Święty Mikołaj :)

  • Rozpoczynający wątek Lagnar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na stronie startowej pojawiła się informacja o świętym mikołaju odwiedzającym the west. Myślicie, że chodzi tu o pomarańczę którą wkłada nam do butów? Wydaje mi się, że nie fatygowaliby się pisać o jednym queście na głównej stronie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się bardziej wydaje, że chodzi o zadania z serii "Boże Narodzenie", ale kto wie.. ;]
 

DeletedUser8899

Gość
Gość
Zadania z zeszłego roku już się aktywowały , wydaję mi się że chodzi również o 3 prezenty (co jak też jest moim domysłem będzie można dostać z kalendarza albo nowych zadań)

xmas_present.png

xmas_present_high.png

xmas_present_mid.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że chodzi o to że już można zdobyć Rudolfa,sanie i szalik.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciach całe OT o questach i kalendarzu.
Ogłoszenie na głównej nie ma nic wspólnego z questami ani kalendarzem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może będzie jakieś prezent dla graczy którzy nie będą dziś atakowali innych...
 

DeletedUser

Gość
Gość
wpiszcie sobie w wyszukiwarce profil święty mikołaj
ma całkiem ciekawy ekwipunek
 

DeletedUser8899

Gość
Gość
Nie licz na to :eek:kul: może chodzi oto aby się nie pojedynkować dziś , albo się pomodlić albo z okazji dnia Świętego Mikołaja złożyć mu życzenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja się zastanawiam dlaczego mamy zgadywać.
rozumiem że fajniej jest jeśli do czegoś dojdzie się samemu, z drugiej strony jeśli ktoś odkryje to raczej i tak napisze na forum. więc wychodzi na to samo.

a dla mnie (99 lvl) robienie czegoś co faktycznie ma jakiś CEL to miła odmiana. no chyba że dostaniemy info co konkretnie mamy robić z tym świętym mikołajem, bo ciachanie Onufrego raczej niewiele mi podpowiedziałohmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja się zastanawiam dlaczego mamy zgadywać.
rozumiem że fajniej jest jeśli do czegoś dojdzie się samemu, z drugiej strony jeśli ktoś odkryje to raczej i tak napisze na forum. więc wychodzi na to samo.

a dla mnie (99 lvl) robienie czegoś co faktycznie ma jakiś CEL to miła odmiana. no chyba że dostaniemy info co konkretnie mamy robić z tym świętym mikołajem, bo ciachanie Onufrego raczej niewiele mi podpowiedziałohmpf

Ta...
Podajmy wszystko na tacy. Niech się w ogóle samo klika, nie?

No z takim nastawieniem, to my daleko nie zajedziemy, Panie Kolego...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
a ja się zastanawiam dlaczego mamy zgadywać.

Nie musisz nic zgadywać. Nie ma takiego obowiązku. Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami w grze. Święty Mikołaj na pewno nie zaburzy Ci gry. Miłego grania życzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No z takim nastawieniem, to my daleko nie zajedziemy, Panie Kolego...

nie jesteśmy kolegami. to tak na marginesie. jako teamowiec masz podane wszystko na tacy, zresztą wątpie że gdybyś się o coś zapytał to otrzymałbyś taką właśnie odpowiedź. to nie jest zdobywanie nobla z fizyki, tylko gra przeglądarkowa.

rozumiem że gra jest nastawiona dla dzieci z dużą ilością wolnego czasu, jednak dlaczego nie bierzecie pod uwagę wszystkich graczy? a dowciapne riposty, że nie mam obowiązku zgadywania świadczą o pewnym podejściu teamu do gracza.

dziękuje za pomoc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a powiedz mi jak w tamtym roku było z świętym mikołajem?? bo gram jakieś 3 miechy:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
nie jesteśmy kolegami. to tak na marginesie. jako teamowiec masz podane wszystko na tacy, zresztą wątpie że gdybyś się o coś zapytał to otrzymałbyś taką właśnie odpowiedź. to nie jest zdobywanie nobla z fizyki, tylko gra przeglądarkowa.

rozumiem że gra jest nastawiona dla dzieci z dużą ilością wolnego czasu, jednak dlaczego nie bierzecie pod uwagę wszystkich graczy? a dowciapne riposty, że nie mam obowiązku zgadywania świadczą o pewnym podejściu teamu do gracza.

dziękuje za pomoc.

Sprawa jest bardzo prosta IMHO.
Nie podoba Ci się event z Mikołajem to nie bierz w nim udział i daj się pobawić innym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie by było gdyby trzeba było samemu coś wymyślić, ja np rano sie pomodliłam, teraz zamiast broni mam jajka, jestem grzeczna , dzis nikogo nie atakuje ( bo nie moge:))) i robie prace ze szczęsciem od 6 rano nazbierałąm dużo fajnych prezentów, a wy się tu dalej dąsajcie i marudzcie, każde dziecko wie że jak się dziś marudzi to jest tylko różga :))))))))
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm domyślam się, że trzeba być grzecznym czyli nie wyciągnąć węgielka z kalendarza adwentowego.

ewentualnie można spróbować napisać list do świętego mikołaja :) ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja napisałem poprosiłem go o ruzgę jescze nie odebrał ciekawe co odpisze :)

Edit:Nie chodzi o węgiel Onfury napisał że to nie ma nic wspólnego z kalendarzem adwentowym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry