Które produkty w ekwipunku odblokowują zadania

  • Rozpoczynający wątek flyboy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
No tak i ja wogóle mysle ze jeszcze nikt nie ma 3 czesci kartki :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładniej to jest tak:


Schwarze Berge (Wo bleibt der Bote?)

Barkeeper Henry Walker: Du willst große Abenteuer erleben? Du siehst aber nicht aus wie ein Abenteurer. Naja egal...ich habe hier dieses Päckchen für dich. Bringe es doch bitte zu meinem Schwager Steve Chuck. Ich kann es leider nicht selbst bringen. Du siehst ja selbst, was hier los ist. Der Weg ist nicht leicht und überall lauern Gefahren. Würdest du das trotzdem für mich erledigen?

Hinweis: Die Position von Steve wird auf der Minimap durch einen lilafarbenen Punkt (Questgeber) markiert. Du musst diese Quest erst abschließen und das Paket entgegennehmen, bevor du Steve auf der Karte finden kannst.

map_employer_hint.png


Auf der Karte wird Steve wie ein Job mit einer runden Grafik angezeigt.

steve.png


Jakby ktoś się mógł pofatygować i przetłumaczyć to pewnie nie tylko ja byłbym wdzieczny. :)
Przetłumaczyłem sobie :p
Black Mountain (Gdzie jest poslancem?)

Barmańskiej Henry Walker: Chcesz wielka przygoda? Możesz zobaczyć, ale nie wyglądają jak przygód. Więc nie ma sprawy ... Mam ten pakiet. Proszę przynieść go do mojego brata Steve Chuck. Nie mogę sobie przynieść. Widać nawet, co dzieje się tutaj. Droga nie jest łatwa i niebezpieczeństw czaić wszędzie. Czy nadal są dla mnie?

Uwaga: Pozycja Steve jest mini z fioletowym kropki (Quest darczyńców) podświetlone. Wystarczy tylko wykonać tę quest i podejmuje pakiet zanim Steve na karcie można znaleźć.



Na mapie, jak Steve Jobs z okrągłym wykresu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
LadyLuran - zaznacz, które przedmioty działają, a które NIE. Proponuję wyczyścić temat. Przy każdym przedmiocie zaznaczaj level, na którym był sprawdzany,np.
Skrzynka z narzędziami - DZIAŁA od xx levela.
Trzeba napisać do Pogi-ego, może byłby tak uprzejmy i sprawdził parę przedmiotów. Pokażmy, że potrafimy i skompletujmy listę! Mi żaden produkt nie działa a mam poziom 40. Nie sprawdzałem wszystkich np. jagód.

JESZCZE JEDNO!! POD SPODEM PROPONUJĘ ZROBIĆ TEŻ LISTĘ Z NAGRODAMI ZA QUESTY! Mogę się tym zająć, tylko proszę o przesyłanie mi tego na PW.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam takie pytanie moze uzyskam na nie odpowiedz mianowicie
zadania pojawiaja sie na okreslinym poziomie (niraznie nie wiadomo jakim) wiec czy pojawia mi sie na puzniejszym poziomie czy poprosty przepadaja ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh i właśnie o tym mówię. Zaczynają tworzyć się mity co do przedmiotów.
Ja uważam ŻE NIE MA GÓRNEGO LIMITU JEŚLI CHODZI O QUESTY.
To bez sensu by było, bo większość zadań możemy zrobić dopiero parę lvli później gdy podbijemy umiejętności lub nadrobimy przedmiotami. Jest za dużo umiejętności, wprowadzając górny poziom twórcy gry ukierunkowali by postacie w określoną stronę.
Jest minimalny poziom na którym pojawiają się questy, ale raczej na pewno nie ma maksymalnego.
Nie jestem wszech wiedzący i mogę się mylić ale jak dla mnie to oczywiste w 95%.
Jeśli jagody nie działają to nie działają. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh i właśnie o tym mówię. Zaczynają tworzyć się mity co do przedmiotów.
Ja uważam ŻE NIE MA GÓRNEGO LIMITU JEŚLI CHODZI O QUESTY.
To bez sensu by było, bo większość zadań możemy zrobić dopiero parę lvli później gdy podbijemy umiejętności lub nadrobimy przedmiotami. Jest za dużo umiejętności, wprowadzając górny poziom twórcy gry ukierunkowali by postacie w określoną stronę.
Jest minimalny poziom na którym pojawiają się questy, ale raczej na pewno nie ma maksymalnego.
Nie jestem wszech wiedzący i mogę się mylić ale jak dla mnie to oczywiste w 95%.
Jeśli jagody nie działają to nie działają. :p

To uważasz że niedzwiadeeek by nas oszukała? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja opieram się jedynie o swój rozsądek.
Popatrz na to z innej strony.

Ktoś powiedział ze te jagody są tylko na 3 lvlu, czy coś w tym stylu.

Pomyśl że pracując w jagodach ani razu Ci się nie trafiły a w międzyczasie stuknąłeś lvl. Co wtedy? Teoretycznie opieramy się tylko o warunek prawdopodobieństwa i jest to możliwe i o wiele pewniejsze niż 6 w totka. Zadanie nie do wykonania nie z winy gracza. Moim zdaniem twórcy gry nie dopuścili by takiej możliwości. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie skrzynka z narzędziami zadanie zobaczyłem na 38 teraz mam 41 i jest jeszcze, inne przedmioty mi nie działają
 

DeletedUser2740

Gość
Gość
Bardzo ciekawy temat, aż sam zacząłem sprawdzać wszystkie przedmioty, jakie mam w eq. Ale po krótkiej analizie doszedłem do wniosku, że gra ma całkiem wysoki "scenariusz" i nie ma w nim miejsca na śmieszne questy "zbierz xx kukurydzy/jagód" które wychodzą. ni stąd ni zowąd. Skrzynka a i owszem, nawet bez questa można byłoby się przeczepić. Trzeba więc szukać takich przedmiotów, które w taki czy inny sposób wiążą się ze scenariuszem
np pułapka na bobra [ co prawda nie działa, ale nie zdziwiłbym się, jakby było inaczej ] bądź cygaro - i chyba właśnie takich przedmiotów trzeba szukać.

btw. Skrzynka działa pewnie od 1 lvla - ja od 26 mogłem już przystąpić do tej misji
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe zostawić Was na pół dnia bez opieki i zaraz ciekawe teorie wysuwacie :)

Abyście nie błądzili zbytnio.... to powiem tylko że nie ma na dzień dzisiejszy zadania ukrytego z jagodami :) więcej nie powiem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozpoczela się dyskusja bo tak jak wczesniej napisał kubussek wkradł się bład i zagubiło się tam "NIE".

Ale teraz jest wszystko poprawione zbędne dyskusje usuniete. Prosze o trzymanie się tematu. Będę na bierząco aktualizowac pierwszego posta. Teraz błędów w nim nie ma..:)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Rozpoczela się dyskusja bo tak jak wczesniej napisał kubussek wkradł się bład i zagubiło się tam "NIE".

Ale teraz jest wszystko poprawione zbędne dyskusje usuniete. Prosze o trzymanie się tematu. Będę na bierząco aktualizowac pierwszego posta. Teraz błędów w nim nie ma..:)

Nadal jest błąd w pierwszym poście....
Chodzi tu o bransoletę z zębami, by zadanie się pojawiło potrzeba czegoś więcej. Zedytuję tego posta, gdy dostanę zgodę na ujawnienie tych "sekretnych" zadań.[Jest ich 3(prawdopodobnie :p)]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nadal jest błąd w pierwszym poście....
Chodzi tu o bransoletę z zębami, by zadanie się pojawiło potrzeba czegoś więcej. Zedytuję tego posta, gdy dostanę zgodę na ujawnienie tych "sekretnych" zadań.[Jest ich 3(prawdopodobnie :p)]

mozesz mi powiedzec czyja musisz miec zgode zeby ujawniac te zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
przyczyniam się do pytania Amele. Posty sa aktualizowane zgodnie z tym co piszecie w postach widocznie komuś branzoleta działala i tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie piszcie, że questy na 100% nie działają. Może nikt nie osiągnął jeszcze takiego levela w tej fazie gry. Niedzwiadeeek, nie mogłabyś się pochwalić swoją wiedzą? :) Albo wstaw na Echo i wtedy licznik odwiedzin pójdzie gwałtownie w górę. :D
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
A więc tak:

1. "Sekretne" zadanie:
Wymogi, aby zadanie się pokazało: Zrobione w całości zadanie "Polowanie"; bransoleta z zębami kojota w tym miejscu na produkty.
Polecenia zadania:Miej 50 punktów umiejętności sprawność manualna(Nagroda 200XP); Przynieść pierścień(Nagroda: 1000XP)
Źródło:http://weststats.com/Questgroup/?group=25
2. "Sekretne" zadanie:
Wymogi: Wszystkie 3 części kartki + łopata w tym kwadraciku(prawdopodobnie)
Polecenie: Kop groby przez bodajże 4h(Tego nie jestem pewien)
Nagroda: Miecz Hernandez(Nie jest to miecz konkwisty!!!)
Źródło:http://forum.the-west.net/showthread.php?t=11293

Wymogi by mieć 3 część kartki:
Śpiewnik(w tym małym okieneczku ofc :p); 57 poziom; poniedziałek od 19:00 do 19:20. Do tego musisz mieć także zrobione 2 decyzje od indianina <- I to właśnie ono jest tak jakby "sekretne", gdyż zostało usunięte z WEST-STATS, lecz niektórzy o tym się dowiedzieli :p


Mam rację niedzwiadeeek? :p
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
To jest bezsensu ze tylko 57 lvl + moze zdobyc 3 czesc kartki ;/ I trzeba tyle grac ze nie wiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest bezsensu ze tylko 57 lvl + moze zdobyc 3 czesc kartki ;/ I trzeba tyle grac ze nie wiem
sa 2 zadania z kartkami jedno wlasnie na 57 poziom a druge mozna zrobic wczesniej tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Luudziik
 
Status
Zamknięty.
Do góry