quest na Halloween (30 paźdzernika/31)

  • Rozpoczynający wątek DominikII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
quest prościutki, co ciekawe, żeby pokazało się zadanie strach nie trzeba robić tych z kandyzowaną pomarańczą i rybą;)
kosa nie ma żadnego bonusu? szkoda, przydałby się.
aa, fakt.
@down-nie jest taka słaba, jak na 50 lvl dla siłowca to jest niezła:)
kosę powinienem mieć na wszystkich serwerach, na których gram, z wyjątkiem 8(ale co się dziwić, jak w tym tygodniu zacząłem grać;/)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Błagam odpowiedzcie! czy jeżeli nie zrobiłem tych questów co sie zaczynają 27.10 z tymi pomarańczami itp. to mogę kontynuować to zadanie haloween i odebrać nagrodę? i czy mógłbym jesszcze nadrobić to z pomarańczami i rybą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
i od kamienia, man:D
tak, możesz, jak pisałem kilka postów wyżej, nie trzeba robić questów z pomarańczami i rybą.
 

DeletedUser9786

Gość
Gość
chyba tak mi się pojawiło gdy nie zrobiłem z pomarańczom i rybą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juhu ludzie kocham was ::): mogę wszystkie prace żeby zdobyć to serce,krew,kulę i portret. tylko do miasta widma mam 7 godzin :/ ale żeby znaleźć na przykład w polowaniu na kojoty serce, to trzeba mieć coś specjalnego w eq założone?
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Juhu ludzie kocham was ::): mogę wszystkie prace żeby zdobyć to serce,krew,kulę i portret. tylko do miasta widma mam 7 godzin :/ ale żeby znaleźć na przykład w polowaniu na kojoty serce, to trzeba mieć coś specjalnego w eq założone?
Nic nie trzeba tylko wiedźmę odwiedź. Poproś kogoś o zapro blisko widma i uśpij się będzie szybciej
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciekawe- jest to część satu świątecznego, a w nim może być wszystko...
ludzie, myślenie naprawdę nie boli...
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIestety przegapiłem już aż 3 przedmioty z setu i to będzie mój pierwszy, oczekuję że ktoś wystawi jakiś przedmiot na targu w końcu :D
 

DeletedUser16021

Gość
Gość
Tak wygląda ta kosa

2s1wsid.jpg


Szału nie ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
witam. mam pewien problem.
Tak to questa bym zrobił(z kosą) tylko że nie mogę polować na kojoty,da się jakoś zhandlować to serce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry