Aktualizacja 1.22

  • Rozpoczynający wątek kamil2486
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No to czas na dyskusje o aktualizacji 1.22.


Na razie widze możliwość utworzenia urlopu :


urlop.png



Jeszcze coś :
todon.png



Informuje że to nie jest moje konto tylko kumpla (mamy razem) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ha był ten pomysl na forum.
Wszyscy mowili:Zrobie sie urlop na 3h i se przerwe.Ale tu jak zaczniesz to nie mozesz przerwac przez 24h.Bedzie handel.Az sie modle.
We wakacje 3 aktualki?Hmm ciekawie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety. Też gram na becie i ten Urlop to jedyna zmiana jaka została wprowadzona. Pożyjemy zobaczymy. Będę starał się poszukać nowości i wkleję tu.
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
no może ja bym chciał abt wprowadzili handel z innymi graczami..
To jest za duże ułatwienie, gdyż ktoś będzie chciał kupić załóżmy szarą kamizelkę, a ktoś sprzeda ją za 600$ - i obie strony mają korzyść. Poza tym, to by było zielone światło dla multikontowców, więc ja jestem przeciwko takim pomysłom.

Co do "urlopu", to widzę, że mój pomysł (jako jeden z wielu :p), nie poszedł na marne.

Update 1.22 myślę, że w wakacje nie powstanie, zostało tylko 10 dni (nie licząc już dzisiejszego dnia to 9), z jedną funkcją raczej nie przejdzie. Ale żeby to była porządna aktualka, nie taka jak 1.21 (szczerze, to update 1.21 jest do bani), a żeby taką była to w październiku by ją wprowadzili..
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Moim zdaniem ta opcja URLOP to marnowanie czasu programistow. Jesli wyjeżdżasz na urlop i nie chcesz byc atakowany opuszczasz miasto. Przecietnie urlop trwa 2 tygodnie a to mniej niz czas po jakim kasuje sie konto za brak aktywnosci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież dopiero co wprowadzono 1.21


Uważam że będą wrzucać po trochu
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co widze to aktualki sa dawane mniej wiecej co miesiac ..wiece w drugiej polowie wrzesnia powinna byc juz u nas..a ja chcialbym zeby wprowadzili handlarza w forcie ..handel miedzy graczami to za duze ulatwienie i mam nadzieje ze nie bedzie tego..
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
mogliby dać w którejś z najbliższych aktualizacji handel między graczami a multikonta by kasowali
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel zepsuje tą grę, tyle.

A co to tego trybu urlopowego to jest on jeno częścią przyszłej 1.22, w której to może zobaczymy handlarzy (mało możliwe), albo mapę bitwy zalezną od poziomu rozbudowy fortu. Zresztą na razie nie czas na dyskusje o 1.22, bo nawet jej nie ma na becie ;)
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
Jakby był handel to łatwiej by sie sety zdobywało
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co to tego trybu urlopowego to jest on jeno częścią przyszłej 1.22, w której to może zobaczymy handlarzy (mało możliwe), albo mapę bitwy zalezną od poziomu rozbudowy fortu. Zresztą na razie nie czas na dyskusje o 1.22, bo nawet jej nie ma na becie ;)

To drugie bedzie na pewno, to pierwsze prawie na pewno nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
handel moze byc ale jak by byly ograniczona np. 1 transakcja w miesiącu
 
przecież zawsze można wprowadzić coś takiego że osoby z tego samego adresu IP nie mogą ze sobą handlować :) podobnie jak jest z pojedynkami
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Urlop - szczerze mówiąc nie wiem po co to. Konto kasują po 45 dniach, a nie sądzę żeby ktoś urlopował się tak długo. Jeśli nie chce być atakowany to poprostu wychodzi z miasta.
2. Handel między graczami faktycznie może/będzie sprzyjał multikontom. No chyba że zrobiliby go tylko na produkty z prac ;) Wtedy nie byłoby aż takich przegięć, a niekture zadania byłyby osiągalne bez kosmicznych czasami modyfikacji postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak ale zadania zrobiły by się strasznie łatwę niech wprowadzą coś ciekawego ale nie handel:)
Oni cos wymyślą:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co widze to aktualki sa dawane mniej wiecej co miesiac ..wiece w drugiej polowie wrzesnia powinna byc juz u nas..a ja chcialbym zeby wprowadzili handlarza w forcie ..handel miedzy graczami to za duze ulatwienie i mam nadzieje ze nie bedzie tego..
ja też bym chiał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poczekajmy... aż wprowadzą. Dla mnie urlop... może być. Raczej nie będę korzystał :) A gdzieś już handel jest ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry