Korzyści z medali

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba się??

  • Tak

    Głosy: 325 71,9%
  • Tak, ale coś bym zmienił (napisz co)

    Głosy: 23 5,1%
  • Nie, ten pomysł jest bez sensu (napisz dlaczego)

    Głosy: 104 23,0%

  • W sumie głosujących
    452
Status
Zamknięty.

DeletedUser20327

Gość
Gość
mowie jak wprowadzicie bonusy to 1 miesiac normalnie znacznie dluzej a poza tym medale sa dla szpanu i niech tak pozostanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Medal to powinien być rodzaj szpanu i "pochwały" - ma mówić "hej ludzie, widzicie, ja to i to zrobiłem a wy nie :p" albo coś w tym stylu i dodawanie do niego korzyści to raczej zły pomysł

na NIE
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
Medalami można przyszpanować :D Niech tak pozostanie, nawet dostając medal, który nie daje nam żadnego bonusu, mamy jakąś satysfakcję
Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie dziwię, iż ktoś napisał : Ty Jiyam jesteś autorem kilku nieudolnych pomysłów ostro krytykowanych przez innych.... On ma rację.. Po co niszczyć klimat The Westa (to przez te twoje inne pomysły z farmami i młynami)?
To ma być Dziki Zachód a nie jesień średniowiecza! Wg. Mnie Pomysł równie nieudolny i beznadziejny co reszta ..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swietny pomysł!

Medale,ktore nic nie daja sa bezuzyteczne
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Radell napisał:
Ja się nie dziwię, iż ktoś napisał : Ty Jiyam jesteś autorem kilku nieudolnych pomysłów ostro krytykowanych przez innych.... On ma rację.. Po co niszczyć klimat The Westa (to przez te twoje inne pomysły z farmami i młynami)?
To ma być Dziki Zachód a nie jesień średniowiecza! Wg. Mnie Pomysł równie nieudolny i beznadziejny co reszta ..

ooo, kolejny przeciwnik :D
spórz na ankietę, nie wszyscy popierają twoje poglądy

kacperczak99 napisał:
Ja wymyśliłem to pierwszy!!!

ta? niby kiedy??
jak ty zakładałeś konto to ten temat już był -_-
 

DeletedUser21752

Gość
Gość
Te medale są do kitu ale z bonusami były by dobre proponuje aby było np. tak brąz +1strzelania srebro +2strzelania złoto +3strzelania i chodziło by tu o medale które dostaje się za pojedynkowanie czyli medale od pojedynków dawały by umiejętności do pojedynków medale od budowy dawały by coś do budowy i tak dalej.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Kpt.Price napisał:
Te medale są do kitu ale z bonusami były by dobre proponuje aby było np. tak brąz +1strzelania srebro +2strzelania złoto +3strzelania i chodziło by tu o medale które dostaje się za pojedynkowanie czyli medale od pojedynków dawały by umiejętności do pojedynków medale od budowy dawały by coś do budowy i tak dalej.

pojedynkowicze używają też broni białej
 

DeletedUser21752

Gość
Gość
Ja dałem tylko przykład więc jest to jeszcze do dopracowania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za, jak są to niech będą z nich jakieś korzyści a te np. trze punkty do jazdy konnej nie ułatwiły by aż tak bardzo gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Medale są dla szpanu, a nie dla korzyści...
Wielki, czerwony -
 

DeletedUser

Gość
Gość
Idea bez sensu. Głównym założeniem medali było to, aby wyróżnić użytkownika za jego zasługi. Jest to pewnego rodzaju dodatek do gry, który ma jedynie za zadanie wyróżnić gracza i sprawić mu tym samym przyjemność. Gracze mogą także starać się zdobyć jakiś medal, który jest bardzo trudny do zdobycia i później iść do kolegi i powiedzieć "stary, zobacz sobie jaki mam medal" - niby mała rzecz a cieszy. Medale dostaję się w większości przypadków za grę w danym kierunku i rozwój postaci, a nie za ciężkie wyróżnienia. Medale zostawmy w spokoju, są jakie są i niech zostaną. Za to twój pomysł zrobi się bezużyteczny po najbliższym update, w którym zostaną dodane nowe bonusy postaci, podczas rozwoju gry (co 20 poziomów).
Regards.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
genrał Kaster napisał:
Ja jestem za, jak są to niech będą z nich jakieś korzyści a te np. trze punkty do jazdy konnej nie ułatwiły by aż tak bardzo gry.

przy większych bonusach gra stałaby się zbyt łatwa

Małolat123 napisał:
Na nie. Medale są dla szpanu, a nie dla korzyści...
Wielki, czerwony -

jesteś 30 chyba osobą, która to pisze, więc nie wiem po co się fatygowałeś -_-

lukaszJan napisał:
Idea bez sensu. Głównym założeniem medali było to, aby wyróżnić użytkownika za jego zasługi. Jest to pewnego rodzaju dodatek do gry, który ma jedynie za zadanie wyróżnić gracza i sprawić mu tym samym przyjemność. Gracze mogą także starać się zdobyć jakiś medal, który jest bardzo trudny do zdobycia i później iść do kolegi i powiedzieć "stary, zobacz sobie jaki mam medal" - niby mała rzecz a cieszy. Medale dostaję się w większości przypadków za grę w danym kierunku i rozwój postaci, a nie za ciężkie wyróżnienia. Medale zostawmy w spokoju, są jakie są i niech zostaną. Za to twój pomysł zrobi się bezużyteczny po najbliższym update, w którym zostaną dodane nowe bonusy postaci, podczas rozwoju gry (co 20 poziomów).
Regards.

mnie jakoś specjalnie to nie cieszy jak dostane medal, dostajemy je za zwykłe rzeczy, które robią pare tysięcy innych osób, żadne wyróżnienie...
nie wiem czemu miałby stać sięniby bezużyteczny, wystarczyłaby równowaga między poziomem trudności, a tymi bonusami...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie jakoś specjalnie to nie cieszy jak dostane medal, dostajemy je za zwykłe rzeczy, które robią pare tysięcy innych osób, żadne wyróżnienie...
nie wiem czemu miałby stać sięniby bezużyteczny, wystarczyłaby równowaga między poziomem trudności, a tymi bonusami...
Tak, zobacz sobie zapowiedź update na lato... Masz zamiar wprowadzić do gry dwie takie same rzeczy w innych formach? Jeśli zdobywanie medali Cię nie cieszy to twój problem, nikt nie będzie tego zmieniał dla Ciebie.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
lukaszJan napisał:
Tak, zobacz sobie zapowiedź update na lato... Masz zamiar wprowadzić do gry dwie takie same rzeczy w innych formach? Jeśli zdobywanie medali Cię nie cieszy to twój problem, nikt nie będzie tego zmieniał dla Ciebie.

dla mnie?? ja stanowię tylko cząstke tych 60%, co obstawili na tak (właściwie dałem na poprawkę, żeby nie było że jakiś oszust jestem czy coś)
załóżmy, że na jednym świecie gra 10 tys graczy, jest 13 światów, wychodzi 130 tys. osób, a 60% z tego to ok. 75 tys. graczy, którzy chcieliby tej zmiany

(oczywiście w rzeczywistości to by wyglądało inaczej, a i też miałem 3 z matmy :D to nie wiem czy wszystko dokładnie obliczyłem :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie?? ja stanowię tylko cząstke tych 60%, co obstawili na tak (właściwie dałem na poprawkę, żeby nie było że jakiś oszust jestem czy coś)
załóżmy, że na jednym świecie gra 10 tys graczy, jest 13 światów, wychodzi 130 tys. osób, a 60% z tego to ok. 75 tys. graczy, którzy chcieliby tej zmiany

(oczywiście w rzeczywistości to by wyglądało inaczej, a i też miałem 3 z matmy :D to nie wiem czy wszystko dokładnie obliczyłem :p)

Tak, a 30% z glosujących na tak nawet nie przeczytała dokładnie i nie przemyślała tematu. Pomyśli sobie taki pro gracz - "o bendom bonósy, ale sóper!" i click! - masz już jeden głos więcej w ankiecie. Następne 20 procent zagłosuję tylko dlatego, że będzie chciała sprawdzić jaki jest wynik ankiety, lub po prostu zagłosować. Jedyne 10% przemyśli to, zastanowi się i dopiero zagłosuje. Twój pomysł cieszy się popularnością, bo ludzie lubią mieć łatwiej a nie gorzej, bo w końcu jak masz 50 złotych i możesz je zdobyć to dlaczego nie? Przecież kosztuje mnie to tylko parę sekund. Ja sam jestem za wprowadzeniem bonusów, które będą się pojawiały wraz z naszymi postępami w grze, ale nie mieszajmy do tego medali - od tego są bonusy postaci. Ożesz ty, ale ja jestem wspaniały, no popatrz sobie na zapowiedź update na lato - dodadzą bonusy wraz ze naszym postępem w grze!
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
lukaszJan napisał:
Tak, a 30% z glosujących na tak nawet nie przeczytała dokładnie i nie przemyślała tematu. Pomyśli sobie taki pro gracz - "o bendom bonósy, ale sóper!" i click! - masz już jeden głos więcej w ankiecie. Następne 20 procent zagłosuję tylko dlatego, że będzie chciała sprawdzić jaki jest wynik ankiety, lub po prostu zagłosować. Jedyne 10% przemyśli to, zastanowi się i dopiero zagłosuje. Twój pomysł cieszy się popularnością, bo ludzie lubią mieć łatwiej a nie gorzej, bo w końcu jak masz 50 złotych i możesz je zdobyć to dlaczego nie? Przecież kosztuje mnie to tylko parę sekund. Ja sam jestem za wprowadzeniem bonusów, które będą się pojawiały wraz z naszymi postępami w grze, ale nie mieszajmy do tego medali - od tego są bonusy postaci.


nie jesteś do końca pewien, czym kierują się inni gracze, więc nie wyciągaj tak daleko idących wniosków

lukaszJan napisał:
Ożesz ty, ale ja jestem wspaniały, no popatrz sobie na zapowiedź update na lato - dodadzą bonusy wraz ze naszym postępem w grze!

Eeeee, normalny jesteś, czy jakoś pomyliłeś tematy
pisanie o swojej wspaniałości to rodzaj spamu, ale ja odpowiem tylko tak:

NO COMMENT
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
pomysł powinieneś tak dopracować, że bonusy dają nam tylko medale wyciągnięte z pudełka!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jesteś do końca pewien, czym kierują się inni gracze, więc nie wyciągaj tak daleko idących wniosków



Eeeee, normalny jesteś, czy jakoś pomyliłeś tematy
pisanie o swojej wspaniałości to rodzaj spamu, ale ja odpowiem tylko tak:

NO COMMENT
A ty dalej swoje, pojęcie zarazku Ci obce.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
lukaszJan napisał:
A ty dalej swoje, pojęcie zarazku Ci obce.

nie chce mi się czytać twoich postów, one nawet nie są śmieszne
są nudne i nic z nich nie wynika

Leser z powolania napisał:
pomysł powinieneś tak dopracować, że bonusy dają nam tylko medale wyciągnięte z pudełka!!

wyciągniete, czyli chodzi ci o to, żeby przemieszczać je do eq, kiedy są potrzebne czy jak???
 
Status
Zamknięty.
Do góry