Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Pozwoliłem sobie zrobić takie zestawienie, które trochę usystematyzuje te wiadomości, jakie niesie aktualizacja 2.199.

Nowe bonusy: (obecnie planujemy aktualizację gry do wersji 2.199 w poniedziałek 22 maja)
Link: (https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/changelog-2-199.4497/#post-49383)
Poszukiwacz przygódZawadiakaRobotnik
Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10% (20%)Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10% (20%)
Prędkość na mapie zostaje zwiększona o 25% (50%)
Doświadczenia uzyskane z prac, pojedynków i fortów zwiększa się o 5% (10%)
Doświadczenie zdobywane ze zleceń, pojedynków i bitew fortowych zostaje zwiększone o 5% (10%)
Szansa na znalezienie przedmiotu podczas pracy jest zwiększona o 10% (20%)Poprzez trening percepcji, możesz zobaczyć w menu pojedynków, jaką broń oraz bonus umiejętności z ubioru posiadają przeciwnicy.
Motywacja do pojedynków wzrasta szybciej. Zwiększa się o 40% (80%) szybciej.
Płacisz 2% (4%) mniej opłaty bankowej.
Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu. (4)
Twoja regeneracja podczas snu wzrasta o 10% (20%)
Dostajesz 10% (20%) więcej pieniędzy za pojedynek.
Otrzymujesz 15% (30%) więcej pieniędzy w pojedynku.
Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 5% posiadanych punktów umiejętności.
Budując budynki w mieście lub forcie otrzymujesz premię 5% (10%) do punktów pracy
Szansa na zranienie podczas pracy jest zmniejszona o 10% (20%)W bitwie o fort masz 10% (20%) szans na zadanie trafienia krytycznego. Takie trafienie zadaje dodatkowe obrażenia w postaci 10% (20%) maksymalnej liczby punktów życia.
W bitwach o fort szansa na trafienie krytyczne znacznie wzrasta do 10% (20%) Trafienia krytyczne odejmują dodatkowe 10% od maksymalnej liczby punktów zdrowia [każdy może zadać trafienie krytyczne z 2% szansą]
Motywacja do budowy budynków w mieście wzrasta 10% (20%) szybciej.
Motywacja do wznoszenia budynków w miastach lub fortach rośnie o 10% (20%) szybciej
Począwszy od trafienia 2 w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 25% (50%) szans na uniknięcie trafienia w ogóle do końca rundyMożesz się pojedynkować w promieniu 15 minut marszu bez konieczności podróżowania.
Pojedynki z innymi graczami trwają o 25% (50%) krócej.
Podczas bitwy fortowej, Twój unik i celowanie są wzmocnione o 20%.
W bitwach o fort twoje celowanie i unikanie są zwiększone o 15% (30%) Jeśli jest wyższy, umiejętność budowania zastępuje ukrywanie się i zastawianie pułapek

LEGENDA:
zielony - dodany bonus klasy
czerwony - usunięty bonus klasy
(...) - bonus z aktywną premią postaci

W mojej ocenie zabieranie Poszukiwaczowi możliwości spania w hotelu za darmo niewiele wnosi do gry, ponieważ najtańszy pokój kosztuje $10, a efekt taki sam jak za najdroższy za 250$, jeżeli masz przedmioty, ubrania, które dodatkowo powiększają regenerację, to dzięki dodatkowemu bonusowi w sumie wychodzi na to samo. Na temat innych klas nie wypowiadam się, bo nie mam doświadczenia, więc może ktoś, kto gra nimi napisze jakąś recenzję. Najwięcej zmian widzę w zawadiace i robotniku, ciekawi mnie co czeka żołnierza.
 
Wcale nie ma aktualnie za dużo dmg w bitwach. Wczoraj pełny mały fort na ataku 46 ludzi 500k hp się rozpuszcza w 30 rund beka, a jeszcze zabawniejszy jest fakt że serwer beta nawet nie posiada dziennych bitw tylko Gali co niedzielę. To niezły serwer testowy. Ciekawi mnie kto wymyśla te zmiany i je zatwierdza?
 
Super zmiany jak jutro przyjdę full budowanie to przeciwnik się przekręci. Ale ze śmiechu jak zobaczy co żeście <ocenzurowano> wezcie to cofnijcie bo wstyd kto prosił o te zmiany co to ma na celu?

//-Moderacja
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ja się zastanawiam czyja byla propozycja aby dać każdej klasie postaci 2% szans na trafienie krytyczne.

Zabierają największy bonus zawiadaki niewidoczność

Regeneracja dla PP wieksza - trochę dziwnie to wygląda jak zostały dodane odnawiacze 50% hp

Nie mogę się doczekać zmian dla żołnierza
 
A tak serio to o żołnierzu na razie cisza ale wątpię czy nawet po zmianie będzie mógł konkurować z bobem.

@Patelkowa czy będzie możliwość zmiany klasy postaci? Bo to już przestaje mnie bawić.
 
Do góry