Ładowanie gry

  • Rozpoczynający wątek Nysa1997
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
od pewnego czasu gra nie chce mi się do końca załadować za pierwszym razem. Na chłopski rozum - paseczek wczytywania ładuje się do 15% czasami do 90%, a rzadko do 100% i trzeba odświeżać nawet kilka minut by ładnie 100% się załadowało.
Ktoś coś wie? :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Może pomoże czyszczenie ciasteczek.
Polecam sprawdzić także inne przeglądarki ;)
Jeśli posiadasz skrypty to dobrym sposobem będzie też wyłączenie ich i sprawdzenie czy gra ładuje się tak samo, czy szybciej.
 
a może by pasowało napisać na początku korzystam z przeglądarki xxxxx? już wtedy jest człowiek naprowadzony co się może dziać, i jakies info o necie? mi tez czasem się blokuje na 262/263 ale jak mam z 5 innych rzeczy otwartych
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
mnie tez wywala z kazdego swiatu.co jest grane.wy tez tak macie ?
 
pewnie wspaniała aktualka i coś poprzestawiali że teraz tydzień będą naprawiać żeby można było wejść na TW :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A więc... na moim chrome bez względu po usunięciu ciasteczek i wyłączeniu rozszerzeń nadal się nie ładuje. Na operze na moim komputerze gra się normalnie ładuje. Na chrome, lecz na innym kompie też się normalnie ładuje
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
A więc... na moim chrome bez względu po usunięciu ciasteczek i wyłączeniu rozszerzeń nadal się nie ładuje. Na operze na moim komputerze gra się normalnie ładuje. Na chrome, lecz na innym kompie też się normalnie ładuje


Update Adobe Flash Player do najnowszej wersji może coś zdziała.
Mi czasami równiez ładuje 262/263 i musze kliknąć aby mnie przeniosło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomogło ;) tzn raz na kilka ładuje się te 90%+ ale później już normalnie.
Dzięki za pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry