Złoty set

  • Rozpoczynający wątek GWPMan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26018

Gość
Gość
Dobra. A ten quest u bramana odrazu się pojawi czy jak ? Bo nie wiem i nie wie mczy warto zrobić reskill pod sprawność. Aha i sprawnośćmoże być wbita z (bonusem)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19773

Gość
Gość
kurde. ja robię od mieściąca konowała i nie chce mi dropnąć te oczyszczone ostrze (jak się nie myle to tak się to nazywa). Wszystkie warunki spełniam itd. ale nie chce mi poprostu tego dropnąć, są jeszcze jakieś inne sposoby?
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde. ja robię od mieściąca konowała i nie chce mi dropnąć te oczyszczone ostrze (jak się nie myle to tak się to nazywa). Wszystkie warunki spełniam itd. ale nie chce mi poprostu tego dropnąć, są jeszcze jakieś inne sposoby?

Nie ma(masz założony żrący kwas?).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pracuję już ponad 100 godzin w poszukiwaniu skarbu (s.8) z mapą skarbu w slocie i nie mogę znaleźć skrzyni ze skarbem. Zeżarłem wszystkie delicje i motywacja spadła do zera. Rozpoczął się już trzeci tydzień zmagań i nie wiem, kiedy to się uda. Na razie czekam na wzrost motywacji.:?::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raz wysoadnie po 2h pracy, raz po trzech, raz po tygodniu, raz trwa nawet miesiąc... Zdejmij i załóż ponowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyżby na 8 świecie wyczerpały się zapasy skrzyń ze skarbem?? Zaczyna mnie to już irytować - nie zapuszczę premium na większy zarobek, bo znów mam zerową motywację, a przecież dałem zarobić właścicielom gry, bo zakupiłem parę grudek złota! Moja cierpliwość jest już na granicy dopuszczalności, bo zdaje się, że inni znajdowali skrzynię po 40-50 godzinach pracy - natomiast ja pracuję już grubo ponad 100 godzin!! Ciekawe, czy czekać aż motywacja wzrośnie do 100%, czy pracować przy motywacji bliskiej zero?? (i tak w tej pracy zarobek jest g*****ny). Na 11 świecie zaś mam inny problem - wybrałem niewłaściwą decyzję w queście RAJD ... i z drugeigo klucza nici. Ciekawe, czy admini zechcą otworzyć jakieś wyjście awaryjne??:kak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na 11 świecie zaś mam inny problem - wybrałem niewłaściwą decyzję w queście RAJD ... i z drugeigo klucza nici. Ciekawe, czy admini zechcą otworzyć jakieś wyjście awaryjne??:kak:

Admini mówili, że ten klucz można zdobyć w inny sposób. Pytanie tylko jaki?
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Pierwszę słyszę, aby była inna opcja zdobycia kluczy nr1 i nr2 jak tylko z questów. :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
skrzynia

w większości raportów w okolicy 30%-40% motywacji wpada

co do 2 klucza niby można ... i tu ślad się urywa :kak:
 
Szukam grudki w transporcie, podpowiedzcie, czy jest jakaś konkretna godzina (jak z wygiętym kawałkiem), czy po prostu "się robi" i robi, aż wpadnie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szukam grudki w transporcie, podpowiedzcie, czy jest jakaś konkretna godzina (jak z wygiętym kawałkiem), czy po prostu "się robi" i robi, aż wpadnie?

Przejrzyj poprzednie posty. O ile pamiętam, to ludzie pisali o przedziale między 18 a 22 na zakończenie pracy - wtedy najczęściej dropił. Znam ludzi, którzy szukali ponad 100 godzin. Swego czasu mi udało się w ciągu 50 godzin uzbierać dwie grudy na 8 świecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry