Łatwiejsze centrowanie mapy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14316
  • Data rozpoczęcia

Pomysł się podoba? (to mój pierwszy :p)

  • TAK

    Głosy: 53 93,0%
  • NIE

    Głosy: 2 3,5%
  • Bezgłośnie

    Głosy: 2 3,5%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser14316

Gość
Gość
Witam. Dziś chciałbym zaproponować mój pomysł.
Do wysunięcia tej propozycji zainspirował mnie ten post:

Alright, here's the example I used when I originally suggested this thread. Add a center map on town icon on the town window instead of having to go back to a player or town rankings to find the town. It doesn't matter where exactly it goes, this is just one possibility.
3373908106_b42b9bedbb.jpg


Wiem, że po angielsku, więc opisze to własnymi słowami.

Głównie pomysł nasunął mi sam obrazek. Jak widać, przy nazwie jest tam scentrowanie karty. Czasem, jak ja chcę scentrować te miasto, bo chciałbym zobaczyć na przykład jak daleko ode mnie jest, to muszę wejść w ratusz -> mieszkańcy -> i wybieram sobie pierwszego lepszego gracza, żeby scentrować kartę (znak scentrowania jest przy nazwie miasta gracza). Ten pomysł jest bardzo dobry, tylko szkoda, że dali go tylko w angielskiej wersji TW. Dlatego chciałem ten pomysł opublikować w polskiej wersji TW. Pomysł mi się niesamowicie podoba, bo często jak muszę robić to, że wbijam w ratusz itd... To doprowadza mnie to do szału i myślę, że innych graczy zapewne też! W najnowszej wersji ulepszenia polskiego TW proszę, aby pomysły w moim podpisie były zrealizowane i jeśli to możliwe, mój też.

Proszę o komentarze pozytywne jak i te negatywne.

Pozdrawiam
Honda247
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na forum/PW miasta jest podane [town][/town] to się przyda. Nie głupie :p

Lecz jeżeli jest na ang TW, to na polskim napewno wprowadzą :)

TAK.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
o co chodzi z tym dopisem na dole?

No właśnie, mnie też to ciekawi :)

Co do tematu: Kolejny prosty i zarazem genialny pomysł, jednak uważam, że przycisk centrowania trochę źle wygląda obok nazwy miasta. Proponuję, żeby tą ikonkę umieścić w opisie miasta,
011a.png

lub gdy miasto nie ma opisu, to w lewym górnym rogu "miasta"
011b.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesteś genialny!!!

Tzn. ten ktoś jest genialny :D

Ale ja bym to dodał TYLKO w forcie.
Bo miasto mimo wszystko łatwo przez ranking scentrować.

Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł przyda się . Teraz trzeba tak jak mowisz : wejsc w saloon kliknac jakiegos gracza i dopiero wtedy mozna scentrowac . A tu szybko i przyjemnie .

TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się też nie chce wchodzić w ratusz-->mieszkańcy-->Jakiś typek i dopiero wtedy zcentrować.
Myślę,że to super pomysł.

Na TAK!
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry.
Nieznajomość prawa nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania, zgadza się?

Owszem, zgadza się. Dziękuję, że nawet administrator ten pomysł docenił, chociaż myślę, że to chodzi o zwrócenie uwagi. Ale liczy się ocena i jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi. Na następny raz będę pamiętał o przeczytaniu regulaminu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Owszem, zgadza się. Dziękuję, że nawet administrator ten pomysł docenił, chociaż myślę, że to chodzi o zwrócenie uwagi. Ale liczy się ocena i jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi. Na następny raz będę pamiętał o przeczytaniu regulaminu.

W pierwszej kolejności chodziło o ocenienie pomysłu, gdyż jako gracz wiem, że to jest ogromnie ułatwienie poruszania się po mapie i wg mnie jest to jedna z najlepszych propozycji, jakie widziałem.
Uwagę zwróciłem przy okazji :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, zawsze musiałem wchodzić w mieszkańca, klikać na jego profil i dopiero wtedy scentrować mapkę, sam chciałem dodać dzisiaj ten pomysł, ale nie zauważyłem, że pojawił się on kilka dni temu :D
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
(...) Bo miasto mimo wszystko łatwo przez ranking scentrować. (...)

Ale, żeby scentrować, a nie ma obok Ciebie w rankingu miasta musisz robić to w następujący sposób: Ranking -> nick/miasta -> scentrowanie.

Także tu też jest droga "okrężna" :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się też nie chce wchodzić w ratusz-->mieszkańcy-->Jakiś typek i dopiero wtedy zcentrować.wkurzające jest robienie tego naookoło

Na TAK!
 
Status
Zamknięty.
Do góry