Złoty set

  • Rozpoczynający wątek GWPMan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26432

Gość
Gość
POMOCY!

Plis pomóżcie ja teraz zrobiłem reskill na Wydobycie ropy. Próbuję zdobyć Złoty rewolwerpif paf, ale nie mogę po prostu zakładam Sukno z handlu zamiast mojej Laski i idę do Wydobycia ropy na 2 godziny...I NIC! Teraz nawet próbowałem założyć Zakurzony rewolwer w ekwipunku, a Sukno zostawić w plecaku... I NIC. POMÓŻCIE!!!pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plis pomóżcie ja teraz zrobiłem reskill na Wydobycie ropy. Próbuję zdobyć Złoty rewolwerpif paf, ale nie mogę po prostu zakładam Sukno z handlu zamiast mojej Laski i idę do Wydobycia ropy na 2 godziny...I NIC! Teraz nawet próbowałem założyć Zakurzony rewolwer w ekwipunku, a Sukno zostawić w plecaku... I NIC. POMÓŻCIE!!!pif paf

To zależy od szczęścia. ja kiedyś 2 dni robiłem i mi nie oczyściło. Próbuj do skutku.
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
dużo się napracowałeś!(jeżeli to ty i tylko ty to BRAWA!!!)Niezły poradnik choć zdjęcia do karabinu nie działają!
 
Po aktualizacji 1.30 pojawia się zadanie na fałszywy złoty set

1) pokonaj fałszywego mikołaja
2) założona czapka mikołaja i 2 h eksploracji kontynentu
3) załóż mapę i czapkę mikołaja i wykonuj pracę zbieranie lotosu (na becie nie znalazłem takiej pracy) przez 2 h
4) na środku mapy będzie prawdziwy mikołaj i musisz go pokonać po czym dostaniesz w nagrodę klucz
5) Wykonuj poszukiwanie skarbu dopóki nie wyleci ci skrzynka z fałszywym złotym coltem którą otworzysz kluczem
6) skrzynka z fałszywą złotą szablą jest w mieście widmo

Napisano przez Kolumbijczyk001,milonki.neon777 oraz GWPMan

Mam pytanie: co zrobić, żeby pojawił się pierwszy punkt zadania, a mianowicie: pokonaj fałszywego mikołaja ?
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Quest na święta ale ten quest to fake z fałszywym złotym setem.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Tak to Fake. Próbowałem zrobić te zadania i klapa...
______________________________________
s11g7d.jpg

Tu macie na s1 na targu wystawioną fałszywą szabelke
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Co proponujecie zrobić - złotko już mam - ponowny reskill na SM albo Handel czy poszukać jakieś miasto i zrobić tanka PP.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Może by tak podać autora lub umieścić w cytacie:?: Zachowaj jedność czcionki i wypunktowania oraz oddziel poszczególne tematy tj.colta i szablę

No właśnie

//połączono - lubrzan

To zależy od szczęścia. ja kiedyś 2 dni robiłem i mi nie oczyściło. Próbuj do skutku.

Hej!
Dzięki!
Już mam Złotego Colt'a!

PS. Sory, że wcześniej nie napisałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeżeli quest na fałszywy złoty set to fejk, to wykasuj to, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Mam pytanie:

Zeszło mi poniżej 30% motywacji i złotego colta jak nie było tak nie ma.
 
Nareszcie! Zdobyłem złotego colta! Mi dropnął przy 10 % motywacji. Myślę że nie zależy to tyle od motywacji ile od ilości godzin prac (np. 20h)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Złoty Colt

Czy gurdę ziemi trzeba oczyścić między 18-20 czy nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś podać nazwę pracy/zadania które wykonujemy przy tym kroku:

Jak oczyścić Zabrudzony przedmiot?
młotek (z naprawy płotów) w ekwipunku
minimum 100 pkt sprawności manualnej
quest u barmana


Chodzi mi o to że muszę dobrać odpowiednie fatałaszki (za pomocą West Stats) bo cienko u mnie ze sprawnością manualną.

Chyba że w wests stats można wybrać opcję żeby pokazywało przedmioty z bonem do sprawności manualnej ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
[...]
Chyba że w wests stats można wybrać opcję żeby pokazywało przedmioty z bonem do sprawności manualnej ?

Jest taka opcja ale musisz się zarejestrować i zalogować.
Tobie bym te info podał ale niewiem jaką masz klasę postaci, lvl i możliwe do wydania środki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jestem tam zarejestrowany na TW stats
Niby importuje moje inventory ale nie ma tego w TW stats
Niby importuje moje statystyki ale nie ma tego w TW stats

Jak coś mam 75 poszukiwacz przygód i zostało mi 36k kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry