Które produkty w ekwipunku odblokowują zadania

  • Rozpoczynający wątek flyboy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1 czesc kartki mozna znalezc w pracach z wysokim szczesciem (np pladrowanie zwlok, transport wiezniow itp)
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
1 częsc jak masz konto na swiecie 3 to wejdz w umiejetnosci i tam koles w 1 rainkiongu z silą Cartus ją ma
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
1 czesc kartki mozna znalezc w pracach z wysokim szczesciem (np pladrowanie zwlok, transport wiezniow itp)

Tyle to i my wiemy. Napisałem jakieś niejasności? Nie. Chodzi mi o to, że sposoby, jakie napisałem w swoim poście, są pewne i na pewno tak zdobędziemy daną kartkę. Tylko 1. część jest wielką niejasnością, bo nie ma pewnego sposobu na jej znalezienie

EDIT: Przeciągnijcie stronę na sam dół - jakoś o tym nie wiedziałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A to co wyskakuje po włożeniu skrzynki w to miejsce:




Mam 30 lvl robotnikiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy to zadanie pojawia się w jakiejś określonej porze dnia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, wystarczy mieć skrzynkę z narzędziami w miejscu na produkty :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak jasne.Moze ktos nie jest bobem idzie w inna umiejetnosc i ma skrzynke bo odblokowal wiatraki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam prośbę do admina:
Jeżeli zna jakiegoś questa w granicach 30lvl to mógłby tu napisać - przypasowałem wszystkie produkty i nic mi się nie pojawia chociaż jedna podpowiedź (tylko żebyście nie wylatywali mi że mam przynieść Obraz z najtrudniejszego zadania)...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak coś to pierwszą część kartki znalazła na naszym forum Krwawa Mary w transporcie amunicji z KP.Ja też robiłem transport amunicji z Kontem premium,ale nie znalazłem kartki:D
Teraz będę wszystko dawał w sprawność manualną,bo chcę mieć szybko plądrowanie zwłok:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 część kartki

Gracze z 3 świata już pewnie widzieli, ale dla ogólnej wiadomości.
Na 3 świecie znalazłem 1 część kartki przy "ugaszaniu ognia". Gram z KP.
Z tego ci widziałem sporo osób już ją ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo.Teraz ja bede mial transport ammo i akurat wtedy kiedy motywacja do handlowania z indianinami spadlo ponizej 65 :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A na angielskim servie pierwszy w rankingu ma miecz hernandosa.
Może coś o nim powie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to kto ma tam konto to niech z nim zagada, można też popatrzyć na ich forum, może tam coś będzie napisane
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie ja mam tam konto i jeszcze sie popytam na forum o nim.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z moich doświadczeń i obserwacji na forum wynika że 1. część kartki da się zdobyć w transporcie ammo z KP. Sam tak znalazłem i czytałem że większość osób które mają tę kartkę też kupowało KP.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Załamujecie mnie....
Te informacje, które wam podałem pochodzą od niego i jeszcze od drugiego gracza, który posiada tenże mieczyk.

Btw. W pierwszym poście jest błąd. Nie trzeba mieć wcale tych talizmanów/łańcuchów, a łopatę, ale już napisałem do cypiska, więc powinno niedługo zostać poprawione :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A śpiewnik da się jakoś inaczej zdobyć niż za pomocą roboty?
Np, czy jest jakiś quest na to?
Bo Bob, 100% Bob, raczej tej pracy nie będzie miał. ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 część kartki

na 1 świecie zdobyłem 3 część kartki,
2 misje dla indianina, śpiewnik w "okienku", poniedziałek 19.05,
kamienny łańcuch w ekwipunku - ale nie wiem czy to potrzebne, bo nie miałem talizmanu a zadziałało,

btw, 1 część kartki mam na 3 świecie, na obydwu mam 2 część :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry