Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.
3494e1k.jpg


Jak widać Belle Star dostępny jest z ukrytego zadania : ) Jest to jakaś kontynuacja serii Ofiara Losu, które niedawno (2) zostały dodane do gry...
Do odblokowania zadania, trzeba spełnić "tajne" wymagania :) Istnienie tego zadania jest z tego co mi wiadomo potwierdzone :- Podejrzewam, że Onufry na s11 wykonał już to zadanie, więc może uchyli nam rąbka tajemnicy ; )
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Vilgee również wykonał. Też posiada to cacko w ekwipunku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teorie:

czas: codziennie 10.00 lub 22.00, czwartek 10.00 lub 22.00
produkty: bilet, gazeta, plakat
prace: sprzedaż gazet, drukowanie gazety, budowa dworca, gaszenie pożaru, rokowania pokojowe,
broń: brak aktywnej broni, p. rewolwer wiązkowy
przedmioty: naszyjnik miłości

Oczywiście wykonanie obu zadań z Billym (Ofiara losu).

Jak o czymś zapomniałem to piszcie to edytuje tutaj i będzie zebrane wszystko

Z mojego doświadczenia raczej codziennie o 10 i 22 odpada bo większość opcji sprawdziłem i nic. Najbardziej prawdopodobny jest czwartek ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11849

Gość
Gość
Jak już było wspomniane na s11 mają go Onufry i Vilgee.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Ze znanych mi polskich graczy mają go: Vilgee (mod), Gah (były szeryf), Onufry (CM) oraz Tatom. Ten ostatni jest w pełni nie powiązany z administracją. Szukajcie ;)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
wczytałem sie w to i to i nic nie znalazłem, jedynie coś znalazłem na forum bety ale to też są przypuszczenia :(
 
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=17779&page=14

Tutaj macie link do forum rumuńskiego The-West, tam jest chyba stosunkowo najwięcej informacji odnośnie zadania z Deringerem, o ile coś tam dobrze zrozumiałem zadanie ma się pojawić w czwartek o 10:00, trzeba mieć założony jakiś naszyjnik... no przynajmniej tak wywnioskowałem... ja osobiście nie mam zbyt wiele czasu na taką zabawę, ale jeśli ktoś ma ochotę zapraszam :) W miarę możliwości będę pomagał ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
a na becie napisali, że jakiś admin napisał, ze można to zadanie wykonać codziennie ;/
 
być może tak jest : )

jeszcze dodam taką małą podpowiedź, myślę że jakieś znaczenie ma to zadanie:
Jutrzejszy nagłówek (Specjalna gazeta, specjalna gazeta) - dostępne u barmana
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Tatom zdobył go w bitwie o fort, właśnie mi odpisał. Także z questu zostaje tylko administracja, którą prosimy bardzo o jakieś wskazówki :)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
być może tak jest : )

jeszcze dodam taką małą podpowiedź, myślę że jakieś znaczenie ma to zadanie:
Jutrzejszy nagłówek (Specjalna gazeta, specjalna gazeta) - dostępne u barmana

patrząc to powiązanie jakby jest ale też nie ma żadnych informacji o billym
na becie piszą o ćwierćdolarówce i gazetach może jest jakieś powięzanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wątpię, że zdobył go w bitwie. Mówi tak żeby mieć spokój...
Zdobycie DBS nie jest takie trudne. Trochę samoincjatywy, zaangażowania i dbs w kieszeni ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się zadaję, że tu o jakiegoś Billiego chodzi, który chce obrabować bank.Czyżby decyzja dot. podboju kolei?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc wiemy juz, że "szlacheckie" broni MOZNA zdobyc z questów a nie jak przedtem uwazalismy na bitwach o fort :)

@up
JF skąd wiesz? ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc podziel się z nami tą Dobrą Nowiną :)

Nie, nie będę się nią dzielił. Im mniej osób ma te broń tym lepiej :)
A nie chce Wam psuć zabawy. Sam do końca nie wiem czy dobrze wykombinowałem( a coś mi się wydaje że dobrze) i będę wiedział na 100% w ciągu 3 najbliższych dni. Więc sami to odkryjcie, to nie jest takie trudne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry