Aktualizacja 1.26

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5247
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5247

Gość
Gość
U nas dopiero wprowadzili aktualizacje 1.25
A na becie już pracują nad aktualizacją 1.26
Na razie zlikwidowali limit w banku
 

DeletedUser2279

Gość
Gość
Będąc bez miasta można kupować ze sklepów wszystko z każdego poziomu. a nie jak poprzednio że dwa poziomy niżej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale kto kupuje z wyższych poziomów :p

To po to, żeby widzieć itemki. Oferty sklepów tracą sens ;)

EDIT: Jeszcze w raportach widać exp i kasę po najechaniu na pracę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Parę screenów:
betaxa.jpg

beta2e.jpg

beta3x.jpg
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
svsdv.jpg

^jak sie najedzie na jakiś raport to się pokazuje taki skrótowy raport:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli zlikwidowali limit to znaczy, że teraz bank będzie można rozbudować tylko na 1 poziom?

To ze skróconym raportem - świetny pomysł;) Czasami muszę się przekopać przez całe strony szukając jednego konkretnego, a tak będzie znacznie łatwiej:)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
tak napisali na becie

Version 1.26

* Features
o players can now send their reports to other players per bbcode and set the view right for every single report.
o titles in report list now show up tooltips with a few informations of the report
o traders now also sell the items of the two highest levels to foreign players.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tych nowych raportów nie ogarniam, ale mogę co nie co powiedzieć nt. banków.

Limit został zniesiony. Teraz od poziomu rozbudowy banku zależy max. dzienna ilość gotówki do wpłacenia. Przykładowo na 10, max. lvlu jest to 3500 zielonych dziennie. Ponadto, można wpłacać kasę na swoje konto w innych miastach, tyle że wtedy przepada nam 20% wpłacanej sumy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ma ktoś dokładna rozpiskę ? Np.: ile bd mógł wpłacić na 78lvl ? I czy limit jest jakiś np.: ze mogę wpłacić raz dziennie ?!?
 

DeletedUser

Gość
Gość
no przecież napisali, że limit zależy od poziomu banku, a nie Twojego ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mi się bardzo spodobało linkowanie raportów. Możemy ustawić sobie czy raport ma być widoczny tylko dla nas, dla mieszkańców naszego miasta, dla współ...fortowiczów, czy też ma być publiczny i prostym BB-codem wklejamy sobie go gdzie chcemy. Teraz w zależności od ustawień widzą go Ci co mają zobaczyć. Bardzo fajna sprawa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby aktualizacja weszła do polskich światów administracja musi wysłać do Innogames haracz w postaci 250 kg żelowych misiów.Trwa zbiórka funduszy tak więc już niedługo....

To chyba logiczne że wprowadzą, czy jakaś aktualizacja była wprowadzona tylko w, np. Portugalii czy innej Grenlandii?
 

DeletedUser5247

Gość
Gość
To ja dorzucę kilo swoich żelowych miśków HAHA aleś wymyślił

U nas wprowadzą ale przecież nie będą wprowadzać aktualizacji tylko z linkami raportów
Popracują jeszcze i wrzucą trzeba czekać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się bardzo spodobało linkowanie raportów. Możemy ustawić sobie czy raport ma być widoczny tylko dla nas, dla mieszkańców naszego miasta, dla współ...fortowiczów, czy też ma być publiczny i prostym BB-codem wklejamy sobie go gdzie chcemy. Teraz w zależności od ustawień widzą go Ci co mają zobaczyć. Bardzo fajna sprawa.

mi tak samo :)
Pozatym cieszę się bardzo, że zostanie zniesiony limit banku bo mam ponad 30 niepotrzebnych przedmiotów w plecaku, których teraz nie moge sprzedać bo bank u mnie jest przepełniony :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się bardzo spodobało linkowanie raportów. Możemy ustawić sobie czy raport ma być widoczny tylko dla nas, dla mieszkańców naszego miasta, dla współ...fortowiczów, czy też ma być publiczny i prostym BB-codem wklejamy sobie go gdzie chcemy. Teraz w zależności od ustawień widzą go Ci co mają zobaczyć. Bardzo fajna sprawa.

Mogliby dodać do forum też taki skrypt, albo chociaż generator raport-plik graficzny.

Ciekawe kiedy wejdą te listy gończe, chciałbym, aby West stał się bardziej... West. Może to nawet 1.26? TW jedzie ostatnio pełną parą, widać starania wszystkich, którzy się nim zajmują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
- minor changes to fort battle chat
- HTML fixes to the ranking table (please check functionality)

We won't add new features / quests next week and will only finish stuff that's not done yet. Also, the banking transaction limits will be balanced next week. The worker character bonus will also be changed to match the new behavior of the bank.

Czy mógłby to ktoś przetłumaczyć ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
- niewielkie zmiany w czacie bitwy o fort
- poprawki HTML rankingu tabeli

Nie bedziemy dodawac nowych funkcji/zadan w przyszlym tygoniu a wykonczymy tylko rzeczy ktore nie zostaly jeszcze zrobione. Rowniez limity bankowych transakcji zostana zrownowazone. Bonus budowniczego takze zostanie zmieniony aby dostosowac go do zmian w banku.
 
Do góry