Sytuacja na świecie Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15177

Gość
Gość
Pierwsza bitwa jak i druga raczej bez historii ale nie ma co się dziwić, nigdy łatwo nie broniło się małych nierozbudowanych fortów tym bardziej przy obecnych wzorach. radeklider atak wygrał i to tak szybko dzięki zastosowaniu tragicznej taktyki przez obrońców w głównej mierze ale sam to stwierdziłeś w dalszej części wypowiedzi ;)
Tak na marginesie z tymi statystykami uników to nie przesadzaj więcej we mnie strzałów wchodzi niż ich unikam ;)
Następne bitwy zapewne będę już lepsze.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Niestety na tą chwilę forty są wyzywane o tak niemoralnych porach, że nie ma co liczyć na porządną bitwę. Oczywiście, jeśli coś takiego dalej będzie się ciągnąć.
 

DeletedUser30934

Gość
Gość
Niestety na tą chwilę forty są wyzywane o tak niemoralnych porach, że nie ma co liczyć na porządną bitwę. Oczywiście, jeśli coś takiego dalej będzie się ciągnąć.

Godzina 18 jest niemoralna :) ?
Aktualnie jest mało fortòw, więc wszyscy chcą wyzwać byle kogo.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Kanuto ja mogę Ci napisać, że na pewno wygra atak. :p W tym tygodniu jeszcze, by przegrać w ataku to trzeba mieć 5 online, z czego 3 to [cut].

//Onufry [cut] Już bez przesady :p

Edit: To niech będzie, że brunetki... Albo tak jak na obecnej bitwie atak ustawi strzałki dla off do 24 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27837

Gość
Gość
Kanuto ja mogę Ci napisać, że na pewno wygra atak. :p W tym tygodniu jeszcze, by przegrać w ataku to trzeba mieć 5 online, z czego 3 to [cut].

//Onufry [cut] Już bez przesady :p

Edit: To niech będzie, że brunetki... Albo tak jak na obecnej bitwie atak ustawi strzałki dla off do 24 ;)

We wtorek była popołudniowa bitwa i na ataku była połowa offów ze strzałką pod górny mur(!). Obrona broniła się dzielnie i mądrze, a co za tym idzie udało się im obronić fort ;)
 

DeletedUser15177

Gość
Gość
Kanuto ja mogę Ci napisać, że na pewno wygra atak. :p W tym tygodniu jeszcze, by przegrać w ataku to trzeba mieć 5 online, z czego 3 to [cut].

//Onufry [cut] Już bez przesady :p

Edit: To niech będzie, że brunetki... Albo tak jak na obecnej bitwie atak ustawi strzałki dla off do 24 ;)

Żeby wczoraj serwer nie padł to pewnie na bitwie około godziny 19 atak zostałby wybity przez obrońców, więc tak Klaver7 nie obiecaj zbyt pochopnie :gwizd:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Kanuto ja mogę Ci napisać, że na pewno wygra atak. :p W tym tygodniu jeszcze, by przegrać w ataku to trzeba mieć 5 online, z czego 3 to [cut].

//Onufry [cut] Już bez przesady :p

Edit: To niech będzie, że brunetki... Albo tak jak na obecnej bitwie atak ustawi strzałki dla off do 24 ;)

to była bitwa bez dowodzącego, ludzie biegali jak bydło gdzie chcą, a taktyka była jaka była, trzeba winić osoby które wyzwały fort a nie napisały massa.
prawdziwa bitwa odbędzie się w sobotę, z normalnym dowodzącym, ogarniętymi ludźmi oraz offami ustawionymi dobrze.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Czyli bez spiny, są drugie terminy. ;) Z tego co widzę to już od początku dziwny ten serwer, na poprzednich światach rzadko się zdarzało w pierwszych 2 tygodniach nawet by wygrywała obrona, a tu już chyba z 3 bitwy takie. Ale to świadczy tylko o tym, że od początku są fajne zorganizowane składy fortowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30934

Gość
Gość
Dużo ekip na tym świecie gra z różnych światów. Zapowiada się ciekawie to wszystko :)
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Godzina 18 jest niemoralna :) ?
Aktualnie jest mało fortòw, więc wszyscy chcą wyzwać byle kogo.

Miałem raczej na myśli godzinę 11 rano, albo 2 w nocy. Teraz wszystko się trochę ustabilizowało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30934

Gość
Gość
Na świecie wyodrębniły się 3 większe sojusze.
Legiony jeszcze czekają na większą ilość fortowców i wbicie dużych lvl to wtedy pewnie też dołączą do walki o forty. A tak poza tym jest parę innych sojuszy w tym jedna to masówka fortowa. Zobaczy się za parę dni jak będą wyglądać te sojusze, bo świat zapowiada się dosyć ciekawie, nie było raczej jeszcze kitketów, chudego i ksf na jednym świecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś mógłby skrótowo w miare obiektywnie przedstawić sytuacje na świecie? Wiem ze silne jest Nemesis i Legiony... Widziałem jeszcze d303 ale tam chyba dyplomacją zajął się L.blue i standardowo pogrzebał kolejny sojusz? Pozdrawiam
 

DeletedUser4149

Gość
Gość
Dziś jakiś członek suportu - Jedi Daniel - bawiąc się ustawieniami postaci dał sobie 200.000.000 pdków... postać potem skasował, ale panteon został zajęty... Biorąc pod uwagę że rywalizacja o pierwsze miejsce w panteonie jest dla niektórych celem w tej grze, dziękujemy za popsucie zabawy... Mam nadzieję że panteon też da się wyczyścić i że ktoś bardziej odpowiedzialny w supporcie to zrobi.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Dziś jakiś członek suportu - Jedi Daniel - bawiąc się ustawieniami postaci dał sobie 200.000.000 pdków... postać potem skasował, ale panteon został zajęty... Biorąc pod uwagę że rywalizacja o pierwsze miejsce w panteonie jest dla niektórych celem w tej grze, dziękujemy za popsucie zabawy... Mam nadzieję że panteon też da się wyczyścić i że ktoś bardziej odpowiedzialny w supporcie to zrobi.
 

Załączniki

  • inno.jpg
    inno.jpg
    102,5 KB · Wyświetlenia: 142

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, zacząłem dziś grę w The West na owym świecie.
Zauważyłem, że nie gra tutaj zbyt dużo ludzi.
Czy istnieje jakieś miasto co zrzesza początkujących i aktywnych graczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry