OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28536

Gość
Gość
O i jeszcze nowy redaktor do nas zawitał, a nawet trzech :ind:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31007

Gość
Gość
Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia dla wierzących a dla tych z inna perspektywą życia, po prostu miłego dnia wolnego ;)
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
A ja życzę Wam wszystkich spokoju (chociaż trochę wariactwa nie zaszkodzi czasem :p ), miłości oraz szczęścia nie tylko z jakichś tam okazji, np. świąt, lecz przez cały czas :) Okazje są przereklamowane... 3majcie się ciepło! I pamiętajcie o sylwestrze z głową na karku ;) Żebyście wszyscy wrócili do Nas w styczniu cali i niepokiereszowani xD
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Jimmy Kane nie jest już redaktorem ? Ktos jeszcze odpadł że aż 3 nowych ? :D
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Pierwszy dzień swiąt też jest dobrym terminem na składanie życzeń,
Wesołych świąt Kochani! warto docenić w te dni bliskość rodziny, więzi i sprawić abyśmy razem trwali kolejny rok w pokoju, szacunku do siebie i miłości.

Udanego obżarstwa, co prawda bez śniegu ale kevin był.

howdy:ind:
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Wydaje mi się, że odpadł tylko Błażej po akcji związanej z wywiadem z Patrolmatem.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Jeśli mówimy o okresie kilku tygodni, to owszem ;) Jednak w całej historii to tylko 1 osoba ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jeśli mówimy o okresie kilku tygodni, to owszem ;) Jednak w całej historii to tylko 1 osoba ;)

A no jedna. Zastanawia mnie tylko po co aż trzech nowych i czemu pan skryba wykorzystuje swoje to, że jest w TwT do własnych celów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
A no jedna. Zastanawia mnie tylko po co aż trzech nowych i czemu pan skryba wykorzystuje swoje to, że jest w TwT do własnych celów?

Wszyscy są na stażu. Może po odbyciu go zostanie tylko 1 . Ale wątpię.


Jedyne co mnie ciekawi to to czy pobór ponieważ odszedł Jimmy Kane , czemu nigdzie o tym nie napisano (przecież redaktor to też członek TWT) oraz cz zostanie trzech redaktorów czy jeden. Podkreślam iż w mojej wypowiedzi nie ma ani grama sarkazmu ,po porostu mnie to ciekawi ::)):
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
No ale JK nie odszedł z TwT. Może ma np. problemy zdrowotne i musiał wziąć dłuższy urlop.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
W profilu na Klon ma wyraźnie napisane ex-redaktor. Raczej myślałem że on pełnił tylko funkcję redaktora , nie wiedziałem że zrzekając się tej posady może zostać w TwT ;3 Na dzienniku też go już nie ma :)

Ps. Moje posty mogą być ostatnio do kitu , stara klawiatura zalana a nowa jakoś nie działa jak powinna. Urywa literki , często zmienia się na €đĐđĐđĐđ itp ;) Mam nadzieje że po prostu muszę się przyzwyczaić :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
No ale cały czas ma różowy nick i znajduje się na liście moderatorów forum.
 
Do góry