Łamanie regulaminu przez administracje

  • Rozpoczynający wątek polak7gtgt
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tu polak7gt, to juz jest lekka przesada, zbanowaliscie mi konto bezpodstawnie, poniewaz zakladam niewygodne dla Was tematy.
Prosze nie robcie tego ponownie, chcialbym abyscie mi odbanowali tamto konto.

Znow skasowaliscie mi temat, wiec znow go tutaj zakladam.

Witam, to znow ja z tym samym tematem :rolleyes:

Rano zalozylem identyczny, ale ktos go usunal, niestety nie wiem z jakiej przyczyny, nie bylo mnie caly dzien w domu, wrocilem niedawno, a tu nie ma mojego tematu.

Nie wiem, czy zostaly jakies decyzje podjete, czy toczyla sie dyskusja, po prostu nie mam pojecia, wiec zakladam od nowa ten sam temat.

Nie spodziewalem sie, ze usunie mi ktos topic, musze jeszcze raz to samo napisac.

-------
W wiekszym skrocie tym razem.

Sprawa tyczy sie obrazkow, jakie maja w sygnaturce administrator i moderatorzy.

Jak wiemy w regulaminie forum sa nastepujace zapisy:
1. Każdy z użytkowników forum musi zapoznać się i przestrzegać Regulamin Forum.
1. Regulamin dotyczy wszystkich użytkowników forum, w tym Moderatorów i Administratorów. Jednak Moderatorzy i Administratorzy są uprzywilejowani ze względu na funkcje jakie pełnią i należy im się odpowiedni szacunek.
2. Użytkownik ma prawo złożyć zażalenie na pracę Moderatora. Skarga musi dotyczyć zaniedbania obowiązków, nadużycia władzy lub złamania regulaminu albo netykiety. Skargi nie mogą być zgłaszane z przyczyn osobistych.


I teraz jedziemy z sygnaturkami:
4. Maksymalna wielkość Sygnatury wynosi 30kB.
3. Dopuszczalny maksymalny obszar Podpisu (czyli obrazek i tekst) ma wymiary: 120(wysokość) na 500(szerokość) pikseli. Podpisy wykraczające poza tą wielkość będą ucinane o ponad regulaminowy fragment.

Administracja i moderatorzy nosza taki obrazek w sygnaturce:
westodusrr7.gif


zajmuje on 1150.72 KB, czyli ponad 38 razy tyle ile dopuszcza regulamin. W dodatku rozmiary tez sa za duze, ma on 500x150 pixeli, czyli jego wysokosc jest o 30pixeli za duza.

Dodatkowo przyjrzalem sie avatarom:
image.php

jest to avek administratora: @Vhaeraun

Wazy on 55.49 KB i ma rozmiary 170px × 255px, a w regulaminie jest zapis:
1. Dopuszczalny maksymalny wymiar avatara wynosi 100 na 100 pikseli.
2. Maksymalna wielkość pliku avatara wynosi 20kB.


Albo avatar moderatora: cypisek
image.php


wazy 52.72 KB i ma rozmiary 170px × 180px.

To jest jedna sprawa.

====

Nastepnie,

Najpopularniejsza sygnaturka na forum to ta pokazujaca profil naszej postaci w grze, tu przyklad:
img.php


To jest niesamowite, ale wazy ona 46.82 KB, czyli lamie regulamin forum!

Dodatkowo, przyjrzalem sie wielu sygnaturkom uzytkownikow forum i naprawde duzo ich jest niezgodne z regulaminem forum. Administracja jak widac sobie odpoczywa zamiast sie temu przyjrzec.

Powinny zostac podjete jakies kroki ku zmianom, ale to nie mi o tym mowic.

To by bylo na tyle, tym razem skopiowalem sobie tego posta, wiec gdyby zostal usuniety to zawsze moge od nowa go wkleic na forum :D

Nie pisac mi tu, ze sie niepotrzebnie czepiam itd itp, regulamin musi byc przestrzegany
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze, nie widzę aby wspomniane przez ciebie konto było zbanowane.
Po drugie, przesadą jest ten twój temat który jest tylko żałosną próbą wzbudzenia sensacji i afery. Temat uważam za zupełnie niepotrzebny, możliwości które ma każdy użytkownik są wystarczające aby zaprezentować swoją osobę a i tak większe jak na innych forach o podobnej tematyce. Administrator może podjąć decyzję o zmianach dla danej grupy użytkowników na forum i taka decyzja kiedyś była podjęta, dotyczy to osób które czynnie pracują dla dobra forum oraz gry, czyli The West Team. Zamykam, dalsza dyskusja jest niepotrzebna, proszę nie zakładać więcej tego typu tematów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry