Świat

Status
Zamknięty.

YO MAMALE

Blada Twarz
Witam, widzę że w ciągu ostatnich paru lat masa graczy przestała grać i serwery są. że tak ujmę "biedne".
Jednak mi się nasuwa pytanie, ponieważ chciałbym wrócić do tej gierki jak zza dawnych czasów, żeby wieczorkiem siąść z piwerkiem i coś poklikać, na jakieś forciki się przejść.. Warto zaczynać teraz? Czy może jakieś grono czeka na nowy świat i na nim zacząć? (chyba na przełomie kwietnia wychodziły co roku) Czy może jednak jakiś stary serwerek?
Chodzi mi o to, żeby był najaktywniejszy, chociaż teraz ciężko o to :p aczkolwiek chcę wrócić i się dobrze pobawić w tej gierce (najlepsze forty i przygody z dobrą giwerką :D)
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.
Chętnie poczytam wszystkie komentarze :p
 
generalnie to tak s1 i s10 żyje dzięki multi i masz małe forty .Arizona to świat imigrantow gdzie masz najmocnijeszych graczy(+wyspisko ludzi których przedszkolaki pokonali by w bitwie na IQ) i tez sporo multi,ale przez głup0ote pewnej *słowo* małe są co drugi dzień.serwer z najlepsza atmosferą to IROQUIS gdzie na fort chodzi po 30-40 typa i tylko jego moge polecić w 100% p00zdro. inne serwy to śmiech na sali thats all
 
Godzinę temu wszedłem na ari pierwszy raz od lat i na dzień dobry na chacie były dymy, chyba polecam ten świat
 

YO MAMALE

Blada Twarz
Chodzi, o to żeby był najaktywniejszy i były między graczami jakieś interakcje, czy to bitwy fortowe czy inne pierdoły ;)
 
Ja Polecam IRO, fajne ekipy po obu stronach
Dobre dowodzenie na bitwach

Uważaj tylko na graczy: *Ostatni Mohikanin* i Dawidos 552.

To są takie "cffaniaczki ze skaryszewa"
 

YO MAMALE

Blada Twarz
Wybierając świat sacramento a nawaho? Który doradzacie najbardziej? Bo już chciałbym pograć coś, a chce skupić się jedynie na 1 świecie.
 

YO MAMALE

Blada Twarz
Czytać to ty chyba nie umiesz, wspominałem coś o kasie?
Interesuje mnie aktywność, a kilka osób już pisało o tamtym świecie, także nie rozumiem na uj takie coś piszesz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry