61 żołnierz / Jak prowadze postać?

  • Rozpoczynający wątek Master Slayer
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzicie

  • Jest wszystko naprawdę ok!.

    Głosy: 3 25,0%
  • Jest średnio, mogłoby być gorzej...

    Głosy: 7 58,3%
  • Jest fatalnie koniecznie zrób (napisz co).

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć, gram na świecie 10 i mam żołnierza 61 poziom i 100 poziom pojedynków.

Do dziś myślałem, że wszystko jest git, ale przegrałem tak beznadziejnie pojedynek, że aż mi się żal zrobiło :p.

Oto moje umki bez bonów:
msumki.png


Tutaj umki z bonami:
msumkizbonami.png


Tutaj mój ekwipunek:
ekwipunek.png


No i coś co was chyba najbardziej zaskoczy, nie wiem jak to się stało zobaczcie sami
pojedyneku.png


No i tu mi się nasuwa pytanie, czy jakoś źle rozdałem skille, rozumiem przegrać to jeszcze ok, ale to jest masakryczne gośćmi skuł całe hp...

Powiedzcie mi jak jest?
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
baaaaardzo mało zaskoku i taktyki ;/ jaki masz nick? mogę cię testotnąć (lub siebie testnąć :D)


@EDIT:
Już cię znalazłem tylko pracuje bo sie omdlałem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nick Master Slayer, Atakuj śmiało :).

No ja też jestem omdlany ;X.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niby jest ok, ale taktyki mało, zaskoczenia mało. Moim zdaniem zaatakował Cie zawadiaka nastawiony wyłącznie na atak, czyli z dużą ilością zaskoczenia i jeśli Ty zaatakujesz go wynik może być zupełnie inny ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trejo ale przecież ja go zaatakowałem nie on mnie...

Aha i ja chce być 100% pojedynkowiczem, mam mieć więcej strzelania czy celowania?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:O to Ci się trafił zawadiaka wykoksany taktyką. Zaskoczenie podnieś do 100, zakładaj itemy pod zaskok do ataku.
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
uhuhu...nie wiem.. pozory mogą mylić może jednak ten zawadiaka jest cierpliwy i nastawiony na obronę ??? a może to po prostu kwestia unikow i celowania , może się po prostu źle dobrałeś sprobuj po prostu pozmieniać uniki i celowanie w zakładce "Pojedynki" ale i tak jak na ten lvl to masz za mało zaskoku, ja na 38 mam chyba z 40.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To powiedzcie ile dać w Zaskok i Taktyke, a z resztą jest wporządku?
Aha i zmienić coś w eq?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20609

Gość
Gość
dobra to napiszę tak, moja sugestia jest taka;

Zdejm całe Punkty Życia , i zdejm z 15 strzelania 6 uniku , i z 5 celowania. i daj wszystko w zaskoczenie.
i eq: kup niebieski krawat, wtedy będziesz miał nadal trochę punktow życia a on także strzelania daje;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@KondziMan

Sorki, ale tak chaotycznie to napisałeś, że wogóle Cię nie rozumiem :(.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
podnieś zaskok do ok. 100 i taktykę do ok. 70 i będzie spoko :) a z uniku możesz 10 odjąć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ten zaskok i taktyka ma być z eq do 100 i 70 czy bez bonusów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha i ostatnie pytanie...

Nie dawać nic w charyzme, wszystko z zręczność?
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
ja mam 30 charyzmy, 33 zręczności, i 22 Sprawności i jest ok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Master Slayer

jeśli chceć wyłącznie ty atakować to nie dawaj nic do taktyki, daj tylko w zaskoczenie do 100. i wtedy będzie dobrze. Bo jak dasz w taktyke i zasko to nic z ciebie nie bedzie bo albo bedziesz miał mało cel albo uniku.
kup sobie niebieska chuste,niebieska koszule rozpinana, sandały.
pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to już sam nie wiem, ty Trejo i ŁukaszT widze, że jesteście doświadczonymi graczami... Ale Trejo mi każe dawać w taktykę a ŁukaszT nie, więc kogo mam słuchać?
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
brakuje Ci zaskoczenia i taktyki, w takim razie najlepiej gdybyś rozdawał od tej pory w charyzmę. Kup niebieską chustę i niebieską koszule do ataku.



niebieska koszula do ataku?!?!?!?!! buahahahahahahhahahahahahahahahah

albo szlachecki, albo brązowy, albo czarny płaszcz. Niebieska koszula to chyba na 10 lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
STmPL

Widzę, że się niezbyt znasz... niebieska koszula daje zaskok, co jest BARDZO potrzebne do ataku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry