Świąteczna ochrona fortów

  • Rozpoczynający wątek DominikII
  • Data rozpoczęcia

Czy uważacie że podczas eventu powinna zostać włączona ochorna fortów ?

  • Tak

    Głosy: 58 71,6%
  • Nie

    Głosy: 23 28,4%

  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy nie uważacie że to przesada ?
Zgniłe jaja mogą być , ok
ale żeby od dnia 22.04.11 godz. 00:00 do dnia 25.04.11 godz. 23:59 nie będzie można wypowiadać bitew o forty , to już wielka przesada !
Co mają robić fortowcy i inni gracze , którzy uczęszczają w bitwach fortowych ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co mają robić fortowcy?
Przykładowo mogłyby sobie te osoby zrobić przerwe z The-Westem i spędzić czas z rodziną ... ale czemu niby? Przeciez te 3 dni bez expa to niedopuszczalna rzecz .
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem nie powinno być świątecznej ochrony fortów..

bo niby dlaczego..??
jeśli tak, to powinna być też ochrona w weekendy, po 23, i w dni słoneczne.. :D

jeśli fort nie będzie chroniony, to ktoś bardziej aktywny go przejmie.. proste pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
The-West jest dla wszystkich, a nie tylko dla "noł lajfów". Normalni gracze spędzają święta z rodziną, a nie biegają po fortach w jakiejś gierce. Powinniście to uszanować, że niektórzy zamiast biec na fort wolą spędzić te święta z rodziną. Jak nie macie co robić z fortowcem to weźcie na niego urlop, i nie wchodźcie na ten świat.
 

DeletedUser25615

Gość
Gość
Spełniła się wola niebios ::P: Sam się ubiegałem o umowny czas pokoju między koalicjami na S3 w tych ramach czasowych, ale na szczęście wprowadzili coś takiego... i tak mam odpoczynek do niedzieli ::P: Pozdrowienia dla sojuszu!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to całkowicie popieram. Święta są po to żeby pobyć z rodziną a przerażające jest to że dla Was [niektórych] święta to okazja do bulwersa że nie możecie expić. Przynajmniej normalni ludzie zachowujący umiar w grze nie będą stratni na tym że poświęcą czas rodzinie.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Jednak ochrona foru się przyda. Bo większość ludzi wyjeżdża na święta.
I nie bd komu fort bronić ::)):
 
Jestem jak najbardziej za ochroną. Święta trzeba spędzić w rodzinnym gronie, a nie martwić się o stratę fortu. Na trzy dni możemy sobie dać spokój. Pomalowałbyś pisanki w tym czasie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale powiem Wam że to jest przerażające że ludzie nie wyobrażają sobie co będą robić bez jakieś tam gry [obojętnie jakiej] w trakcie świąt. To jest już normalnie choroba i z tym się idzie do terapeuty naprawdę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ochrona fortów w święta jest odkąd wprowadzono froty. wiec nie wiem po co ta dyskusja. nie zaznaczałem żadnej odpowiedzi, ponieważ gdy zobaczyłem ze dla ciebie Święta Wielkanocne to "event" to zrobiło mi się ciebie naprawdę bardzo, bardzo żal...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy nie uważacie że to przesada ?
Zgniłe jaja mogą być , ok
ale żeby od dnia 22.04.11 godz. 00:00 do dnia 25.04.11 godz. 23:59 nie będzie można wypowiadać bitew o forty , to już wielka przesada !
Co mają robić fortowcy i inni gracze , którzy uczęszczają w bitwach fortowych ?

Pozostaje ci kopać okopy w okół fortu, lub pola minowe, no ewentualnie artyleria "ZŁOTA ARMATA" ! czeka.

Zawsze możesz porobić questy, popracować w pracach do expa,zbierać $ na eq. Jeśli jesteś koxem mającym 588785787 pkt życia - Możesz zrobić prezent pojedynkowiczom i dać powbijać rekordy dmg u grabarza i wydusić z siebie trochę expa : D ot prezent, nic nie kosztuje a cieszy...


A tak na poważnie, nie widzę nic dziwnego w ochronie fortów przez święta -,-.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Doprawdy straszne. Idzie się pociąć że kilka dni nie będzie walk fortowych. Nie masz co robić? Spróbuj wyjść na dwór. To takie żółte wysoko co daje ciepełko to słońce jest. Nie bój się, nie zabije Cię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ludzie nie przesadzajcie mamy ładną pogodę w więc nie każdy ma chęci żeby bronic fortów. A poza tym święta sprzątanie gotowanie w kuchni,nie każdy siedzi 24/24 7 dni w tygodniu przed kompie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A poza tym święta sprzątanie gotowanie w kuchni,nie każdy siedzi 24/24 7 dni w tygodniu przy kompie
Właśnie autorze tematu!
Pomóż tacie sprzątać garaż, albo mamie w kuchni. Pieczenie ciasta wyjdzie ci lepiej niż siedzenie przed monitorem. A przy okazji może dostaniesz do wylizania miskę po lukrze lub cieście ;3

To takie żółte wysoko co daje ciepełko to słońce jest. Nie bój się, nie zabije Cię.
Chyba, że autor jest wampirem...
 
The West to twoja jedyna pasja? Przecież są inne gry i wogólę masa rzeczy na świecie do robienia. Zresztą nikt nie zabrania ci grać, w TW są jeszcze prace, pojedynki, zadania! Ten temat to dowód na to że forty w dużej mierze zabierają czas w grze i gra zaczyna się wokół nich kręcić, uważam za świetny pomysł zrobienie świata bez tych fortów.

"Czy uważacie że podczas eventu powinna zostać włączona ochorna fortów ?"

Nie podczas eventu tylko świąt wielkanocnych! Widzicie co komputer robi z ludźmi ! Już nie mówi się "święta" tylko "event", zaraz napiszesz że Henry Walker roznosi prezenty!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Podczas eventu nie, ale podczas świąt oczywiście.
Brzydka ankieta, więc nic nie zaznaczam:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja proponuję żeby osoby które nie umieją żyć bez gier to żeby w czasie świąt pograły z rodziną w statki państwa miasta karty lub cokolwiek innego wymyślicie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mocne komentarze ;p
Kod:
Nie rozumiem jak można spędzać święta cały czas przed kompem?!

ja idę pisanki robić :ind:
 
Status
Zamknięty.
Do góry