Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser17490

Gość
Gość
Ty też Birtek już wiesz co jest potrzebne
Ja się jednak chyba pomyliłem bo ni jak nie chce wyjsć :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja od siebie powiem tylko tyle:
Quest można wykonać każdego dnia, ale jest jedno ale czasowe...
Jeżeli znacie czas, zostały wam cztery warunki potrzebne do pojawienia się questa, które są o wiele prostsze niż znalezienie odpowiedniego czasu na wykonanie questa.
Reszta warunków potrzebnych do pojawienia się questa to już wasza działka, ale wystarczy pomyśleć ;)

Ale powiedz w jakich godzinach porannych do 12:00 czy od 12:01 do 24:00.
Oraz czy to wymaga jakiś konkretnych rzeczy założonych w ekwipunku i ilu. To tyle ile chce wiedzieć.
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
A może powiesz jeszcze tylko na jakiej podstawie zdobyłeś takowe informacje. Czy są one podane w questach czy w inny sposób?
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Misja jest czwartek.
-Niemożesz mieć załorzonej żadnej broni
-Musisz nosić Naszyjnik Miłości z questa walentynkowego
-Musi być 10 godz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Misja jest czwartek.
-Niemożesz mieć załorzonej żadnej broni
-Musisz nosić Naszyjnik Miłości z questa walentynkowego
-Musi być 10 godz.

I skąd to zostało wytrzaśnięte:p

Bo sprawdzony sposób to napewo nie jest bo do czwartku jeszcze jkieś 3 dni;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tylko "przetłumaczyłem na polski" tłumaczenie z rumuńskiego forum (bodajże) a czwartek był 1kwietnia, a "Ofiara Losu" bodajże od 30marcza (albo 29)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ej ale to jest troche niemozliwe skoro wyscie wczesniej podajze na 1 stronie pisali ze nie mozna sobie zamknac tego questa a zadanie z naszyjnikiem walentykowym podobno zostalo zamkniete ( chyba ze chodzi o inny naszjnik )
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Misja jest czwartek.
-Niemożesz mieć załorzonej żadnej broni
-Musisz nosić Naszyjnik Miłości z questa walentynkowego
-Musi być 10 godz.

Do pierwszego punktu bym polemizował. Od ludzi, którzy zrobili quest wywnioskowałem, że każdy zrobił ten quest innego dnia.
Tłumacz google to zuaaaaaaa rzecz.
Niektóre informacje stamtąd są FAŁSZYWE.
Moje informacje pochodzą z różnych źródeł od ludzi, który tenże quest już wykonali. Poza tym olśnienia doznałem czytając pewną błahą część treści questa, na która nikt nie zwraca zbytnio uwagi...
Co nieco także dowiedziałem się z zagranicznych forum. Nie tylko rumuńskiego, tam było tyle samo sprzeczności co zgodności.
Jak będę wiedział coś jeszcze i uda mi się zrobić quest, uchylę wam rąbka tajemnicy. Może nawet za 20 minut będę wiedział coś więcej.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
no i co? macie jakieś info? ja mam :p ale musze przetestować
 

DeletedUser

Gość
Gość
podziel się nawet jeśli niewiesz czy to pewne informacje
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
czytałem na innych forach i nie znalazłem info o "braku broni" i strefie czasowej, jedynie było zaznaczone że ma być to godzina 10, ale nie pisało nic o czwartku, i jeszcze henry wyganiał billiego przy tym queście, żebyśmy szli na dworzec, i tam go chyba zabiliśmy a potem dostaliśmy ten deringen, zresztą maria sama zaznaczyła "Mogłeś go tam po prostu zabić" no to zrobiłem to na dworcu, takie jest zdanie


lecz są to tyko przypuszczenia :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Informacje strasznie sprzeczne widzę, ale jakby zrobić składankę i dodatkowo zerknąć na twittera to spokojnie można się zorientować jak odblokować to zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Informacje strasznie sprzeczne widzę, ale jakby zrobić składankę i dodatkowo zerknąć na twittera to spokojnie można się zorientować jak odblokować to zadanie.

Właśnie jak się z tego twittera korzysta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież tam nic nie ma o tym:(

czyli jak deringer można zdoyć z zadania tak więcej wszystkie inne też dostaniemy zadń :)
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
@Onfury to jest nie sprawiedliwe ! Wy admini juz wiecie jakie są zadania i je robicie.
Powinieneś coś nas naprowadzić na właściwą droge, bo tak to nie mamy szans a tego deringera nie zdobędźemy bez podpowiedzi.
Troche oszukujecie i to jest niesprawiedliwe do zwykłych graczy ! :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry