Korzyści z medali

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba się??

  • Tak

    Głosy: 325 71,9%
  • Tak, ale coś bym zmienił (napisz co)

    Głosy: 23 5,1%
  • Nie, ten pomysł jest bez sensu (napisz dlaczego)

    Głosy: 104 23,0%

  • W sumie głosujących
    452
Status
Zamknięty.

DeletedUser18395

Gość
Gość
a co będzie z medalem "wspierający rozwój gry"? piryt?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co będzie z medalem "wspierający rozwój gry"? piryt?
Dodać Ci + 1000 do siły uderzenia...

//złaczono posty przez Nessu3

nie chce mi się czytać twoich postów, one nawet nie są śmieszne
są nudne i nic z nich nie wynika



wyciągniete, czyli chodzi ci o to, żeby przemieszczać je do eq, kiedy są potrzebne czy jak???
Jeszcze ciekawszy sposób na zakończenie dyskusji, gdy kończą nam się argumenty...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł ,lecz korzyści z medali powinny być nikłe ,tak aby kupowanie itemków nie straciło sensu.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
ICanFly napisał:
Dobry pomysł ,lecz korzyści z medali powinny być nikłe ,tak aby kupowanie itemków nie straciło sensu.

przecież napisałem w pierwszym poście, że te korzyści byłyby nikłe -_-

lukaszJan napisał:
Jeszcze ciekawszy sposób na zakończenie dyskusji, gdy kończą nam się argumenty...

nie, po prostu żal mi jest ludzi, którzy na chama nabijają sobie posty
sądzisz, że jesteś fajny jak piszesz 10 postów na ten sam temat?? Ja tak nie sądze -_-

cyna122 napisał:
a co będzie z medalem "wspierający rozwój gry"? piryt?

za takie coś nie będzie bonusu, bo to by było nieuczciwe, gdyby ci z premkami mieliby kolejne korzyści
 

DeletedUser18932

Gość
Gość
Na tak :) Bardzo mi się podoba bo do szpanu to my mamy ekwipunki :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak!
Uważam, że na przykład medal Budowniczy Oferma (budowanie z 0% motywacji) jest trudny do zdobycia i mógłby dodawać np. coś do Budowania. Prestiż prestiżem, ale myślę, że niewielki bonus dawałby korzyści i dodatkową motywację do zdobywania medali. A z medalami z zadań np. Szczęśliwego Dnia Niepodległości, jest teraz tak, że w zadaniu z którego go dostajesz, otrzymujesz jeszcze dodatkowo +2 do Charyzmy. I ja się pytam, czy to nie mogłoby być korzyścią z medalu? Z medali za spanie mógłby być niewielki bonus do regeneracji na przykład.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten medal Budowniczy Oferma bardzo łatwo zdobyć. Tylko trzeba mieć strasznie dużo kasy przy sobie lub w mieście. Po prostu budujesz ile się da. A przykład, który właśnie podałeś, to ten medal powienien odejmować od budowania raczej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mimo wszystko to poświęcenie sporej ilości kasy, energii, czasu no i motywacji, która potem musi się zregenerować. Czemu niby powinien odejmować? Ktoś włożył w to sporo pracy więc czemu?
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
medale są dla szpanu i niech tak zostanie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie jednak takie cudo można wprowadzić tylko bonusy załóżmy 500mil
brąz- 1 jazdy konnej
srebro- 2
złoto- 3

Wiesz co za dużo to nie zdrowo :D dlatego jestem na tak z poprawkami
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
a co z medalem szlafmyca? moze komplet spiocha dostajemy. a co z medalem turysta i jesteś uwielbiany? pomysl jest niedopracowany a poza tym MEDALE SĄ DLA SZPANU!!!
 

DeletedUser21364

Gość
Gość
Mi się ten pomysł nie podoba,

Ktoś kto ma wyższy poziom będzie miał łatwiej je zdobyć a poza tym nie każdy jest w nich zainteresowany.

Jakiś przykład-
Jest dużo medali za budowę, a co jak na jakimś świecie rozbuduje się wszystkie miasta? Przy takiej zachęcie zajmie to około 3 miesięcy. A ci co dołączą później, Co z nimi?


Jestem na absolutnie nie, medale są do ozdoby i niech tak zostanie.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Kosior napisał:
Mi się ten pomysł nie podoba,

Ktoś kto ma wyższy poziom będzie miał łatwiej je zdobyć a poza tym nie każdy jest w nich zainteresowany.

Jakiś przykład-
Jest dużo medali za budowę, a co jak na jakimś świecie rozbuduje się wszystkie miasta? Przy takiej zachęcie zajmie to około 3 miesięcy. A ci co dołączą później, Co z nimi?


Jestem na absolutnie nie, medale są do ozdoby i niech tak zostanie.

wszystkie miasta...
jeśli kiedykolwiek wszystkie miasta będą na maxa robudowane i zajęte to zostanę świętym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Medale zostały zrobione po to żeby ludzie mogli się sprawdzać, szpanować i dla urozmaicenia gry, nie sądzę aby kożyści z medali były potrzebne zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak!

Ja jestem na tak ! Uważam, że pomysł z medalami jest naprawdę dobry, ale Umiejętności za medale najlepiej gdyby były przyznawane w zależności od tego trofea np.: Medal-chuligan +3 do strzelania. :)
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Wieprzek97 napisał:
Ja jestem na tak ! Uważam, że pomysł z medalami jest naprawdę dobry, ale Umiejętności za medale najlepiej gdyby były przyznawane w zależności od tego trofea np.: Medal-chuligan +3 do strzelania.

każdy medal będzie miał swój własny bonus
a i strzelanie nie pasuje do tego medalu, ponieważ oprócz broni palnej są jeszcze bronie białe, a te potrzebują siły uderzenia
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
Zgadzam się z tym propozycją. Fajny pomysł :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Medale

Możemy się bawić w korzyści dla medali, ale pomyślcie: Osoba mająca medal jest już na tyle doświadczona, że taki bonus to nic.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
hades1997 napisał:
Możemy się bawić w korzyści dla medali, ale pomyślcie: Osoba mająca medal jest już na tyle doświadczona, że taki bonus to nic.

to nie chodzi o to, żeby dawać nie wiadomo jakie bonusy. Wolę raczej, aby została zachowana równowaga, jeśli chodzi o staty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak.
Zdobywanie medali jest obecnie bezcelowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry