OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co tam słychać w świecie ? Jakiś dym czy cuś innego ?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Niby tak blisko a tak daleko. Polska do -20 stopni a w Belgii cały czas ciepełko :p Tak się minąć z pogodą ;)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Kurczę, wyjeżdżam jutro. Znając życie powróci Onufry, na Ari izaosak się pogodzi z bomblem, moderatorzy przestaną usuwać posty i wiele wiele innych ;vvv.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Polecam zainwestować swój czas w sprawy doczesne i życie realne, hobby, dziewczyny, koledzy pod trzepakiem, pierwsze piwo itd.

I tu cię zaskoczę :kak: Od dłuższego czasu na forum wchodzę rano na chwilę i czasem wieczorem. Wszystkie wymienione wyżej aktywności nie mogą narzekać na brak czasu dla nich :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
List polecony został wysłany graczowi KANUTO na świat blackfoot z racji na jego niechlujność i zapchaną skrzynkę na forum :kak:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No i czemu mój post zniknał?

Co za faje w tym TWT są.

Czekajcie przyjdą wakacje .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i czemu mój post zniknał?

Paragraf 5. z regulaminu forum:
§5. Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
poruszania na forum spraw dotyczących blokad i innych kar nakładanych na graczy; zgłaszania na forum wszelkich nadużyć, jakich mogli dopuścić się gracze; takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze

Twoja sprawa została rozwiązana. Nie potrzeba było do tego robić afery na forum i wyżywać się na moderatorach, tylko napisać prywatną wiadomość i na spokojnie wyjaśnić.
Nie zamierzam więcej podejmować tego tematu.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Paragraf 5. z regulaminu forum:


Twoja sprawa została rozwiązana. Nie potrzeba było do tego robić afery na forum i wyżywać się na moderatorach, tylko napisać prywatną wiadomość i na spokojnie wyjaśnić.
Nie zamierzam więcej podejmować tego tematu.

Właśnie , że potrzeba było, żeby zwrócić uwagę na to jak pewne osoby z moderatorów zachowują się. Ja potrafię zaprotestować a ile osób zostało pokrzywdzonych właśnie przez takie nad interpretowanie postów?

Do tego sam ten co to zrobił mógł napisać , sorry pomyliłem się.

takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze

Tu jest forum a ja mam zapchana skrzynkę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
No nie... No po prostu kurczaczki no nie... Boże czy ty to widzisz!?

To, że został usunięty post KANUTO z wypowiedzią o TWT to jakoś jeszcze rozumiem... Bronicie swej posady itp., ale czemu został usunięty mój post z treścią o tym by zajrzał na PW w grze? Widzę, że człowiek jest aktywny na forum i czyta ten temat, a nie ma go w grze, to napisze w ,,OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2"...
//mój błąd, przypadkowo go zaznaczyłem - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
No nie... No po prostu kurczaczki no nie... Boże czy ty to widzisz!?

To, że został usunięty post KANUTO z wypowiedzią o TWT to jakoś jeszcze rozumiem... Bronicie swej posady itp., ale czemu został usunięty mój post z treścią o tym by zajrzał na PW w grze? Widzę, że człowiek jest aktywny na forum i czyta ten temat, a nie ma go w grze, to napisze w ,,OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2"...
//mój błąd, przypadkowo go zaznaczyłem - Lubrzan

Skasował, sprostował ale już nie przeprosił bo wyżej sra niż dupę ma

jak tęczowo się zrobiło z wieczora może paradę równości organizują :D
pap_parada_rownosci_9_640.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co wy się dziwicie jak większość TWT to małolaty bez ograniczeń,dlatego mamy tw jakie mamy,pełne błędów i łamania regulaminów ze strony niektórych kolorowych.
 
Do góry