Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
po pokazaniu tego tłumaczenia google jednej osobie z IG, otrzymałem taką odpowiedź:

Google Wam poprawia błędne informacje o queście a Wam się to nie podoba? ja Was nie rozumiem...

nie wiem jak to rozumieć, nie chce mi nic więcej powiedzieć
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
Hmmm Billy był ostatnio papieru czwartki. How do I get that now. Jak mogę to teraz. I hope Henry saved it. about 5 hours ago via web Mam nadzieję, że Henry zapisany.
i podobno ten quest pojawia się rano :/

więc nici z tego jak nie macie czasu w dni robocze :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
wkleiłem teorie na 1 stronę - 3 post żeby były lepiej widoczne, bo spam idzie strasznie szybko ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
po pokazaniu tego tłumaczenia google jednej osobie z IG, otrzymałem taką odpowiedź:

Google Wam poprawia błędne informacje o queście a Wam się to nie podoba? ja Was nie rozumiem...

nie wiem jak to rozumieć, nie chce mi nic więcej powiedzieć

teraz powiedział "żartowałem"
grr...bawią sie naszym kosztem :x
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Yhy. Czekam przy budowie stacji kolejowej.. Może być o 22 albo tylko w czwartek. Dobrze że w czwartek się nie ruszam z domu. Być może jako 1
go zdobędę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak powiem bo pewnie malo osob wie... jutro sa testy 6 klas wiec jak ktos chodzi do max 5 klasy SP albo ma takowe dziecko to najprawdopodobniej nie ma lekcji... wiec kto chcetny moze jutro srpobowac ;p
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
wlasnie ja chodze do 5 ;p. Na pewno spróbuję \:)") Może jako (FiRsT) zdobędę
gooooooooooooooooooooooo......
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja starszy i musze jechac do jakiegos muzeum . żal.pl .
trzeba zachorowac . mam nadzieje ze jak ci sie maciek uda go zdobyc to przedstawisz nam jak to zrobiles kroczek po kroczku
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i ja też będę jutro o 10 :D więc jak mi się uda to napisze co i jak ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teorie:

czas: codziennie 10.00 lub 22.00, czwartek 10.00 lub 22.00
produkty: bilet, gazeta, plakat
prace: sprzedaż gazet, drukowanie gazety, budowa dworca, gaszenie pożaru, rokowania pokojowe,
broń: brak aktywnej broni, p. rewolwer wiązkowy
przedmioty: naszyjnik miłości

Oczywiście wykonanie obu zadań z Billym (Ofiara losu).

Jak o czymś zapomniałem to piszcie to edytuje tutaj i będzie zebrane wszystko :)
Bardzo fajne podsumowanie!
Dodam, że Onufry na S11 miał 50 poziom, gdy założył DBS, a wątpię, by przy ekwipunku, jaki posiada był w stanie wykonywać rokowania pokojowe i raczej ta praca odpada. Precyzyjny rewolwer wiązkowy traci się przy zadaniu z Billym i niekonsekwentne a nawet perfidne byłoby znowu wymaganie takiej samej broni do sekretnego zadania na DBS.
 
Jak ktoś może to niech sprawdzi jutro takie kombinacje :)

Czas: Czwartek godz. 10:00
Praca: Budowa stacji kolejowej (idźcie tam ale nie pracujcie, czekajcie na tej budowie... dajcie 10min na budowę stacji kolejowej, a następnie jak już tam dojdziecie anulujcie tę pracę - może to ma jakieś znaczenie, ewentualnie analogicznie można zrobić to z drukowaniem gazet i sprzedażą gazet)
Produkt: Gazeta, Bilet kolejowy, ewentualnie ta ćwierćdolarówka z czyszczenia butów // Wędka? :)
Broń: założona/zdjęta - założony precyzyjny wiązkowy/zdjęty
Naszyjnik: Założony naszyjnik miłości - nawet jak to jest zły typ to raczej nie powinien zaszkodzić :)
Kucyk w ekwipunku: nie pytajcie dlaczego :), są takie propozycje może i głupie, nie mają nic wspólnego ale na pewno nie zaszkodzi :)
Oczywiście trzeba mieć wykonane oba zadania Ofiara losu
Pewnie też, aby zadanie się pokazało trzeba mieć odpowiedni poziom, przyjmijmy że jest to poziom 50ty

Jak ktoś jutro będzie miał czas niech przetestuje :) ja akurat nie mogę w czwartki . . .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12207

Gość
Gość
to nie wiem co by kolega powiedział o moim ekwipunku na s6, tam to dopiero dziada z babą brak hie hie

to co ciasteczkowy potworze, może jakaś wskazówka na jutro :rolleyes:
bilety, gazety, ćwierćdolarówka są, ale czy to wszystko potrzebne do tego questu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś może to niech sprawdzi jutro takie kombinacje :)

Czas: Czwartek godz. 10:00
Praca: Budowa stacji kolejowej (idźcie tam ale nie pracujcie, czekajcie na tej budowie... dajcie 10min na budowę stacji kolejowej, a następnie jak już tam dojdziecie anulujcie tę pracę - może to ma jakieś znaczenie, ewentualnie analogicznie można zrobić to z drukowaniem gazet i sprzedażą gazet)
Produkt: Gazeta, Bilet kolejowy, ewentualnie ta ćwierćdolarówka z czyszczenia butów // Wędka? :)
Broń: założona/zdjęta - założony precyzyjny wiązkowy/zdjęty
Naszyjnik: Założony naszyjnik miłości - nawet jak to jest zły typ to raczej nie powinien zaszkodzić :)
Kucyk w ekwipunku: nie pytajcie dlaczego :), są takie propozycje może i głupie, nie mają nic wspólnego ale na pewno nie zaszkodzi :)
Oczywiście trzeba mieć wykonane oba zadania Ofiara losu
Pewnie też, aby zadanie się pokazało trzeba mieć odpowiedni poziom, przyjmijmy że jest to poziom 50ty

Jak ktoś jutro będzie miał czas niech przetestuje :) ja akurat nie mogę w czwartki . . .


no to neon777 napisał rozwiązanie bo to Onufry ma w plecaku :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Podpowiedzi jest już sporo, jeszcze EQ macie moje, twitter *.net, nasz. Wystarczy spokojnie żeby zrobić zadanie. Sporo osób jest blisko, niektóre nawet wiedzą dokładnie. Oczywiście ja żadnych teorii nie potwierdzam, ani nie obalam* :) Jedno jest pewne, niebawem ktoś odblokuje i poda rozwiązanie. Wystarczy poczekać trochę.

*jakoś głupio to brzmi :)
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
z jednym małym wyjątkiem...
Onufry nie ma precyzyjnego wiązkowego :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry