OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4691

Gość
Gość
ma ksywkę "talib" wrzuciłem go na kwejka taki wypłosz
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
to nie tutaj bo lubrzanka kartki daje wyślij mi gg na PW
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
@wannkal: Prawda jest taka, ze w TWT nie siedzą "małolaty" tylko ogarnięci ludzie-primo.
secundo- założę sie, że sam wyglądasz jak mister Polski i posiadasz własnego stylistę. Czepianie się o wygląd to leczenie imo własnych kompleksów, znasz nas? widziałeś na żywo? pewno teraz podrapiesz się po piwnym brzuszku i patrząc w dół stwierdzisz, ze żałoba za paznokciami u stóp jest "znośna".
Gdzieś tam byłem w swoim zyciu, i podpowiem Ci tylko tyle, że ludzie są różni i poważnie żyją i wyglądają jak chcą, i nikt w innych zakątkach świata im tego nie broni, tylko właśnie w Polsce są koneserzy cebuli . Get real człowieku.



@edit: jestem pod sporym wrażeniem prostactwa, nie tylko wannkala ale paweł3424236 i Wojcieszego. Jeżeli poważnie nie macie nic innego do roboty tylko wyśmiewania i szydzenia to nisko upadliście moralnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Premier może nie na żywo bo mogłoby to nie być zbyt miłe spotkanie ale zdjęcia części zespołu TWT krążą po sieci i są ogólnie dostępne.

Poza tym przecież nie wrzuca tych fotek tutaj Wannkal, to tak samo jakbyś znalazł czyjś profil na FB. No i przez samo to , ze jesteście w TWT do czego nikt Was nie zmuszał to staliście się tak jakby osobami publicznymi. I wielu graczy chciałoby czasami zobaczyć kto odpowiada za tą grę w Polsce.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Przecież i tak zdjęcia twt są na facebooku The West Polska ;vvvvvvvvv
 

DeletedUser

Gość
Gość
@wannkal: Prawda jest taka, ze w TWT nie siedzą "małolaty" tylko ogarnięci ludzie-primo.

ja tam na zdjęciu co innego widzę ::D:::D:::D: no ale paru z TWT może tylko tak młodo wyglądać ::DD:::DD:

co do tego ogarnięcia to.......

jeżeli drodzy kolorowi wyrazicie zgodę na opublikowanie waszych odpowiedzi naz moje pytania to wszyscy gracze ocenia Wasze ogarnięcie ::D:::D:::D:

Jeżeli poważnie nie macie nic innego do roboty tylko wyśmiewania i szydzenia to nisko upadliście moralnie.

Wy za to macie dużo do roboty, a nie robicie prawie nic. No poza jednym. W błyskawicznym tempie kasujecie niewygodne posty i nie raczycie odpowiadać na zadawane Wam pytania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No chyba wiekszość z nas to dorośli, więc zachowujmy się jak dorośli. Nikomu chyba nie odpowiada umieszczanie cudzych zdjęć jako avatar forum lub wrzucania na portale gdzie średni iloraz inteliencji osób go przeglądających równa się ilorazowi 8 letniego dziecka.

Ponadto, umieszczanie zdjęć na portalach publicznych bez zgody właściciela według artykułu 81 kodeksu cywilnego jest karalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@edit: jestem pod sporym wrażeniem prostactwa, nie tylko wannkala ale paweł3424236 i Wojcieszego. Jeżeli poważnie nie macie nic innego do roboty tylko wyśmiewania i szydzenia to nisko upadliście moralnie.


To samo można powiedzieć o kilku ludkach z twt.Jestem tutaj rzadko ale idzie zauważyć te cyrki co niektórzy wyprawiają.W przeciwieństwie do niektórych mam co robić uwierz mi.A to że napisze sobie 1-2 posty na tydzień nie oznacza że od razu wyśmiewam lub szydzę.
Więc jak masz pisać mój nick,pisz go dokładniej :)

I powiem Ci jeszcze jedno jeżeli się na czymś nie znam to po prostu się za to nie biorę i na siłę nikomu nie wciskam zbędnego kitu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ponadto, umieszczanie zdjęć na portalach publicznych bez zgody właściciela według artykułu 81 kodeksu cywilnego jest karalne.

Jeżeli jest to zdjęcie publiczne , a wiec zamieszczone na FB do wglądu dla każdego to taka osoba zgodnie z regulaminem FB sama zrzekła się prawa do tego zdjęcia. W innych przypadkach wystarczy że na zdjęciu będzie jeszcze kilka osób i już nie może taka osoba dochodzić swoich spraw.
 
Jeżeli jest to zdjęcie publiczne , a wiec zamieszczone na FB do wglądu dla każdego to taka osoba zgodnie z regulaminem FB sama zrzekła się prawa do tego zdjęcia. W innych przypadkach wystarczy że na zdjęciu będzie jeszcze kilka osób i już nie może taka osoba dochodzić swoich spraw.

Tak i nie. To prawda, że informacje, zdjęcia udostępnione publicznie (czyt. dostępne dla każdego, czyli z kontem na fb, czy bez) można rozpowszechniać, ale nie we wszystkich przypadkach. Osoba, która umieszcza zdjęcie na fb nigdy nie zrzeka się swoich praw autorskich. Użytkownik udziela jedynie licencji na to zdjęcie, która może być zerwana z chwilą usunięcia tego zdjęcia ze swojej tablicy, bądź usunięcia konta.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
@edit: jestem pod sporym wrażeniem prostactwa, nie tylko wannkala ale paweł3424236 i Wojcieszego. Jeżeli poważnie nie macie nic innego do roboty tylko wyśmiewania i szydzenia to nisko upadliście moralnie.

Zostałem wywołany :huh:
Czy poproszenie o link do pewnego portalu jest równoważny z szydzeniem? Czy jeśli człowiek ma chodź odrobinę inny stosunek do osób np. innej narodowości to jest faszystą? Oskarżający nie wie czy ten stosunek jest lepszy czy gorszy, ale już lecą słówka :)

Byłem ciekaw jakie zdjęcie wstawił... Czy te które jest jednocześnie profilowym zdjęciem na pewnym portalu społecznościowym (do którego dostęp ma każdy...), czy może wannkal poszperał troszeczkę dalej i znalazł inne?

Jeśli chodzi o szydzenie... Już tyle razy o tym pisałem... Staram się dobrze podchodzić do członków TWT, no ale nie można ciągle wam poklaskiwać... Coraz mniej dajecie takich przykładów, by pochwalić Was za nie :) No na supporcie może coś robicie (rzadko piszę, to dokładnie nie wiem jak tam jest), ale np. praca na forum:
Usuwanie postów, które nawet nie złamały regulaminu (tak to był błąd ludzki... Ale jakieś może ,,przepraszam" można byłoby napisać)
Prędkość... Podam przykład propozycji o oddzielnym dziale poświęconym skryptom do gry:
Propozycja dodana 7.11.2015, 94% głosów jest za... Przez tyle czasu temat był ,,do dyskusji", ale co tu dyskutować? Gracze chcą? Chcą, bo głosują i tyle...

Co do wiki (no przecież jesteś skrybą). Sam osobiście baardzo rzadko korzystam z wiki, a jeśli spotykam nowego gracza który ma jakieś pytania to prędzej odeślę go na forum lub sam mu odpowiem niż zachęcę na wiki, ponieważ według mnie taka strona jest hmm... sztywna :/ I to nie chodzi o samo TW, ale niestety, we wszystkich grach musi być wiki i w 90% jest ona sztywna :eek:j:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No i na co Wam to było. Tylko Wojcieszego wkurzyliście. Teraz pójdzie cała seria gifów ::D:
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
@wannkal: Prawda jest taka, ze w TWT nie siedzą "małolaty" tylko ogarnięci ludzie-primo.
secundo- założę sie, że sam wyglądasz jak mister Polski i posiadasz własnego stylistę. Czepianie się o wygląd to leczenie imo własnych kompleksów, znasz nas? widziałeś na żywo? pewno teraz podrapiesz się po piwnym brzuszku i patrząc w dół stwierdzisz, ze żałoba za paznokciami u stóp jest "znośna".
Gdzieś tam byłem w swoim zyciu, i podpowiem Ci tylko tyle, że ludzie są różni i poważnie żyją i wyglądają jak chcą, i nikt w innych zakątkach świata im tego nie broni, tylko właśnie w Polsce są koneserzy cebuli . Get real człowieku.



@edit: jestem pod sporym wrażeniem prostactwa, nie tylko wannkala ale paweł3424236 i Wojcieszego. Jeżeli poważnie nie macie nic innego do roboty tylko wyśmiewania i szydzenia to nisko upadliście moralnie.

sporo czasu zajęło zanim jakieś zebrało się na swój pseudo intelektualny bełkot aby się spuścić w temacie dowodzi to tylko tezy o towarzystwie wzajemnej adoracji
pojadę teraz błyskiem premiera -primo (hahahaha) ogarnięty tam to jest jedynie fusek reszta to cienkie piczki i nieogarnięta dzieciarnia (czyt. szczeniarnia)
sekundo-nikogo sie nie czepiam a jeśli uważasz że chcesz skorygować informacje o mnie to mieszkam w Warszawie i starczy chwila abym był osiągalny lecz nie sądzę żebyś miał na tyle jajec aby to zweryfikować
tertio-jak nie masz nic do powiedzenia w swojej sprawie to won i wbij się w kibel
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Jak chcecie pooglądać twt to zapraszam na profil The West Polska :DDDDDDDDDDDDDDD
 
Do góry