Zawadiaka- zmiana bonusu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20273
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł powinien zostać wprowadzony ?

  • Tak

    Głosy: 124 63,9%
  • Nie

    Głosy: 70 36,1%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser18395

Gość
Gość
mlacek,taki pomysł trzeba wysłać do niemców,oni mogą zmienić bonusy,wytłumacz im że gracze(przynajmniej w Polsce) nie wybierają zawadikaki z powodu bonusów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ,nie byłoby dobrze xD Teraz żołnierze mają pewną przewagę nad zawadiakami i szczerze mówiąc to mi to nie przeszkadza xD

Typowa wypowiedź żołnierza który dobrze wie, że jeżeli nie miałby takiej przewagi w pojeydnkach nad zawadiaką jaką jest taktyka to tak dobrze by mu nie szło ;]

heheh specjalnie tak powiedziałem, ale taka jest prawda, cieszę się, że wybrałem żołnierza, mój kumpel wybrał zawadiakę i mówi że wolałby żołnierza po po 2 pojedynkach musi iść spać bo nie ma HP. Poza tym nie daje w taktykę tylko w zaskok xD
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Ale zawadiacy typu bandcyi chociażby musieli wszystko też dobrze planować, te napady itp. Jak na przykład cassidy. Więc to zaskoczenie uważam w pełni się im należy
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Kolego Hubcio. Nie widzę tutaj żadnej argumentacji. Co to ma do rzeczy kim byli/są żołnierze i zawadiacy ?

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale żołnierze wykonują rozkazy dowódcy, za zignorowanie takiego rozkazu grozi utrata stopnia/wydalenie z armii. I wierz mi, gdyby żołnierze tylko się bronili, na świecie nie byłoby wojen, chyba że zaatakowałyby nas koalicja dzikich niedźwiedzi i wściekłych kojotów.

Mówisz, że 50% zaskoku to za dużo. Tak ? A 50% taktyki jest w porządku ?

Ja stwierdzam fakt, zawadiaka w pojedynku jest taki sam jak bob czy pp, a tak być nie powinno. I nie wiem co Innogames zamierza z tym zrobić, ale jak tak dalej pójdzie, nikt zawadiaką grał nie będzie, bo od grania pod prace/zadania jest poszukiwacz, od budowania bob, a od pojedynków żołnierz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
50% zaskok to dużo powiadasz?
a 50% taktyki to mało tak?
3 lvl broni to mało dlatego zawadiaka ma też mieć mało?

Powiem tak : taktyka raczej mało się przydaje - przynajmniej mnie bo dużo atakuje a nie jestem atakowany.
3lv broni dla zawadiaki dla mnie ok, ale nie zabierajcie żołnierzowi tego bonusa ( w sensie że tylko fortowe )
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Nic nie trzeba zabierać, ale chodzi o to by te dwie klasy wyrównać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm, jak nie będziecie zabierać bonusów żołnierzim to może być, ale nie 50% tylko 25 % bo np. jakby gośc miał 100 to od razu 150 :p już ma a to całkiem sporo, w taktyke mało ludzi daje
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
O czym Ty mówisz ;p ? Wielu doświadczonych robi żołnierzy tylko do obrony, widywałem graczy z 90+ lvlem postaci i 170-190 pojedynków którzy nigdy nikogo nie zaatakowali. Oczywiście żołnierze pod taktykę. i wierz mi, nie jest łatwo takich pokonać ;> Ba, odważę się powiedzieć, że jest to wręcz niemożliwe, a napewno niemożliwe jest ich omdlenie gdy używają broni białej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Był już taki temat. Nie mów, że nie znalazłeś, bo ja kiedyś to proponowałem i też 50% zaskoczenia wiecej przy ataku. Nie przeszedł. Ten też nie przeszedł. Ja na tak. Tylko wtedy to by był za duży bonus dla zawadiaki. Przeciętny zawadiaka na 60 lvl ma 100 zaskoczenia. Z tym miałby 150 więc to trochę za dużo. Zamiast 50% powinno być 25%. Pojedynkowicze dają w zaskoczenie, a nie w taktyke.
 

DeletedUser

Gość
Gość
juz nie bede chciwy , nie chce tych 50 % a przynajmniej 25 % do zaskoczenia , lub inna opcja , do wybranej umiejetności pojedynkowej. można zostawic zawadiake tak jak jest o ile zmniejszymy bonus zołnierza do 25 % bo koksów taktyki lub przynajmniej 100% charyzma z eq pod taktyke na premium postaci żaden zaskoczeniowiec nie rozwali jedynie refleksiarze ich jada :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
zawadiaka to wymierająca klasa w tej grze tak, ma marny bonus i większość ludzi którzy chcą iść w pojedynki bierze żołnierza nie zawadiakę.
10 % więcej kasy z wygranego pojedynku.. większość ludzi trzyma kasę w banku i wygrać można 30$, nie więcej. chyba że się trafi na dobrego boba
można zmienić jakiś bonus ale raczej nie zaskok.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
juz nie bede chciwy , nie chce tych 50 % a przynajmniej 25 % do zaskoczenia , lub inna opcja , do wybranej umiejetności pojedynkowej. można zostawic zawadiake tak jak jest o ile zmniejszymy bonus zołnierza do 25 % bo koksów taktyki lub przynajmniej 100% charyzma z eq pod taktyke na premium postaci żaden zaskoczeniowiec nie rozwali jedynie refleksiarze ich jada :).

25 % taktyki wtedy i tak nikt nie będzie brał zawadiaki. a jaką inną umiejętność pojedynkową proponujesz dla zawadiaki?
napewno nie siłę uderzenia ani strzelanie bo to by było głupie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiscie pojedynkuje się w tej grze od samego początku. Posiadam żołnierza jak i zawadiakę.
Wybrałem klasę postaci zawadiakę z powodu questów, a nie bonusów. Bonusy sa przydatne, ale aż tak dużo nie dają.

Co nam daje szybsza regeneracja motywacja skoro żołnierz ma 50% do taktyki i już w samym stroju def osiąga prawie 100 taktyki. Więc żolnierz może zdobywać łatwiej doświadczenie z obrony, za które nie traci motywacji.
Po cześci ten bonus do motywacji jest zniwelowany przez bonus żołnierza do taktyki.;)

Zmiana w bonusie dla zawiadiaki to według mnie dobry pomysł. Ta klasa posci ma chyba najsłabsze bonusy ze wszystkich. Może 50% do zaskoczenia to za dużo, ale 25% to optymalna wartość.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Była podobna propozycja, żeby dać zawadiace bonus do zaskoczenia, skoro żołnierz ma do taktyki. Stanęło na tym, że to nie jest dobry pomysł, dlatego że bonus żołnierza jest pasywny, nie może on z niego korzystać kiedy mu się podoba, lecz wyłącznie wtedy, gdy zostanie zaatakowany. Przy braku ataków na żołnierza, bonus jest bezużyteczny. Zawadiaka z bonusem do zaskoczenia to by było przegięcie. Bonus by działał zawsze na życzenie gracza (wystarczy że kogoś zaatakuje). O ile w przypadku ataku na żołnierza, powiedzmy że bonusy by się jakoś tam znosiły, o tyle w przypadku ataku na boba, lub poszukiwacza, zawadiaka by był zbyt mocny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O czym Ty mówisz ;p ? Wielu doświadczonych robi żołnierzy tylko do obrony, widywałem graczy z 90+ lvlem postaci i 170-190 pojedynków którzy nigdy nikogo nie zaatakowali. Oczywiście żołnierze pod taktykę. i wierz mi, nie jest łatwo takich pokonać ;> Ba, odważę się powiedzieć, że jest to wręcz niemożliwe, a napewno niemożliwe jest ich omdlenie gdy używają broni białej.
no nie wiem ale ja nie daje w taktykę, chociaż na s12 kupie sobie zestaw do taktyki ( na obrone jak nie będę na fortach ) xD
Onufry, jak dla mnie pomysł mógłby przejść ale nie 50% bo to ewidentnie za dużo, są np. zaskoczeniowcy, którzy mają po 270 zaskoczenia, to co jakby atakowałto praktycznie byłby nie do trafienia.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Była podobna propozycja, żeby dać zawadiace bonus do zaskoczenia, skoro żołnierz ma do taktyki. Stanęło na tym, że to nie jest dobry pomysł, dlatego że bonus żołnierza jest pasywny, nie może on z niego korzystać kiedy mu się podoba, lecz wyłącznie wtedy, gdy zostanie zaatakowany. Przy braku ataków na żołnierza, bonus jest bezużyteczny. Zawadiaka z bonusem do zaskoczenia to by było przegięcie. Bonus by działał zawsze na życzenie gracza (wystarczy że kogoś zaatakuje). O ile w przypadku ataku na żołnierza, powiedzmy że bonusy by się jakoś tam znosiły, o tyle w przypadku ataku na boba, lub poszukiwacza, zawadiaka by był zbyt mocny.

a jak myślisz 25% mogło by przejść?
3 lvl broni i punkty życia w połączeniu z 50% taktyką czyni z żołnierza klasę do obrony jak i ataku.
jedyny dobry bonus to motywacja ale dużo graczy ma szkołe i raczej ten bonus nie jest przydatny,więc jak myślisz onufry czy zamiast motywacji Niemcy zamienili by to na 50% albo przynajmniej 25% zaskoczenia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry