Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.
W sumie Cię trochę rozumiem, chociaż ja bym postąpił inaczej:) Skoro nie chcesz ujawnić swojej teorii odnośnie DBS to może chociaż naprowadzisz resztę na właściwą drogę. Myślę, że powinniśmy się dzielić odkryciami... Dziś ty coś odkryłeś, innym razem ktoś coś odkryje i też nie będzie chciał nic powiedzieć, bo inni wcześniej mu nie pomogli:) Pamiętajmy o tym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie Cię trochę rozumiem, chociaż ja bym postąpił inaczej:) Skoro nie chcesz ujawnić swojej teorii odnośnie DBS to może chociaż naprowadzisz resztę na właściwą drogę. Myślę, że powinniśmy się dzielić odkryciami... Dziś ty coś odkryłeś, innym razem ktoś coś odkryje i też nie będzie chciał nic powiedzieć, bo inni wcześniej mu nie pomogli:) Pamiętajmy o tym.

O własnie to mialem powiedziec :p
Daj jakąs wskazówke chociaż :)
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Dokładnie :) Ja spędziłem teraz jakąś godzinę na szperaniu po forach westa z innych państw. Sporo osób go ma :) Mówią, że to na pewno nie ma nic wspólnego z kluczami i że rozwiązanie jest tak naprawde bardzo proste :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro tak mówi, to niech screena da :p

Jeżeli Tatom powiedział, że dostał tę broń z bitwy o fort, to albo tak było, albo chciał się po prostu uwolnić od pytań innych nielitościwych i zazdrosnych graczy. Osobiście uważam, że mówi prawdę. Na fortach można znajdować nawet najdrogocenniejsze przedmioty, ale tylko gdy przeżyjesz, a polegli mieliby przy sobie sporą ilość gotówki. Ja już raz znalazłem nawet broń Smith & Wesson Model 1 (sprzedaż: 1175$), a mój znajomy jeszcze lepiej - zardzewiałą puszkę/strzelbę (sprzedaż: 1500$). Nie wątpię, że jest możliwość znalezienia jeszcze o wiele cenniejszych przedmiotów. W związku z tym ja Tatoma zbędnymi pytaniami bym nie zasypywał, bo znamy już jego kwestię, a jeżeli jest inaczej, to wątpię aby zmienił zdanie i podał rozwiązanie.

Zamiast tego szukajcie wskazówek i je wykorzystujcie. Próbujcie na własną ręke rozwiązać zadanie. Jeżeli znajdziecie rozwiązanie - nie chwalcie się nim, gdyż Wasza wiedza może obrócić przeciw Wam samym. Dużo więcej przyjemności sprawi Wam fakt, że jesteście oryginalnymi graczami spośród tysięcy innych, niż bycie jednym z wielu posiadających tę samą broń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11849

Gość
Gość
Nie chodzi mi o to aby osoba, która zgarnęła tego deringera powiedziała o tym co trzeba zrobić, tylko o to, aby ten ktoś dał nam chociaż najmniejszą wskazówkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra to i ja dorzucę swoje 18 groszy.
Każdy ma szansę na zdobycie tej broni. Żadna decyzja nie wpłynie na zablokowanie tego questa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś tu wrzucić zakończenie questa, w którym trzeba dać billowi precyzyjny wiązkowy i przegrać pojedynek??
Sam tego nie zrobiłem, bo na żadnym świecie nie mam precyzyjnego wiązkowego w mieście, do którego należę, a teraz jest czas na zadanka świąteczne, a nie łażenie po miastach. Może tam jest wskazówka.
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
zadanieb.jpg

Nie ma tu za dużo :/
 
można też pokombinować trochę z tą monetą, którą się dostaje w Czyszczeniu butów, tam też jest jakiś orzełek ;=
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Tłumaczenie tego z pierwszego posta:

"Sp1tfire! Widziałeś to? Wygląda na to, że po tym pojedynku z tobą zupełnie mu odbiło. Teraz szuka jesszcze lepszej broni i podobno chce napaść na bank! Już to czuję, zostanie złapany przez szeryfa i na końcu to wszystko wróci do mnie! Więc Sp1tfire, czy chcesz zarobić jeszcze trochę dolarów? Daj Billemu lekcję szacunku! Nie obchodzi mnie to, czy będzie to jego ostatnia lekcja. Nie lubię za to mojego kuzyna."

Tego ostatniego zdania nie pojmuję ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trafiłem na trop Schofielda Jesse James, ale proszę się nie ekscytować bo na razie są to tylko przypuszczenia
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Tłumaczenie z rumuńskiego forum co do DBS :

Tagi prawdziwe:
-Guns uzyskuje się z Mary.
-Musisz dwóch misjach "Fallen".
-Musisz spełniać pewne wymogi, które chronią swoją misję.
-Pierwsze broń nie ma żadnego związku z decyzją lub kluczy!

założeń Tagi:
-Misja jest czwartek.
I nie muszą być wyposażone w jakiejkolwiek broni.
-Musisz nosić na szyi kołnierz miłości.
-Musi być 10 godz.

A tu coś o Schofield Jesse James o którym Skamon mówił wyżej "

Na forum w moim mieście, gdyby nie wiem, czy informacje są prawdziwe:


Nabytych Deringer Belle Starr

Przygody w Thief Art Po zakończeniu (Odwiedź kolekcjoner sztuki) z obrazem i kradzieży 6 godzin otrzyma klucz. z tym kluczem będą z niego korzystać w profilu

Będziesz musiał przygody, które pojawią się z Diana Roalstad
powiedzenie

"Poszukiwacz skarbów widział tego klucza i być kule proucurando przez você.Ele powiedział mi, że ten klucz otwiera wielki skarb, trzeba dać mu klucz, a otrzymasz dużą sumę pieniędzy"

Zaakceptuje przygody i realizacji kluczowych będzie otrzymasz $ 3,000 lub zaakceptuje dziwnego, że niespodzianka będzie wielki pierścień tancerz Belle Starr (Uwaga: Cena sprzedaży 14.000 dolarów)

Po kolejnej przygodzie z Diana Roalstad ona daje w zamian daje pierścienia do Belle Starr Deringer 71-97 szkody



Inne:

I 200 Get w prosty strzał i Catarina obrączki (zdobył z przygodą (obrączki Catherine -> pojedynku Beat Dealer) pojawi się i przygoda z szeryfem
będzie się domagać $ 5,000 ring i tak pełne precyzji Schofield
on będzie otrzymasz 2 opcje 1 lub pojedynku Jesse James Schofield
wybierze pojedynku z szeryfem i jego wygraną otrzyma
5000 dolarów i Schofield Jesse'ego Jamesa 105-165 szkody następnie pojawi się z Indianami przygodę, która wymaga, aby nagradzać broń i niespodzianka


I wciąż powtarzają się informacje mogą być błędne, ponieważ została wydana z innych forach, ale może potwierdzić Gabry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja tyle sie nad tym głowiłem, a to przecież jest takie banalne. odkrył ktoś już o co chodzi???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie piszcie "Już wiem" "To przecież takie proste". Jak macie coś konstruktywnego do napisania to piszcie, jak nie chcecie to dziób na kłódkę i nie nabijajcie sobie postów. ;)
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
-Musisz nosić na szyi kołnierz miłości.
W sensie chodzi o naszyjnik miłości?

A jeżeli "już wiecie" to podajcie jakąś wskazówke chociaż albo domysły, ten temat powstał aby rozwiązać ową zagadkę, a nie chwalić się jacy jesteście wspaniali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja od siebie powiem tylko tyle:
Quest można wykonać każdego dnia, ale jest jedno ale czasowe...
Jeżeli znacie czas, zostały wam cztery warunki potrzebne do pojawienia się questa, które są o wiele prostsze niż znalezienie odpowiedniego czasu na wykonanie questa.
Reszta warunków potrzebnych do pojawienia się questa to już wasza działka, ale wystarczy pomyśleć ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry