Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.
Nie sądze...
Maria nie wydaje się być szczęśliwa. Sądze ze coś zdenerwowało ją kilka dni temu.

co tutaj jest za wskazówka ?

no niby nic nie ma, ale czytając to coś mi się skojarzyło : P może głupoty, sprawdzę to jak teoria z tym jutrzejszym ekwipunkiem o 10:00 się nie sprawdzi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zobaczymy jak to będzie na pewno zadanie nie będzie trwać jednej minuty, myślę że będzie można pokombinować
 

DeletedUser

Gość
Gość
zobaczymy jak to będzie na pewno zadanie nie będzie trwać jednej minuty, myślę że będzie można pokombinować

no mam nadzieje że to będzie ze 20 minut tak jak z 3 częścią kartki...
dobra, jeszcze 9h47m i sie dowiemy czy coś w tym jest :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam bardzo wielka nadzieje ze bd to przynajmniej 10min trwac a nie 1^^ . trzeba sprawdzic kilkaprac , w ktorej trzeba stac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z ostatniej chwili!!

Z Dziś, 7min temu: Hmmm Billy was in last Thursdays paper. How do I get that now. I hope Henry saved it.

"Billy był w gazecie w ostatni czwartek. Jak ja teraz ją znajdę. Mam nadzieję, że Henry ją zachował."
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli gazetę trzeba mieć, do tego bez broni bo ktoś to napisał wcześniej i musi być dziesiąta. admini troszke lubią nas wykorzystywać
 

DeletedUser

Gość
Gość
a gdzie stałeś? przy budowaniu dworca? miałeś gazete? gdzie pokazał ci sie ten napis?

bo ja mam gazete i naszyjnik miłośći i nic
szukam po salonie i też nic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Łukasz ja skopiowałem tekst z ang. twittera. :p

Ja się dopiero zajmę tym zadaniem jak minie okres na robienie zadań wielkanocnych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z ostatniej chwili!!

Z Dziś, 7min temu: Hmmm Billy was in last Thursdays paper. How do I get that now. I hope Henry saved it.

"Billy był w gazecie w ostatni czwartek. Jak ja teraz ją znajdę. Mam nadzieję, że Henry ją zachował."


to może znaczyć że Billy był w redakcji gazety lub po prostu był na jakieś tam stronie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście jakbym miał się skłaniać do miejsca to wybrał bym drukarnię, czyli drukowanie gazet.
Być może jednak trzeba mieć ten czwartek (pisali, że nie, ale tu się pojawia).
Godziny nie mówię, bo jest ustalona (na 100%?) 10:00.
Naszyjnik miłości? Hmmm... Nie wiem czy bym się skłaniał do tego. No chyba, że ktoś zdołał to wyciągnąć z jakiejś pracy to wtedy ok. :D
Budowa dworca chyba nic nie będzie miała z tym współnego (moje przypuszczenie), bo ten tekst z twittera był dość dawno.

Pożyjey, zobaczymy. ^^
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
za 23 minuty 10. Ja będę w drukowaniu z gazetą, a niech ktoś sprawdzi w budowie dworca z biletem i bez broni
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sprawdzam: budowa dworca, bilet;gazeta w eq, brak broni. Zadania zrobiłem więc kwestia czasu :)

Gostek z bety powiedział, że będą dawać wskazówki na twitterze, albo na ich forum. Warto czytać^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tylko, że jak na razie na becie są sprzeczne wskazówki i weź tu coś wybierz ;p Osobiście wątpię by trzeba było być w jakimś miejscu pracy, ale oczywiście wszystko jest możliwe ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też. niedługo się wyjaśni, czy mieliśmy racje
 
Status
Zamknięty.
Do góry