quest na Halloween (30 paźdzernika/31)

  • Rozpoczynający wątek DominikII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to prawda że
Bliźniak ma to samo co my w Eq :/
Należy go pokonać bez broni i itemów
???? pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to prawda że
Bliźniak ma to samo co my w Eq :/
Należy go pokonać bez broni i itemów
???? pif paf

Ja pokonałem blizniaka z eq i bronia, ale za to smierci nie moge ;/

PRZECIEZ TEJ GLUPIEJ SMIERCI NIE DA SIE POKONAĆ, ONA ZADAJE TYLE HP ILE MA SIE AKTUALNIE, JAK MAM 20 HP TO DOSTAJE HIT ZA 20, A JAK MAM 55 TO DOSTAJE ZA 55, NO JAK TO POKONAC?
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Ja pokonałem blizniaka z eq i bronia, ale za to smierci nie moge ;/

PRZECIEZ TEJ GLUPIEJ SMIERCI NIE DA SIE POKONAĆ, ONA ZADAJE TYLE HP ILE MA SIE AKTUALNIE, JAK MAM 20 HP TO DOSTAJE HIT ZA 20, A JAK MAM 55 TO DOSTAJE ZA 55, NO JAK TO POKONAC?

Jak masz 20 HP to oczywiście ,że na hita pójdziesz... Ona ma zardz siekierę więc trochę walnie... Ja pokonałem ją bez problemu. A cd bliźniaka... Bliźniak ma takie same eq jak gracz.

@DOWN: Takich rzeczy to ja nie wiem ;)
beztytuuphc.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
s9
27207389.png


s10:
s10.png


s11:
kosasmierci.png


s12:
s12v.png


Pozdrawiam
morda0006
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli nie mam jeszcze odblokowanego miasta widma (nie mam 40 lvla) to zadanie dla mnie przepadło ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie, jest ono widoczne nawet, jak nie masz 40 lvla. ja na s8 miałem 8 lvl i mogłem iść do MW:D
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
sektor 1.1 po lewej do góry w rogu ,ale musisz mieć minimum 40lvl aby je zobaczyć pif paf:traper::I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- może mieć nawet 1 lvl, a miasto widmo i tak będzie widział.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wstawi ktoś screena co daje całkowity set świąteczny? Sam nie miałem okazji zdobyć kapelusza i naszyjnika więc od siebie się nie dowiem :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie róbcie

Nie róbcie z ludzi idiotów . Miasto widmo zobaczysz zawsze ! Kordy 1;1 (Miasto Widmo oczywiście ;D) . Staruszka kordy 3;3 .

Arturinho napisał:
sektor 1.1 po lewej do góry w rogu ,ale musisz mieć minimum 40lvl aby je zobaczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Czy da się zdobyć tę siekierkę jeśli się nie zrobiło tych zadań wcześniej (zgnita ryba, pomarańcza itp.)??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry, ale specjalnie się zarejestrowałem, żeby zadać to jedno pytanie :) dzięki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam! Mam 28lvl. Właśnie ide 7h do miasta widmo. Co będzie jak już dojdę i zrobie tamtejszego Q? Czy z moim lvl-em da się zrobić wszystkie Q na halloween? Czy mam szansę na medal?

PS. Niestety teraz się dowiedziałem, że nie mogę polować na kojoty :/ Czy opłaca mi się robić te Q?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry