A Ty za kim jesteś?

...


  • W sumie głosujących
    72
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Taki mini prowokacyjny temat :D

Ehh, miałem dać wielokrotny wybór :/

PS. Pisałem już takie kluby jak Sandecja czy Łęczna, ale ze względu na liczbę mieszkańców owych miast zmniejszyłem liczbę opcji. Opcji "Inny" też nie dałem, z wiadomych powodów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Za Realem........

ale z polskich klubów zaznaczylem Jaggielonię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I za Jaggielonią:). Tylko teraz Jagga gra lepiej, a skoro ankieta nie ma wielokrotnego wyboru wybrałem Jaggę:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Will zawsze jest za kim innym:p teraz Jaga, był za legią, a lubi nagle lecha(o_O)
z polskich? nie interesuje mnie polska liga, jest nudna i nieciekawa. chyba za Jagą, bo mam ją w mmlp:D zaznaczyłem lecha, bo kiedyś im kibicowałem, no i są jedyną drużyną, która nie daje ciała w pucharach europejskich(no, może oprócz jagi, która jako jedyna nie przegrała obu meczów w el. do le...)
 

DeletedUser

Gość
Gość
William, gra lepiej? Super kibic jesteś. Ja np. kibicuję Ruchowi i Podbeskidziu od wieeelu lat, nie patrząc na wyniki i klasę rozgrywkową.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jako,że mieszkam w tym regionie,Jagaaaaaaaaaaaaa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro kibicuje dla 3 zespołów tak samo, ten co gra lepiej zostal przezemnie wymieniony;). Zreszta do Białegostoku mam nie daleko:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszędzie zwsze RTS!!! Na mecze regularnie zacząłem chodzić 3 lata taemu, od tego czasu jestem praktycznie na każdym z wyjątkiem wyjazdowych. Cała rodzina pochodzi z Łodzi, ale z regionu Widzewa i już tak zostało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jagiellonia Pany ŻÓŁTO-CZERWONE szatany!!!
Jestem z podlasia i kibicuję Jadze nie zależnie od wyników :)
Will ty chyba z pod siemiatycz lub łomży hah
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
A gdzie zespoły z Lubelszczyzny? Motor, Górnik, Avia, Hetman, Orlęta, Chełmianka, Sygnał, Lublinianka, Łada, Stal?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kaszubia Kościerzyna, oprócz tego Arka Gdynia, Lech Poznań i Cracovia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gdzie zespoły z Lubelszczyzny? Motor, Górnik, Avia, Hetman, Orlęta, Chełmianka, Sygnał, Lublinianka, Łada, Stal?

A w której lidze Swidnik i Zamość grają? W okręgowej? Wszystkich opcji jest 30, ja dałem 20, Motor był, ale wykasowałem go zmniejszając ilość opcji.

PS. Górnik Łęczna też był.
 
Status
Zamknięty.
Do góry