502 Bad Gateway

Status
Zamknięty.
Kiedyś ta gra miała klimat, przyjazną administrację, ładną oprawę wizualną, była innowacyjna a każda aktualizacja wprowadzała świeżość. Dziś gra nie ma żadnej z tej cech, a ponadto sypie się przy byle czym. Nie zapomnę, jak podczas poprzedniego eventu wyskakiwał błąd spowodowany wysyłaniem tych durnych precli, a który uniemożliwiał wysłanie kolejnych na pół godziny.
 

DeletedUser25870

Gość
Gość
Jak długo jeszcze można ?

Bad Gateway, teraz znowu wylogowanie i "nastąpił nieoczekiwany błąd".

Zadania od dwóch dni nie gotowe, bo tylko jedno wam w głowach, JEDNO TYLKO, ciąg na bryłki !!!!

Macie zjeb......go całego Westa, ale próbujecie jedynie naprawić loterię z Halloween, żeby znowu kasa z kart płatniczych i przelewów płynęła.

Reszta jest w dupie, może gracze zapomną , przecież zaraz zaczną się wirtualnie juz i kupczyć zdobytymi za bryły itemami.

Otóż NIE. Moim zdaniem powinniście przesunąć całą loterię Halloween aż do czasu gdy naprawicie zadania.

Bo to nie tylko powtarzalne, ale zdaje się że "śladem duchów" jest nowe.

Miejcie Honor, miejscie Twarz.

Nie każcie mi wierzyć że niemiecka precyzja jak się posypała od VW to teraz już wszędzie...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
ogólnie to dramat z tymi zadaniami chaos i w sumie nie wiem czy już wszystkie zamknąłem czy jednak nie .

działają już poprawnie zadania halloween czy jeszcze nie ?
 
Zamiast nowymi loteriami programiści powinni najpierw zająć się błędami bo widać niezły bałagan mają :)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Wygasł bonus przyznany dla serwerów dlatego mogą być jeszcze chwilowe problemy z dostępem do gry - wszyscy mamy nadzieję że gra wróci najszybciej jak się da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygasł bonus przyznany dla serwerów dlatego mogą być jeszcze chwilowe problemy z dostępem do gry - wszyscy mamy nadzieję że gra wróci najszybciej jak się da.

a ktoś z kolorowych dopiero pisał o profesjonalizmie INNO ::D:::D:::D:::D:::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A podobno , zresztą wiele razy tu było to pisane, że IG nie pracuje w soboty i niedziele.
To jakim cudem ktoś grzebie w grze a teraz ją próbuje naprawiać?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
trzeba się przyzwyczaić :p
będzie tylko gorzej =]


chociaż tym razem śmigło wyjątkowo szybko :X <już działa>
 

DeletedUser150

Gość
Gość
No to kolejny raz IG robi nam prezent, z którego więcej problemów niż korzyści?

Mam tylko nadzieję, że tym razem przy okazji darmowego premium, o które się nie prosiliśmy nie uruchomi się samo automatyczne przedłużenie i nie zacznie ludziom zżerać bryłek, bo i takie prezenty od IG już przecież dostawaliśmy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry