Adam Małysz kończy karierę.

  • Rozpoczynający wątek Skazonamarchewka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż niestety przyszedł ten dzień kiedy Adam ogłosił zakończenie kariery. Kibicowałem mu przez tyle lat .Naprawdę dziękuję Adamowi za to co zrobił dla polskich skoków.JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!
 

DeletedUser

Gość
Gość
No zrobił, zrobił, ale jak każdemu przyda mu się odpoczynek za to wszystko co zrobił dla polskich skoków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
O Adamie nigdy nie zapomnimy... Szkoda, że odchodzi. Też kibicowałem mu od wielu lat, lecz jak napisał Poker Fejs, zasługuje już na odpoczynek.

Ale może teraz nadejdzie nowe pokolenie skoczków?
Kiedy patrzę na Byrta i Stocha to jeszcze mam jakieś nadzieje :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byrt jest bardzo młody, ma zaledwie osiemnaście lat a już wchodził do 30... w każdym razie, może to być świetny skoczek. Co do Stocha- dzisiaj nie wytrzymał psychicznie i zaliczył upadek, no cóż...
Ale wróćmy do Adama. Skakał piętnaście lat, jest jednym z najlepszych skoczków w historii. Oczywiście jest mi bardzo szkoda tego, ze kończy on karierę, ale w końcu jak sam mistrz powiedział- "chcę zejść ze sceny w pełni formy". Małyszowi kibicowałem od dziecka... no cóż. Należy mu się odpoczynek, po tym, co zrobił dla polskich, ba, światowych skoków i po tym, co zrobił dla wszystkich swoich kibiców:) Co poradzić, trzeba się pogodzić z jego decyzją... W każdym razie, miło by było, gdyby wrócił... chociaż patrząc na powroty choćby Schumachera do f1 czy Ahonena do skoków to wątpię, żeby to Adamowi wyszło na dobre. Pomimo kontuzji świetnie skacze w tym sezonie, może być na podium pucharu świata. Może i dzisiejszy konkurs nie był udany, ale i tak mu dziękuję za wszystko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O Adamie nigdy nie zapomnimy... Szkoda, że odchodzi. Też kibicowałem mu od wielu lat, lecz jak napisał Poker Fejs, zasługuje już na odpoczynek.

Ale może teraz nadejdzie nowe pokolenie skoczków?
Kiedy patrzę na Byrta i Stocha to jeszcze mam jakieś nadzieje :D

no ba nikt nie zapomni bo on był najlepszym dla nas i chciałbym zrobić stronę pamiątkową Adama Małysza:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest taka zasada, żeby schodzić ze sceny w dobrej formie, bo inaczej zapamiętają Cię jako starucha, który do końca chciał być dobry, ale mu się nie udało.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Jak to mu się nie udało? Brązowy medal MŚ, zwycięstwo w PŚ w Zakopanem, po za tym kilka razy na podium.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda mi Szaranowicza...Tyle lat komentował skoki Adama i dzisiaj te jego łzy po konkursie drużynowym gdy komentował dekoracje.Aż sam nie wytrzymałem i łzy mi pociekły :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie. Nawet Schlierenzauer jak był wywiad(w sporcie na 1 było w czwartek chyba) to miał łzy w oczach... Ogólnie, kiedy się dowiedziałem to miałem łzy w oczach, ale trzeba przyznać- Adam już swoje wyskakał. Lepiej, jeżeli odchodzi w pełni formy, niż jak ma skakać do 50 i nawet do kontynentalnego się nie łapać... Adam sam mówił, że chce zejść ze sceny w jak najlepszej formie.

Musimy pamiętać o Hannu Lepistoe. On też kończy karierę(trenerską)... Mówił, że ważne aby Małysz nie popełnił błędu Ahonena i nie wracał.
 

DeletedUser21877

Gość
Gość
nIE MOGĘ SĘ Z TYM POGODZIĆ ;:):(::eek:j::&::!::?::!::!::!::!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nIE MOGĘ SĘ Z TYM POGODZIĆ ;:):(::eek:j::&::!::?::!::!::!::!:

Musisz:) Trzeba uszanować jego decyzją. Założę się, że myślał nad tym z rok i dopiero podjął tę decyzję, wydaje mi się, że nie była ona dla niego łatwa ale cóż każdy kiedyś musi odejść. Czekam tylko na 26.03 i na godnego następcę Adama.
 

DeletedUser

Gość
Gość
up- od igrzysk w Vancouver:p
zresztą, nie dziwie się mu w sumie. No bo przecież to nie jest takie łatwe jak nawet spokojnie z rodziną nie możesz wyjść... Zresztą, wiadomo, jeżeli jest się sportowcem, to ciężko jest poświęcać równie wiele czasu rodzinie co karierze, i być jeszcze dobrym w tym, co się robi.
Czekam tylko na 26.03 i na godnego następcę Adama.
dokładnei. Miejmy nadzieję, że Stoch się ustabilizuje psychicznie, i że Byrta dobrze wytrenują;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tym Stochem się wstrzymajmy ma 24 lata a presja go zżarła w drugim skoku na dużej skoczni...No sorry ale Adam w tym wieku już zdobywał złoty medal.Następcy Małysza nie będzie bo taki skoczek rodzi się w Polsce raz na 100 lat niestety taka jest prawda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda,że nie będziemy już widzieć go na skoczni oraz słyszeć słynnego komentarza:"A na belce już najlepszy Polski skoczek ADAM MAŁYSZ.Już ruszył po złoto,po złoto dla nas dla Polaków Adamie Małyszu po złoto.Będzie daleko,będzie bardzo daleko i..... Jest wylądował nikt mu tego nie zabierze ma już złoto w kieszeni"
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie to dobra decyzja naszego mistrza pokazał co potrafi i teraz zejdzie ze sceny z dobra pamięcią
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, po pierwszej serii nieźle. Idę oglądać dalej.

EDIT: No i nie było drugiej serii. Małysz na trzecim miejscu w konkursie, ogólnej klasyfikacji, Stoch wygrał i Polska trzecia w Pucharze Narodów! Brawka~!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry