Ulubione Westerny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3208
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19002

Gość
Gość
Ja uwielbiam western szybcy i martwi a także piekło na ziemi
 

DeletedUser

Gość
Gość
:)

Polecam serial o Dzikim Zachodzie na TVN7 nazywa sie Na Zachód leci o 17:05 w niedziele . :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
"biały kieł", a najlepszy to był "tańczący z wilkami"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje ulubione to:
1.Winetou
2.Bonanza(nie wiem czy zalicza się to do westernow)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje ulubione westerny to 7 wspaniłych , Młode Strzelby , Rio Bravo , Bonaza ,
Szybcy i martwi i wszystkie westerny z CLINTEM EASTWOODEM
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
moje ulubione westerny to:
-Bonanza
-Silverado
-Rio Bravo
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie najlepsze są:
"Rio Bravo"
"Siedmiu wspaniałych"
i oczywiście "Tańczący z wilkami"
 
Oglądałam "Tańczący z wilkami", "Winetou" i "Biały kieł" w szczególności ostatni lubię i oglądam zawsze w telewizji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a poda ktoś jakiś tytuł z Clint'em Eastwood'em w roli głównej. Pamiętam że kiedyś oglądałem taki western z nim. Wcielił się w tedy w rewolwerowca który kiedyś był szeryfem miasteczka ale bandyci go skopali i potem powrócił. Jak ktoś da tytuł do tego filmu to będę bardzo wdzięczny :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a poda ktoś jakiś tytuł z Clint'em Eastwood'em w roli głównej. Pamiętam że kiedyś oglądałem taki western z nim. Wcielił się w tedy w rewolwerowca który kiedyś był szeryfem miasteczka ale bandyci go skopali i potem powrócił. Jak ktoś da tytuł do tego filmu to będę bardzo wdzięczny :D:D:D:D:D:D

Może chodzi o "Dobry, zły i brzydki"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie na pewno nie . Może opowiem to dokładniej : Był sobie szeryf pewnego miasteczka. Na miasto napadli bandyci i z biczowali szeryfa. Każdy myślał że szeryf nie żyje.Lecz szeryf żył i chciał zemsty na mieszkańcach bo nikt mu nie pomógł. Potem uczy mieszkańców miasteczka strzelania . Jadą bandyci a nikt nie strzela i on sie nie wychyla. Potem zabija bandytów. I pamiętam że to miało jakiś związek z piekłem (płomieniami ognia) widzę ten film przed oczyma ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu .
 

DeletedUser

Gość
Gość
ZNALAZŁEM ale mam radochę . Ten świetny film nazywa się Mściciel. Radzę żeby każdy go obejrzał naprawdę świetny film
 
Status
Zamknięty.
Do góry