żołnierz

  • Rozpoczynający wątek Shaggy dg
  • Data rozpoczęcia

więc ?

  • Tak /jestem żołnierzem

    Głosy: 11 10,9%
  • tak / NIE jestem żołnierzem

    Głosy: 10 9,9%
  • nie /JESTEM ŻOŁNIERZEM

    Głosy: 39 38,6%
  • Nie/ NIE jestem żołnierzem

    Głosy: 27 26,7%
  • mnie to tam nie obchodzi

    Głosy: 9 8,9%
  • zmienił bym jeszcze cos

    Głosy: 5 5,0%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
każdy na pewno zauważył że żołnierze maja dużo łatwiej niż zawadiacy itp ... mają za dużo profitów ... najbardziej irytującym jest +50% do taktyki co sprawia że mało kto atakuje żołnierza ...
moja propozycja polega na tym aby zmniejszyć ten bonus do 25 % i tak będą mieli przewaga ...
zanim skrytykujecie zobaczcie na bonusy innych klas postaci !!
żołnierzy proszę o głosowanie w przeznaczonym do tego punkcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lepiej dodać jakiś profit zawadiace, niż odejmować żołnierzowi.
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Zawiadka ma inne przydatne bonusy. Korzyści klas postaci są wyrównane , a jeśli ktoś uważa inaczej to przecież nikt nikogo nie zmusza do wyboru którejś z klas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy na pewno zauważył że żołnierze maja dużo łatwiej niż zawadiacy itp ... mają za dużo profitów ... najbardziej irytującym jest +50% do taktyki co sprawia że mało kto atakuje żołnierza ...
moja propozycja polega na tym aby zmniejszyć ten bonus do 25 % i tak będą mieli przewaga ...
zanim skrytykujecie zobaczcie na bonusy innych klas postaci !!
żołnierzy proszę o głosowanie w przeznaczonym do tego punkcie :)

to mogłeś wybrać żołnierza a nie teraz narzekać przecież zawadiaka też ma plusy ... o ile się nie mylę to ma jeszcze trzy bronie tylko dla tej klasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest dobrze jak jest.
twórcy gry dobrze balansowali profity. jak uważasz ze żołnierz lepszy to mogłeś go wybrać
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest dobrze jak jest.
twórcy gry dobrze balansowali profity. jak uważasz ze żołnierz lepszy to mogłeś go wybrać

Mogłem ...ale jeżeli uważacie że 20% szybsze odzyskiwanie motywacji i nędzne grosze są w stanie zrekompensować poziomy z bronią i taktykę to trzeba siąść i płakać ... no to co że są dla nas bronie skoro i tak w momencie kiedy je dostajemy możemy mieć już lepsze .... ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
LOL

Troche koleś dziwny jesteś!!!!
Mogłeś wziąść tą postać,a nie robisz pretensje do nie wiadomo kogo
 

DeletedUser

Gość
Gość
A dla mnie to dobry pomysł. Bycie żołnierzem szczególnie na początku daje zbyt duże plusy. Chodzi mi o 3 poziomy broni. Przy premium klasa postaci jest to 6 poziomów.
Np. mając 14 lvl najlepsza broń dla zawadiaki to prec. proca ,a dla żołnierza zardzewiała broń śrutowa ( z premium to już precyzyjna broń śrutowa). Daje to ogromną przewagę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Argumentowanie, że zawadiaka "no i kase z pojedynkow..." jest głupie.
Każdy ma kasę za pojedynek, a 10% więcej to smieszna ilość.
W dodatku potrzeba zdobywania dużej ilość kasy konczy się na około 35-40 lvl.

Bonus do taktyki funkcjonuje 24h na dobę i na każdym lvl powyżej 10.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale i tak mało kto wkłada w taktykę, więc nie ma dużych bonusów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można obniżyć, choć lepiej byłoby dodać zawadiace np. +50% wygranej w pojedynku, zamiast 10.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Argumentowanie, że zawadiaka "no i kase z pojedynkow..." jest głupie.
Każdy ma kasę za pojedynek, a 10% więcej to smieszna ilość.
W dodatku potrzeba zdobywania dużej ilość kasy konczy się na około 35-40 lvl.

Bonus do taktyki funkcjonuje 24h na dobę i na każdym lvl powyżej 10.

proste żołnierze mają przewagę w początkowym etapie gry dzięki 1 amuletowi i obniżeniu wymagań broni do tego bonus do taktyki jest zupełnie bez użyteczny przy ataku a jak chcesz mieć przewagę dzięki temu bonusowi to musisz trochę punktów wrzucić w taktykę
zawadiacy dzięki bonusowi do motywacji mają przewagę w późniejszym etapie gry do tego ma łatwiejsze zadania i 2 bardzo dobre bronie noże i śrutówkę dodatkowym atutem zawadiaki jest szybkość (szczególnie wojownicy idący zieloną drogą)
wszystkie klasy są równe tylko trzeba umieć wykorzystać ich bonusy
sam gram żołnierzem tylko z tego względu że nie mam za dużo czasu na atakowanie innych graczy co widać po moim poziomie pojedynków
zawadiaka to klasa dla myślących graczy którzy mogą poświęcić grze cały dzień na 40 poziomie w 10 min zdobywasz doświadczenie równe 2h pracy ''Polowanie na Grizzly''(jedynie Napad na pociąg daje więcej doświadczenia)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem pomysł bez sensu, tak jak pisali już inni - klasy postaci są zblansowane, a jeśli sądzisz inaczej to graj tym co twoim zdaniem ma przewagę.
Poprę również zdanie, że ten bonus na prawdę mało daje, bo mało daje się w taktykę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie to nie obchodzi ale i tak mogłeś wybrać zółnierza jak ci się nie podobało
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy na pewno zauważył że żołnierze maja dużo łatwiej niż zawadiacy itp ... mają za dużo profitów ... najbardziej irytującym jest +50% do taktyki co sprawia że mało kto atakuje żołnierza ...
moja propozycja polega na tym aby zmniejszyć ten bonus do 25 % i tak będą mieli przewaga ...
zanim skrytykujecie zobaczcie na bonusy innych klas postaci !!
żołnierzy proszę o głosowanie w przeznaczonym do tego punkcie :)

koleś ty zauważyłeś jakie jest eq tylko dla zawadiaki a jakie dla żołnierza? zauważyłeś jakie żołnierz ma trudne quest a jakie zawadiaka? jak jeszcze nie to sprawdź
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
każdy na pewno zauważył że żołnierze maja dużo łatwiej niż zawadiacy itp ... mają za dużo profitów ... najbardziej irytującym jest +50% do taktyki co sprawia że mało kto atakuje żołnierza ...
moja propozycja polega na tym aby zmniejszyć ten bonus do 25 % i tak będą mieli przewaga ...
zanim skrytykujecie zobaczcie na bonusy innych klas postaci !!
żołnierzy proszę o głosowanie w przeznaczonym do tego punkcie :)

Każdy wybiera sobie klasę jaja sobie robisz wybrałeś zwiadake twój problem nikt ci nie kazał tego wybierać!.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak , panowie jeżeli uważacie że 10% więcej kasy za pojedynek to jesteście śmieszni , żeby to coś dawało musiał bym 1000 kasy zgarnąc i wtedy ta 100 była by korzystna.

Ewentualnie jak zołnierz ma do 50 taktyki , zawadiaka 50% do zaskoka
 
Status
Zamknięty.
Do góry