Ulubione Westerny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3208
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1731

Gość
Gość
"Za garść dolarów"
"W samo południe"
"Bardzo dziki zachód"
"Za kilka dolarów więcej"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm chyba wszystkie były już wymienione ale coś napisać trzeba :)
-7 Wspaniałych
-Bonanza (taa wiem że serial)
-But Manitu
-Płonące Siodła
-Wild Wild West :D
-I jeszcze parę ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy :/

PS To jest mój 1-wszy post na forum więc witam wszystkich :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie co do westernu. Nie znam jego tytułu, ale pamiętam, że był to jeden młody człowiek, który chciał odnaleźć jakieś złoto. Wyjechał na poszukiwania w góry z innymi ludźmi, i z jednym starszym człowiekiem, który pilnując bydła (chyba) umar łz zamkniętymi oczami. Oni go pochowali, a wyprawę kontynuowali z równie starszym jego bratem. Nie pamiętam ani nazwy filmu, ani imion bohaterów, totalnie nic. W telewizji oglądałem ten western kilka lat temu. Utknęły mi w pamięci te otwarte oczy... Czekam na odpowiedź
 

DeletedUser

Gość
Gość
"3:10 do yumy"
"Garść dynamitu"
I film który potrafi złamać najtwardszego - "Pochowaj me serce w Wounded Knee"
 

DeletedUser

Gość
Gość
siema. moja ulubione westerny to : Maverick, strzały nad rader river czy cos takiego, rio bravo, tańczący z wilkami. 7 wspaniałych też ale szału na mnie nie zrobil. najbardziej podobal mi sie maverick.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie.mam pomysł. Piszcie recenzje filmów i możecie podać tez link do ściągnięcia filmu. :p będzie ciekawiej
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
A ja jeszcze dodam Bonanzę, bo teraz na TVP leci xD
Tam tadam tadadadam Bonanza je je je :D
Telenowela na Dzikim Zachodzie. Przed Modą na sukces, gorąco polecam xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Za garść dolarów"
"W samo południe"
"Bardzo dziki zachód"
"Tanczacy z wilkami"
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Jeszcze dodam bo obejrzałem. Super jest APPALOOSA i Trylogia dolara czyli: za garść dolarów, za kilka dolarów więcej i dobry, zły i brzydki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć mój ulubiony western to "Rio Grande" ,Młode strzelby 2 i 1 , Strzały nad Saber River , Bandyci z Jesse James'em , szybcy i Martwi oglądałem dużo bardzo westernolw więc za dobrze nie pamiętam .:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
"W samo południe", "Biały Kieł", "Za kilka dolarów więcej" i mój ulubiony "Dobry, zły i brzydki".
 

DeletedUser13582

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepszym westernem (serialem) jest Bonanza.
Idzie teraz co dzień (poniedziałek-piątek) o 15:50 TVP 1.:D:D:):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Westerny te są fajne: "Tańczący z wilkami" i "Biały kieł" jeszcze był taki jeden tylko tytułu zapomniałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry