Łopata

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę przynieśc łopate z kopaniu grobów do zadania Góry Czarne (Rozpocznij przygodę)?
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
tak i jest jeszcze Budowa urządzeń nawadniających
 

DeletedUser279

Gość
Gość
ja wziolbym te prace ktora ma lepsze staty % łopaty

czyli groby...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale kopanie grobow ma wieksza trudnosc wykonania i szybciej sie pojawi budowa urzadzen nawadniajacych
 

DeletedUser

Gość
Gość
aaaaa od kiedy w gorach czarnych musisz przyniesc lopate?

z tego co rozumiem z weststats otrzymujemy ja po 10h wyrownywania koryta rzeki ;)


edit: tak czy inaczej lopata pewnie ci sie przyda w zadaniu "kamienie szlachetne" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser279

Gość
Gość
green masz racje nie masz przyniesc lopaty z pracy tylko z wykonanego zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
no wlasnie z nektorymi zadaniami jest problem bo na echu i weststars pisza jakies sprzecznosci niech wypowie sie osoba ktora to juz przeszla:p to bedzie pewne zrodlo informacji:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko pisze jasno i czytelnie :)
otrzymujemy zadanie "Rozpocznij przygode", a po tym podzadania do otrzymania kompasu/lopaty/kilofu/dynamitu

tak czy inaczej lopata z innych prac pewnie tez bedzie pasowac, jednak 10h kopania w rzece i tak trzeba bedzie zrobic

na logike.
 
Zrobiłem, to zadanie, można było wykorzystać łopatę z innego zadania, ale tego nie zrobiłem, łopatę zostawiłem sobie na później, a nie chciałem też tracić nagrody za to wyrównywanie koryta rzeki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ktoś wie na 100% ?
bo też mam łopatę (dostałem kiedyś 2 :D) i czy musze robić te 10h dennego wyrównywania koryta rzeki czy mi zadanie poprostu zniknie i dostane 1025XP itp?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz zrobić to zadanie aby otworzyły Ci się kolejne.
 

DeletedUser5812

Gość
Gość
Ja nie zrobiłem tego wyrównywanie koryta rzeki :)
w niczym to nie preszkadza tylko że nie dostaniesz tam paru $ i troszku expa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
faktycznie ja zamiast robić zadanie za łopatę to poszedłem do kopania grobów i znalazłem. i tak za to zadanie jest marna nagroda
 

DeletedUser

Gość
Gość
da się z łopatą z kopania grobów
ja przyniosłem i nie bójcie się - nie będziecie musieli już później robić tego wyrównywania koryta rzeki wszystko ok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba tak :/ ja się przekonałem na własnej skórze... kiedyś dostałem 2x łopaty z budowy urządzeń nawadniających... i tą łopatę wręczyłem gostkowi - wszystko zniknęło i zadania dostaje tak jak należy - tak jak pisza na weststats...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie pamiętam jaka to praca ale wjakiejż masz 8% z znajdziesz łopate
 

DeletedUser5812

Gość
Gość
ale z was spamerzy xD
przecież inny napisali że nie zrobili tam tego pod questu i wszystko dobrze poszło
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tez niechcialo sie wyrownywac przez 1oH to poszedlem na 2h do grobow i odrazu znalazlem :D Nie trzeba 10h dennej pracy wykonywac LadyLauran coś kiepsko podpowiada:eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry