OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33355

Gość
Gość
możesz, nawet 20 razy dziennie

weźmy tak zróbmy ja zostanę tutejszym prorokiem buddyzmu, a ty będziesz koranu nauczać

pilnie poszukiwany rabin i zaratuszariański kapłan
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
to ja też się przyłączam i będę cytował wersety z Biblii wielkiego potwora spaghetti :p
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A róbcie co chcecie tylko zgodnie z regulaminem... chcecie spamic to spamcie na tablicy, tylko później nie płaczcie, że jest tam syf... kocham patrzeć na zgłoszone posty przez spamerów i ich prośby, żeby innego spamera usunąć bo przygasza jego blask...
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
A róbcie co chcecie tylko zgodnie z regulaminem... chcecie spamic to spamcie na tablicy, tylko później nie płaczcie, że jest tam syf... kocham patrzeć na zgłoszone posty przez spamerów i ich prośby, żeby innego spamera usunąć bo przygasza jego blask...
a można wiedzieć o kogo chodzi? :p
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
o mnie

nie chodzi o żaden blask po prostu to nie jest odpowiednie miejsce do nawracania i pouczania ludzi przez jakieś samozwańcze opus dei internetowe i jeśli nikt z góry nie ma zamiaru nic z tym robić to nie pozostaje żaden inny możliwy sposób na wyrywanie takich chwastów, dla mnie prawienie takich bzdur na prawo i lewo, mających docelowo robić ludziom wodę z mózgów przekracza granicę dobrego smaku na forum tematycznym, gdzie temat nie dotyczy buddy jezuska czy innych mahometów a gry internetowej, to nie jest miejsce na działalność misyjną ani mormonów, ani jehowów, ani rekrutowania do ISIS
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
a można wiedzieć o kogo chodzi? :p
oj zdziwiłbyś się jak wielu :p

o mnie

nie chodzi o żaden blask po prostu to nie jest odpowiednie miejsce do nawracania i pouczania ludzi przez jakieś samozwańcze opus dei internetowe i jeśli nikt z góry nie ma zamiaru nic z tym robić to nie pozostaje żaden inny możliwy sposób na wyrywanie takich chwastów, dla mnie prawienie takich bzdur na prawo i lewo, mających docelowo robić ludziom wodę z mózgów przekracza granicę dobrego smaku na forum tematycznym, gdzie temat nie dotyczy buddy jezuska czy innych mahometów a gry internetowej, to nie jest miejsce na działalność misyjną ani mormonów, ani jehowów, ani rekrutowania do ISIS
w grze na 100% jest opcja zablokowania użytkownika i na forum chyba też...
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
a co do ken blocka jakimś windowaniu Wojcieszego na piedestał, to akurat Wojtka nigdy za idiotę nie miałem, wręcz przeciwnie i dlatego szukam wytłumaczenia dla tego co się tutaj dzieje, mialem hipotezę że chodzi o podniesienie aktywności forum przez celowe zostawienie jednego raka który wywołuje wśród graczy reakcje łańcuchowe, tak jak wcześniej Zetkę, ale trochę mi się to gryzie z łamaniem przez niego wolności ekspresji i usuwaniem moich autorskich utworów satyrycznych o r*diu m*ryja podciągając to pod jakieś śmieszne propagowanie nienawiści, którego tam nawet nie było, chociaż mogłoby być, więc przeżywam właśnie mały dysonans poznawczy i średnio wiem co myśleć o tej sytuacji
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
a co do ken blocka jakimś windowaniu Wojcieszego na piedestał, to akurat Wojtka nigdy za idiotę nie miałem, wręcz przeciwnie i dlatego szukam wytłumaczenia dla tego co się tutaj dzieje, mialem hipotezę że chodzi o podniesienie aktywności forum przez celowe zostawienie jednego raka który wywołuje wśród graczy reakcje łańcuchowe, ale trochę mi się to gryzie z łamaniem przez niego wolności ekspresji i usuwaniem moich autorskich utworów satyrycznych o r*diu m*ryja podciągając to pod jakieś śmieszne propagowanie nienawiści, którego tam nawet nie było, chociaż mogłoby być, więc przeżywam właśnie mały dysonans poznawczy i średnio wiem co myśleć o tej sytuacji
moze wojtek chce zrobić gównoburzę aby więcej osób odwiedzało forum? [o_O]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Na tyle Ci już odwaliło żeby Wojcieszego się czepiać? :O Uważałem Cię kiedyś za ogarniętą osobę, a powoli robi się z Ciebie patola pokroju stifa i innych...
Chodzi mi tylko o nakreślenie zasad. Według mnie jeden gracz sprawia, że czuje się nieswojo, czuję się atakowany jego przekonaniami. A obsługa ma chyba w zadaniach bronić swoich użytkowników, prawda? Jeśli nie będzie reakcji to sprawę przekażę do przełożonego Wojtka czyli do Lenki i to ona powinna wtedy zareagować i powiedzieć wprost czy zachowanie tego gracza jest zgodne czy nie z przyjętymi zasadami. Wtedy również zapytam się czy one praktyki które chciałbym w tej sytuacji tutaj przedstawić również będą zgodne z zasadami. Jeśli Wojtek nie reaguje to mam prawo sprawę przedstawić wyżej, ja jedynie zaznaczyłem, że mogę to zrobić.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Chodzi mi tylko o nakreślenie zasad. Według mnie jeden gracz sprawia, że czuje się nieswojo, czuję się atakowany jego przekonaniami. A obsługa ma chyba w zadaniach bronić swoich użytkowników, prawda? Jeśli nie będzie reakcji to sprawę przekażę do przełożonego Wojtka czyli do Lenki i to ona powinna wtedy zareagować i powiedzieć wprost czy zachowanie tego gracza jest zgodne czy nie z przyjętymi zasadami. Wtedy również zapytam się czy one praktyki które chciałbym w tej sytuacji tutaj przedstawić również będą zgodne z zasadami. Jeśli Wojtek nie reaguje to mam prawo sprawę przedstawić wyżej, ja jedynie zaznaczyłem, że mogę to zrobić.
Reaguje, ale nie tak jal chcesz... a co jeśli ten użytkownik zgłosi mnie za brak wolności wyznania? A co jeśli twoje teksty sprawiają że czuje się nie swojo? I:)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Osobiście nie cierpię ludzi pozbawionych wiary, jak dla mnie każdy ateista to powaleniec, łatwy w łamaniu moralnego punktu widzenia, jeszcze ciekawi mnie jak ślub taki dzban weźmie jak kościelnego ślubu bez przygotowań u księdza nie ma miejsca. Większość nawet udaje, że jest wierzący tylko po to by zaliczyć swój ślub a potem mija rok i rozwala swoje gówniane małżeństwo bo takie gówniane małżeństwo nawet nie ma błogosławieństwa Bożego. Nie wspomne o tradycji, że błogosławieństwo jest dawane także przez rodziców i ma moc tylko z przekazem słów Bożych.

Dziś ateizm doprowadził do tego, że prawie każde małżeństwo sie rozlatuje bo ludzie żyją dla szpanu.

tu macie przyklad takiej wlasnie skrzywionej fanatyzmem osoby która nie rozróżnia ślubu cywilnego od kościelnego, mówilem że w tym miejscu żarty się kończą i jeśli to nie jest propagowanie nienawiści, a kiedy ja napiszę 13 sylab o r*adiu m*ryja to już jest, to nie wiem co z wami nie tak xd

ty mu nie każesz robić apostazję przecież tylko przestać wklejać ten syf który tu nie należy
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mnie to wcale nie dziwi, bo populacja westa to banda paraolimpijskich dziwadeł,
Przez to wasze całe granie i angażowanie się w tę grę z czasem wyrobiły u was uzależnienie i pierdackie spojrzenie na to co inni w ogóle robią.
Tu kłania sie to, że taki Fusek będący uzależnieńcem nawet nie obchodzi go to, że jest katolikiem już od najmłodszych lat, został ochrzczony w dzieciństwie, a prawi swoje morały ateizmu znosząc dosyć negatywnie przesłanie gracza Pokój i Dobro.


I tu masz rację, zostałem ochrzczony, do komunii poszedłem, bo moi rodzice jak i dalsza rodzina są wyznania katolickiego, więc i mnie wychowali w tej wierze.
Jednakże czy ja nie mogę mieć własnego zdania jako osoba dorosła? Po latach gdzie "trzeba iść do kościoła", "trzeba iść do spowiedzi", "trzeba przyjąć księdza na kolędzie" zaczęło mnie zastanawiać czemu w ogóle tak działamy? Rodzice specjalnie religijni nie byli, do kościoła nie chodzili, ale sam miałem chodzić itd. w wieku buntu zacząłem się zastanawiać czemu mam to robić. Doszedłem wtedy do wniosków że jakakolwiek religia jest tylko narzędziem kontroli ludu, narzędziem walki religii z całą resztą. Sama święta księga katolików, muzułmanów i innych wyznań maja dla mnie wiele sprzeczności. Sama Biblia jest pełna okrucieństwa i ludobójstwa ze strony bytu, który jest przez chrześcijan czczony i ja jako człowiek mam prawo odejść od wierzeń przodków skoro stoją one w sprzeczności z moimi przekonaniami.
Jeśli zostałaś wychowana przez osoby które nie wybierały za Ciebie religii w której masz żyć, nie wybierali za Ciebie wszystkiego innego to spoko, ja natomiast jak i zapewne znakomita część społeczeństwa w dzieciństwie została ochrzczona bo rodzice buli chrześcijanami i w ich czasach trzeba było ochrzcić bo tak wypada, bo tak trzeba zrobić, bo ludzie krzywo będą patrzeć.


Reaguje, ale nie tak jal chcesz... a co jeśli ten użytkownik zgłosi mnie za brak wolności wyznania? A co jeśli twoje teksty sprawiają że czuje się nie swojo? I:)
Ale jeśli on tak pisze, a ja czuję się nieswojo i nie mam wsparcia ze strony obsługi to włączają mi się moje instynkty i sam zaczynam się bronić.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Możemy się z fuskiem kłócić o istocie zbiorów okry dla polskiej gospodarki, ale to nie jest ten sam spam co bawienie sie w jakiego wirtualnego muezina na wieży, bo to w co kto wierzy czy nie wierzy to jest interes tylko tej osoby i nikt sobie nie życzy żeby mu narzucać jakieś zdanie wklejając ewangelię czy księgę mormona po całym forum, a poza tym nie pisząc zupełnie nic. To nie jest gracz ani dyskutant na forum, on istnieje tu tylko po to by zasypywać swoimi wysrywami ludzi, którzy nie mają zamiaru mieć z nimi absolutnie nic do czynienia i mnie nie obchodzi w tym momencie czy się z nim zgadzam, czy nie zgadzam, takich treści, w takiej agresywnej i nachalnej formie przekazu nie powinno tu być, bo to forum tematyczne, a nie śledzik na naszej-klasie i nie wiem jak mam to lepiej wytłumaczyć.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Osobiście nie cierpię ludzi pozbawionych wiary, jak dla mnie każdy ateista to powaleniec, łatwy w łamaniu moralnego punktu widzenia, jeszcze ciekawi mnie jak ślub taki dzban weźmie jak kościelnego ślubu bez przygotowań u księdza nie ma miejsca. Większość nawet udaje, że jest wierzący tylko po to by zaliczyć swój ślub a potem mija rok i rozwala swoje gówniane małżeństwo bo takie gówniane małżeństwo nawet nie ma błogosławieństwa Bożego. Nie wspomne o tradycji, że błogosławieństwo jest dawane także przez rodziców i ma moc tylko z przekazem słów Bożych.

Dziś ateizm doprowadził do tego, że prawie każde małżeństwo sie rozlatuje bo ludzie żyją dla szpanu

Jest ślub cywilny i w każdej chwili można iść do urzędu stanu cywilnego z partnerką i zawrzeć związek małżeński. W świetle prawa polskiego o ile dobrze mi wiadomo ślub kościelny nie jest potrzebny by związek był zatwierdzony, wystarcza cywilny. A ślub cywilny to nic innego jak umowa cywilno-prawna między dwoma osobami różnej płci (takie panuje w Polsce prawo, nie ma pozwolenia na związki tej samej płci w naszym kraju) która sprawia, że z perspektywy prawa tworzą związek małżeński i przez to tworzą rodzinę. Czy są jakieś statystyki mówiące, że kościelne związki małżeńskie zawiązywane przez osoby "wierzące, nie praktykujące" rozpadają się szybciej niż związki małżeńskie osób wierzących? Proszę tutaj o podanie wyników badań, a nie rzucanie haseł bez pokrycia. Moi rodzice są powierzchownie wierni i są razem ze sobą 31 lat prawie, pomimo wzięcia tylko ślubu cywilnego, a co jak co zapewne moi dziadkowie pobłogosławili związek, wszak był to rok 1989 ;) moja siostra tak samo powierzchownie wierzy, miała ślub kościelny i jest ze swoim mężem 13 lat. Rzucam jedynie przykłady z najbliższej rodziny, mogą one wypaczać mój punkt widzenia, jednakże proszę o podanie źródła tego, że powierzchownie wierzący ludzie częściej biorą rozwody.

Pisanie o tradycji...
To może wedle tradycji zaczniemy nawoływać obywateli Europy do krucjaty?

Tradycja ma swoje dobre strony, nie przeczę, ale na nie każda tradycja jest dobra.
Nie zakazuję nikomu wiary, uważam jednak, że powinien to robić w odpowiednich do tego miejscach, a to forum w mojej opinii odpowiednie nie jest. To forum gry komputerowej, a nie forum Radia Maryja, czy jakiejś organizacji religijnej.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No mogę, ale czy muszę kogokolwiek tutaj słuchać? (Prócz obsługi gry która może mnie ukarać za łamanie regulaminu)
 

zartas

Członek obsługi gry
@julo8 Spokojnie jest taka jedna co kupuje bryłkowe sety w ilościach hurtowych i potem sprzedaje je po martwych światach za cenę 2kk za 1700 albo i więcej bryłek. W jakim celu? Zapewne takie same powody jak u INNO brak powodu xDDD. A potem wypisuje w profilu że gra zdechła xDDDDDDi i nie będzie grać a potem wraca i gra na mulciaku od nowa xDD to trzeba mieć nafajdane we łbie.
Są też ci co biorą udział w wyścigu szczurów po pietruszkę, co roku na nowym świecie.

Zapomniałeś dodać, że ostatnio jeszcze zaczyna cisnąć po graczach i wyzywać ich od "zarażonych" xD
Nie ma to jak "zdrowe" podejście do społeczności w grze MULTIPLAYER xD
 
Do góry