Które produkty w ekwipunku odblokowują zadania

  • Rozpoczynający wątek flyboy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś przeczytałem że umieszczając jakiś przedmiot w tym wolnym kwadracie w ekwipunku można otrzymać dodatkowe zadanie.
Czy ktoś coś wie na ten temat czy to znowu kogoś ułańska fantazja poniosła..

1. "Sekretne" zadanie:
Wymogi, aby zadanie się pokazało: Zrobione w całości zadanie "Polowanie"; bransoleta z zębami kojota w tym miejscu na produkty.
Polecenia: Miej 50 punktów umiejętności „sprawność manualna”
Nagroda:200XP
Polecenia: Przynieść pierścień.
Nagroda:1000XP


2. „Sekretne” zadanie:
Wymogi, aby zadanie się pokazało: Skrzynka narzędzi w tym miejscu na produkty.
Polecenie: Miej 25 punktów umiejętności naprawa.
Nagroda: +30 doświadczenia; +200$.

3. "Sekretne" zadanie:
Wymogi, aby zadanie się pokazało: wszystkie 3 części kartki*
Polecenie: Przynieś łopatę
Nagroda: Miecz Hernanda de Soto. Nie da się w inny sposób zdobyć tego miecza!!!
Po zdobyciu miecza pojawia się możliwość zniszczenia go za 500XP.

*Pracę w których na pewno da się znaleźć 1 część kartki:
Prace ze szczęściem wyższym niż 64%.
*Pracę w których na pewno da się znaleźć 2 część kartki:
Handel, Plądrowanie zwłok, Ściganie bandytów.
*Wymogi by odblokowało się zadanie, które daje nam 3 część kartki:
-Śpiewnik(w okieneku na przedmioty);
-57 poziom;
-Poniedziałek od 19:00 do 19:20;
-Zrobione 2 decyzje na rzecz Indianina(Decyzja 2: Sabotaż oraz Decyzja 1: Handel złotem).
Inaczej nie da się zdobyć 3 części kartki!

Rozprzestrzenianie tylko z nickiem autora.
By Luudziik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to jest ptawda ale nikt nie zdradzi jaki to przedmiot bo to by popsuło całą zabawe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe ich jest dluzo pytanie nastepne ile jest takich ukrytych zadan??
 

DeletedUser

Gość
Gość
kto szuka ten znajdzie :)
Moi drodzy pamiętajmy że nie można mieć wszystkiego ładnie podanego na tacy...:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobrze zdradze jedno: W grudniu trzeba załozyć skrzynkę z narzędziami a odkryjemy ukryte zadanie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy te ukryte questy będą działały też w styczniu? Jest to na takiej zasadzie, że zakładam przedmiot, wchodzę do saloon'u i od razu jest zadanie, tak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy te ukryte questy będą działały też w styczniu? Jest to na takiej zasadzie, że zakładam przedmiot, wchodzę do saloon'u i od razu jest zadanie, tak?

Tak, zakładasz przedmiot, wchodzisz do salonu i przyjmujesz zlecenie; pozatym jest wiele ukrytych zadań i nikt nie zna wszystkich
 

DeletedUser

Gość
Gość
To macie jak założycie skrzynkę


Cel: Osiągnij 25 punktów w biegłości: Naprawa

Nagroda:
+ 30 punktów doświadczenia
+ $ 200
 

DeletedUser182

Gość
Gość
niedzwiadeeek Dlaczego nie możemy dostawać wszystkiego na tacy ?
Coś w tym złego ? :D

Zadania ukryte, są po to ukryte, żeby były ukryte. Prawda, że ma to sens ?
Tak poważnie, to skoro autorzy gry wprowadzili jakieś zadania, które są dostępne po założeniu jakiegoś produktu, to chyba mieli na celu zrobienie graczom niespodzianki. Skoro mieli na celu zaskoczyć graczy, to raczej nikt z administracji nie poda jakie zadania są ukryte. Osobiście sam ich nie znam, bo chcę mieć radość z faktu, iż odkryłem je sam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie jest coś jeszcze. Jakaś pora roku, sprawność na odpowiednim poziomie czy poziom.
Ja wędkę znalazłem prawie od razu i zaraz dałem do ekwipunku i nic niezwykłego w związku z tym mi się nie przydarzyło.
(Dopiero teraz dowiedziałem się, że to morze mieć jakieś znaczenie.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech ktoś chocią powie, czy trzeba spełnić jakieś jeszcze warunki. oprócz włożenia odpowiedniego przedmiotu. Mieć odpowiedni poziom, czy coś takiego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA na niemieckim ś1 dałem łososia w wolne miejsce w ekwipunku i pojawił mi się quest. Quest ten tylko zatwierdziłem i proszę jaki przedmiot teraz mam na jakim poziomie:

http://img201.imageshack.us/img201/3817/chybrydrabt7.png

http://img185.imageshack.us/img185/5971/chybrydraab9.png

Dałem jako link a nie obrazek, bo niektórzy chcieliby mieć niespodziankę. ;)

Podejrzewam, że jest to związane z łososiem, bo na innych światach tego questa nie miałem. Oczywiście mogę się mylić że do ukryty quest. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
a z tą wędką to co jest?
i czemu mi sie nie pokazuje zadanie?

Nie ma potwierdzenia ze quest dotyczacy wędki w wolnym polu jest prawdziwy . Mam 30 lvl i wędke w pustym polu i nic sie nie pojawiło :p A co do tej paczki to nie wiem :) skopiuj to co pisze po niemiecku w tym zadaniu. I moze pamietasz co tam pisalo albo co :p MOze trzeba miec iles plywania albo ... cos ? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładniej to jest tak:


Schwarze Berge (Wo bleibt der Bote?)

Barkeeper Henry Walker: Du willst große Abenteuer erleben? Du siehst aber nicht aus wie ein Abenteurer. Naja egal...ich habe hier dieses Päckchen für dich. Bringe es doch bitte zu meinem Schwager Steve Chuck. Ich kann es leider nicht selbst bringen. Du siehst ja selbst, was hier los ist. Der Weg ist nicht leicht und überall lauern Gefahren. Würdest du das trotzdem für mich erledigen?

Hinweis: Die Position von Steve wird auf der Minimap durch einen lilafarbenen Punkt (Questgeber) markiert. Du musst diese Quest erst abschließen und das Paket entgegennehmen, bevor du Steve auf der Karte finden kannst.

map_employer_hint.png


Auf der Karte wird Steve wie ein Job mit einer runden Grafik angezeigt.

steve.png


Jakby ktoś się mógł pofatygować i przetłumaczyć to pewnie nie tylko ja byłbym wdzieczny. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Black Mountain (Gdzie jest poslancem?) Bartender Henry Walker: Chcesz wielka przygoda? Możesz zobaczyć, ale nie wyglądają jak przygód. Więc nie ma sprawy ... Mam ten pakiet. Proszę przynieść go do mojego brata Steve Chuck. Nie mogę sobie przynieść. Widać nawet, co dzieje się tutaj. Droga nie jest łatwa i niebezpieczeństw czaić wszędzie. Czy nadal są dla mnie? Uwaga: Stanowisko w sprawie Steve minimapy przez lilafarbe

Niewiem, ale tak przetłumaczyło :p musisz się domyślić mniejwięcej o co chodzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na niemiecki świat została już wprowadzona aktualizacja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry