żołnierz

  • Rozpoczynający wątek Shaggy dg
  • Data rozpoczęcia

więc ?

  • Tak /jestem żołnierzem

    Głosy: 11 10,9%
  • tak / NIE jestem żołnierzem

    Głosy: 10 9,9%
  • nie /JESTEM ŻOŁNIERZEM

    Głosy: 39 38,6%
  • Nie/ NIE jestem żołnierzem

    Głosy: 27 26,7%
  • mnie to tam nie obchodzi

    Głosy: 9 8,9%
  • zmienił bym jeszcze cos

    Głosy: 5 5,0%

  • W sumie głosujących
    101
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ta żołnierz małatwo na początku później ten medalion okazuje sie nie dawac bonusów do qestów które sai tak trudne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Troche koleś dziwny jesteś!!!!
Mogłeś wziąść tą postać,a nie robisz pretensje do nie wiadomo kogo

PO PIERWSZE TO GÓWNIARZU WYJDŹ Z MOJEGO TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
interesuje mnie zdanie ludzi powyżej 10 roku życia :) poza tym NIE CHODZI O TO CO SIĘ WYBIERA !!! mam i zawadiakę i żołnierza światy 4 i 8 !
więc poprostu wyjdz

koleś ty zauważyłeś jakie jest eq tylko dla zawadiaki a jakie dla żołnierza? zauważyłeś jakie żołnierz ma trudne quest a jakie zawadiaka? jak jeszcze nie to sprawdź

po pierwsze to to prosze pana !
a po 2 to gów*o a nie eq i i questy ! żołnierz ma dużo prostsze! poaz tym nikt prawie tych przedmiotów nie używa ! ja np wogóle nie ubieram rzeczy z questów !bo można kupić lepsze !

Każdy wybiera sobie klasę jaja sobie robisz wybrałeś zwiadake twój problem nikt ci nie kazał tego wybierać!.

ja wybrałem i zrobiłem błąd ! ale po drobnej korekcie możę inni już go nei zrobią !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko, że zawadiaka i żołnierz to postaci bojowe ale zupełnie inne, bonusy są w miarę zbalansowane, zawadiaka powinien iść w ilość, w czym pomaga mu zdolność szybszej regeneracji motywacji. A bonusy żołnierza są defensywne [premia do taktyki+bonus do pż=to duże ułatwienie w obronie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko, że zawadiaka i żołnierz to postaci bojowe ale zupełnie inne, bonusy są w miarę zbalansowane, zawadiaka powinien iść w ilość, w czym pomaga mu zdolność szybszej regeneracji motywacji. A bonusy żołnierza są defensywne [premia do taktyki+bonus do pż=to duże ułatwienie w obronie.

większe oni mają w obronie niż my w ataku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, żołnierz cieszy się respektem i słabsi go nie atakują, zawadiaka zgarnia zaś kupę kasy ;-) .
 

DeletedUser

Gość
Gość
TY POJMUJESZ ILE TWÓRCY THE-WEST SIĘ MĘCZYLI Z DOBRANIEM ODPOWIEDNICH BONUSÓW? A INNE KLASY TEŻ MAJĄ DOBRZE! JESTEM NA NIE.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Ta debata jest trochę bezsensowna. Wiadomo, że kto gra zawadiaką będzie mówił że żołnierz ma lepiej za to żołnierz będzie bronił swojej postaci. Każda ze stron ma silne argumenty lecz tu liczy się po prostu własna decyzja, ktorą postać uważasz za najlepszą...
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
no no

tak trzeba to zmienić :)

---------------------------------------------------------------
zapraszam do miasta mama mia cover na 5 swiecie
36_1_7.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry