Aktualizacja 1.23

  • Rozpoczynający wątek Tomlin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze nie opadły emocje po poprzednie aktualce, a już pojawiły się "przecieki" co będzie w następnej (za Dev-Blog):

Nowy profil miasta z widoczną ilością fortów:
town.png


Nowy wygląd rankingu:
new_ranking.png


Na razie kosmetyka, ale fortami wreszcie będzie można w mieście poszpanować ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
człowiek da ci link a ty już wyjeżdżasz z nowym tematem... :D

tak ten ranking bardzo mi się w pierwszej chwili spodobał. ma być jeszcze chyba czat w fortach i nowy serwer, który to wytrzyma :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe, ja juz czekam kiedy to na becie wprowadzą. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli tak ma być aktualizacja.... to nic dodać nic ując....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wziąłeś to z bety? To już dawno na niej było myślałem że to będzie w 1.22 i się nawet zdziwiłem jak zobaczyłem że niema

@down

No przecież to napisałem (niema to jak spamik)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś robi "włam" i se bierze bryłki.Bez "szensu"
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie jeżeli by to wprowadzili na PL ( polska chory naród ) gracze z wyższymi lvlami "ochraniali" by tych słabszych za bryłki ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie jeżeli by to wprowadzili na PL ( polska chory naród ) gracze z wyższymi lvlami "ochraniali" by tych słabszych za bryłki ...

Niby w jaki sposób by to robili?
Tak czy inaczej to na liście poronionych pomysłów ten konkuruje o pierwsze miejsce z premium reskill.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem troche cienki a anglika, mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi brylkami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie tylko w forcie ale na serverze miescie i (prywatny)
 

DeletedUser

Gość
Gość
I znowu zaczynacie narzekać. Będzie przekazywanie i po tygodniu nikt już nie będzie o tym myślał tylko będzie narzekał na następną aktualizację :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie chyba w tej aktualizacji ma wejść (ew. w następnej). tylko nie wiem gdzie go można jeszcze (delikatnie powiem) "upchnąć". przecież powiększenie okna bitwy wyjdzie nieestetycznie, a miejsca już nie ma. jedyną możliwością wq mnie jest "przewijanie" się rozmów z raportami (zostałeś przesunięty itd.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
upchnął go , nie martw sie.Ten nowy interface(czyt. to podwyższenie na dole) co go w tej aktulizacji wprowadzli, specjalniepod czat jest zrobiony
 
Status
Zamknięty.
Do góry