Żołnierz

  • Rozpoczynający wątek Grygli10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dawno zacząłem przygodę z The West.. Nie wiem jak zabrać się za rozwijanie postaci.. Zapewne posiadacie jakieś doświadczenie i możecie mi dać parę wskazówek co rozwijać w danej chwili aby mi się to opłacało..
Rzucę moje staty na wszelki wypadek.. ;)
http://grygli93.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3kGuc5EFeOK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przede wszystkim jako doświadczony gracz polecam przeczytać poradnik mic'a i FAQ.Wybierz sobie konkretny cel w TW.Pojedynki(tu polecam żołnierza), budowanie, lub też poszukiwacz z konkretną umką.Jesteś do wszystkiego - jesteś do niczego...:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale beznadziejnie rozdałeś umki, wręcz fatalnie. Jeżeli jesteś nowym graczem zrób PP, jest dość łatwy i przyjemnie się nim gra. Cechy dawaj w zręczność a umki w Zakładanie Pułapek, gdy będziesz miał już polowanie na grizzly, zacznij dawać w strzelanie.

+Dobra Kasa (Łapanie Konii)
+Exp (bdb, w fortach tylko lepsze złapiesz)
+Niezły w pojedynkach

-Mała ilośc hp
-Łatwy cel dla PRO żołnierzy

Dodam jeszcze, że te minusy możesz wyleczyć nie idąc do żadnego miasta, i grając samotnie.

Jeżeli już tak bardzo chcesz żołnierza, to zrób nową postać, bo wątpie abyś na 18 lvlu miał kase na cofnięcie umiejętności i cech a 18 lvli to nie dużo, 4-5 dni max. i masz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co jest do wszystkiego, to jest do niczego. Siła + zręczność to nie jest dobry zestaw - mało dobrych. Wiem, bo gdy reskillowałem fortowca z pojedynkowicza (z zręczności na siłę) nie miałem ani dobrych prac pod exp, ani pod kasę (expiłem na garbowaniu ;D ).

Ja ci radzę: przerzuć wszystkie cechy do 1 konkretnej np. zręczności. Resztę (małe punkciki) przerzuć do zakładania pułapek. Master Slayer już ci wyżej opisał, co z tego buildu będziesz miał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry