2 komputery jedno łącze

  • Rozpoczynający wątek apexcichy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
gdzie mam zgłosić że gram razem z rodziną w jednym domu ale na innych komputerach z jednego łącza, żeby nie myśleli ze to multikonto
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
A tutaj to chyba można mieć nawet multikonto
;)
Jedyną pomocą, jakiej możesz komuś udzielić, to zaproszenie go do swojego miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej grze nie ma opcji dzielenia łącza gdyż po prostu ta gra nie daje zbyt wielu powodów do tworzenia multikont (jeśli w ogóle jakieś daje). Kilka osób może spokojnie grać w tą grę nawet z jednego komputera na kilku profilach bez obawy o zbanowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej grze nie ma opcji dzielenia łącza gdyż po prostu ta gra nie daje zbyt wielu powodów do tworzenia multikont (jeśli w ogóle jakieś daje).


Daje powody. Zawsze mozna farmic swoje drugie konto wiedzac kiedy i gdzie jest ta postac, i kiedy ma spora kase do sfarmienia :).
Tak mi sie wydaje :D :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daje powody. Zawsze mozna farmic swoje drugie konto wiedzac kiedy i gdzie jest ta postac, i kiedy ma spora kase do sfarmienia :).
Tak mi sie wydaje :D :p

no dokladnie, mozna miec jedno konto glowne i farmic nim kilka innych, zawsze jest jakas mozliwosc oszukiwania.

a jesli chodzi o zglaszanie czegos takieko, to szczerze powiem ze gralem z moja dziewczyna w rozne gry, nigdy nie zglaszalem owego faktu i nigdy nie dostalem bana/ostrzezenia/czy czegos tam....no chyba ze mam szczescie

niemniej jednak nie namawiam zeby tego niezglaszac.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
niemniej jednak nie namawiam zeby tego niezglaszac.

Ja natomiast namawiam aby nie zglaszac, poniewaz na chwile obecna nie ma takiego obowiazku.
Regulamin w swoim obecnym brzmieniu nie naklada na graczy obowiazku zglaszania gry kilku osob z jednego lacza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przejmuj się multikontem. Ja miałem 4 konta na plemionach przez 4 miesiące i mi nic nie mówili (grałem na tym samym świecie oczywiście). Teraz już nie mam, po prostu znudziły mi się troche plemiona, i dość mi było jednego konta. Jak nie będziecie się pojedynkować ze sobą to nie powinno być problemów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I własnie pogromcaspirytusu12 uderzyłes w striktum prawdy. Dopoki nie wykorzystujesz konta do zakazanych czynnosci wynikajacych z regulaminu to nikt sie nie przyczepi ba raz mi sie zdarzyło ze miałem dwa konta logowałem sie równoczesnie i kapneli sie dopiero po pól roku gdy sprawdzili hasla do gry (mniejsza z tym ze 1 miesiac przedtym porzuciłem gre na drugiej postaci) w zwiazku z czym wiekszych problemów nie miałem ale to bylo na MFO ponad 1,5 roku temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry