Łapanie/Chwytanie

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

I pamiętaj: nie ma tu żadnej ankiety, rozumiesz?


  • W sumie głosujących
    161
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Prościutko: żeby zmienić nazwę z "Łapanie koni" na "Chwytanie koni"

To przecież synonim;
Nic się nie stanie i nie zaszkodzi;
Nie obciąży serwerów, chociaż znajdą się tacy, co sądzą że tak;
Czemu nie? Jak widać choćby tu (klik) ta nazwa tylko przysparza kłopotów, przy czym słowo "chwytanie" nie będzie ich przysparzało;
Wiem, że wielu będzie na nie,bo to niby niepotrzebne, albo bo są przyzwyczajeni, że to jest na końcu ale napewno wyeliminuje to problemy związanez obecną nazwą.

W czym tkwią owe problemy?

Otóż, system alfabetycznego sortowania prac nie reaguje na polskie znaki (chyba opiera się na ASCII), a pierwszą literą w nazwie tej pracy jest polskie Ł. Chodzi tu tylko o widok minimapy.

Zapytam jeszcze raz - czemu nie? Przecież to taka prosta zmiana, nic nie kosztująca, nic nie szkodząca, ale likwidująca kłopoty, z którymi niektórzy użytkownicy mogą mieć problemy, bowiem trudniej jest ją znaleźć niż inne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyzwyczaiłem się do obecnego stanu rzeczy, ale pomysł jest dobry i rzeczywiście może ułatwić obsługę, zatem głosuję na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ale mozna by cos przemyslec na temat : Ściganie bandytow, łowca nagrod i chyba jeszcze cos bylo :p
 

DeletedUser99

Gość
Gość
1. Chcesz zmiany nazwy jednej pracy... A co z pozostałymi pracami zaczynającymi się od polskich liter?

2. Jeśli miałaby być zmiana nazwy pracy, to wymagana byłaby również zmiana tekstu questów, w których się owa praca pojawia...

3. Po cóż szukać błędów na siłę, skoro może być tak, jak jest teraz... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Chcesz zmiany nazwy jednej pracy... A co z pozostałymi pracami zaczynającymi się od polskich liter?

2. Jeśli miałaby być zmiana nazwy pracy, to wymagana byłaby również zmiana tekstu questów, w których się owa praca pojawia...

3. Po cóż szukać błędów na siłę, skoro może być tak, jak jest teraz... :)

Gdy błędy sprawiają problemy, powinno być to jak najbardziej zrozumiałe.

Do innych prac też można znaleźć synbonimy, np. Pościg za bandytami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niby na tak, ale teraz sprawdziłem na liście i problem(jeśli takowy istnieje) pozostanie !


łowca nagród :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takowy problem istnieje gdyż też go miałem a zmiana nazwy może ten błąd naprawić tak więc jestem za ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, tylko na co zamienić "łowca nagród"?

Myślałem trochę i nic nie wymyśliłem sensownego...
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl nie jest zly latwiej by bylo znalezc te prace

oprocz wymienionych wyzej jeszcze czasem ciezko sie doszukac "Połowu ryb"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej za tak.
A jeżeli chodzi o łowca nagród to są różne słowniki w których wystarczy poszukać wyrazów bliskoznacznych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak jeśli miało by to komuś pomóc to oczywiście ale to dla mnie żadna różnica więc jestem obojętny. Nazwa nazwą już po miesiącu można załapać jakie są prace. Mi to zajeło 2 tyg. bo używałem Eho i The-west stats. Polecam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, choć wielu i tak wielu graczy woli szukać pracy bez pomocy minimapki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do łowcy nagród to można tak jak w przypadku żołdaka zrobić:
Pracuj jako Łowca Nagród
 

DeletedUser

Gość
Gość
A rzeczywiście teraz zauważyłem całą siec błędów z polskimi literami !
Prace zaczynające się na "Ł" są na końcu, bo się na tą literę zaczynają !
70934066.png


Może by zaproponowac wprowadzenie polskich znaków w odpowiednie im miejsca
 
Status
Zamknięty.
Do góry