze sojusze też mogły sobie pozwolić na fort), choć jeszcze nie wiadomo dokładnie jakie - rozważane są odpowiednio 30 i 60, a duże zostają z 128.

Z ciekawostek pojawiła się zapowiedź, że w przyszłości będzie można budynki w czasie bitwy burzyć! :D
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
W małych i średnich fortach wprowadzony ma być niższy limit graczy na bitwę (żeby mniejsze sojusze też mogły sobie pozwolić na fort), choć jeszcze nie wiadomo dokładnie jakie - rozważane są odpowiednio 30 i 60, a duże zostają z 128.
Z tymi liczbami to jeszcze nic nie wiadomo, ale podobno duże forty raczej nie zostaną z tymi 128, ale będzie ich mniej.
Dodam także, że zostanie wprowadzona zmiana, że atakujących może być więcej od obrońców. Aktualnie jest tak:

Maksymalna liczba atakujących/obrońców
* Mały fort: 15 / 10
* Średni fort fort: 30 / 20
* Duży fort: 60 / 40

Ale to w każdej chwili może się zmienić :p.


Wg. mnie ta zmiana, że maksymalna liczba atakujących może być większa od maksymalnej liczby obrońców jest bardzo dobra, bo dzięki temu będzie się cały czas działo, gdyż odbicie fortu będzie łatwiejsze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to zostanie wprowadzone gdzieś, ale po walce o fort się nie omdlewa.
Injury Suddenly everything goes black and when you wake up you can't remember anything. You lose 440 health points.

A mam 440hp i nie jestem w hotelu.
 

DeletedUser3119

Gość
Gość
ludzie, zmniejszenie limitu jest straszne, przecież na s1 ludzie się nie mieszczą ;/ z obu stron ;/
a małe sojusze niech dołączają do dużych sojuszy ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzenie przewagi dla atakujących zepsuło by całkowicie grę. Ostatnie walki KN przeciw Zarazie udowodniły iż przy wyrównanej liczbie obrońców i agresorów można zdobyć fort. Wszystko bowiem zależy od organizacji i zgrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry