Aktualizacja 1.33

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19899
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19899

Gość
Gość
Aktualizacja 1.32 za nami. Przyniosła ona na pewno dużo zmian.
Czas porozmawiać o następnej aktualizacji, czyli aktualizacji 1.33.

- - -
Planowane zmiany:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=48367

Parę screenów:
1. Lista przyjaciół
2. Od teraz nowe okna mają możliwość odświeżenia, oraz zminimalizowania
3. Wprowadzono nowe okna raportów
4. Dodano nową zakładkę w osiągnięciach Belohnungen, czyli Nagrody (nieaktywna tymczasowo)
5. Zmieniono okienka wyświetlające informacje, ekwipunek
6. W osiągnięciach paseczek postępu pokazuje nam się od razu bez konieczności rozwijania
7. Dodano nowy poradnik dotyczący listy przyjaciół
8. Nowe questy
9. Zmieniono wygląd chust, krawatów, muszek, opasek na czoło i naszyjników indiańskich (teraz zmieniono na podstawowy)
10. Nowe okno przeglądu fortu.
11. Jeżeli jesteśmy zalogowani permanentnie nie wyskakuje napis ZAGRAJ ZA DARMO! (weszło na Polską stronę główną TW)
12. Dodano możliwość natychmiastowego zamknięcia okienka osiągnięcia
13. Nowy wygląd okna Poczta
14. Nowy wygląd okna Raporty
15. Nowy, ładniejszy styl ładowania się okien
16. Dodano możliwość wysłania zaproszenia do grona przyjaciół w profilu
17. Zmieniono napis ceny spania w hotelu z 0$ na free
18. Zmiany wyglądu okien w Ratuszu
19. W spisie mieszkańców widzimy kto jaką wybrał profesję w rzemiośle
20. Dodano rangi, widoczne przed nickami (można je zauważyć u graczy z panteonu)
21. Zmieniono znaczek ładowania Z tego na ten

----

Jeżeli znalazłeś jakieś błędy w poscie, lub nowość którą wprowadzono na betę napisz.
Post będę aktualizował na bieżąco.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
Moim zdaniem za mało póki co wiemy, żeby cokolwiek przewidywać... Dodam również, że na Dev-blogu pojawiła się jakaś nowa informacja, ale raczej jej nie przetłumaczę, z czystego lenistwa...

PS: Ja raczej niczego szczególnego nie oczekuję, co ma być to będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowa notka to przede wszystkim pożegnanie Zet'a. Ciekaw jestem jak będą wyglądać teraz aktualizacje i z jaką częstotliwością będą wypuszczane. Mam nadzieję, że zmiana składu deweloperów nie wpłynie negatywnie na dalszy rozwój gry.

I am not so happy to leave the team now as there are still features that should be added and updated, like a new duel system, the character migration, and a new multiplayer event thing similar to fort battles and I would have really liked to do that myself.
...a mogło być ciekawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
lista przyjaciół -kolejny zbędny badziew dla dzieci Nk i twarzo-ksiązki
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
W notce na Dev-blogu jest także wspomniane o tym, że są rzeczy które powinny być aktualizowane takie jak nowy system pojedynków i coś na styl bitwy fortowej, które miało by być nowością w grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie potrzebny żalowy dodatek nie dlugo the west będzie nowa nk czy facebookiem i tyle po co lista przyjaciół przeceiez jak hcesz zobaczyc czy ktos jest to wystarczy zobaczyć na czacie no nie :/

Wkurzają mnie takie durne posty że to denna zmiana bo nie chcesz mieć drugiego facebooka lub NK z the west,najpierw zastanów się w ilu grach przeglądarkowych jest system znajomych póżniej pisz

aha a co jeśli twój kolega nie jest w twoim mieście ani nie jest w tym hrabstwie?O tym mądralo nie pomyślałeś co?

Pomysł dość ciekawy the West powinnen się rozwijać:)
 
Pewnie! Prosimy jeszcze o możliwość dołączania do poczty kwiatuszków, miśków, kartek świątecznych, kolorków itd, oczywiście za bryłki!
Do tego albumy ze zdjęciami + albumy od 18lat, do otwarcia za bryłki. +muzyka gdy ktoś wchodzi na profil, jak wejście zawodnika WWF na ring ;)

Tak, to najpotrzebniejsze zmiany ;)

Ps. w saloonie można dodać grę w węża ;)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Ja też nie rozumiem, dlaczego niektórzy sądzą, że przez tą listę znajomych z TW zrobi się facebook albo nk, przecież na facebooku nie toczysz bitew fortowych albo na nk nie cerujesz skarpetek...

Moim zdaniem lista znajomych może okazać się przydatna, a i nie zepsuje rozgrywki w żaden sposób.


wcale nie zepsuje tylko sporo graczy ma 13 lat i wysyłanie zaproszenia będzie na zasadzie nie znam ale chcę mieć 12423532 znajomych . Odrzucasz to i tak ci wyśle jeszcze raz aż do skutku . Szykuje się najgorsza aktualizacja roku.

A zapomniałem o tym ze muszą gdzieś przychodzić komunikaty że ktoś chce cię dodać do przyjaciół więc kolejny minus to zaspamowane raporty-poczta lub upierdliwie mrugający przycisk przyjaciele
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Temat ma służyć dyskusji nad ver. 1.33, nie jest to koncert życzeń co ma zostać wprowadzone. Od tego jest dział propozycje. Tutaj można dyskutować o nowej wersji, wprowadzono ją dziś na becie więc możecie już sobie pooglądać.

Serdecznie Pozdrawiam
Szeryf Gah
The West Team
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Nie podoba mi się okno wyświetlania raportów z prac(nie wiem jak z resztą, bo na razie tylko prace robiłem).
Nic właściwie nowego, oprócz nowej "skórki", i strasznie dużo pustego, białego miejsca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję,że wreszcie administracja pomyśli o podlinkowaniu raportów na czacie,po kopiowanie to własnego profilu jest męczące.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję,że wreszcie administracja pomyśli o podlinkowaniu raportów na czacie,po kopiowanie to własnego profilu jest męczące.

My zajmujemy się administracją światów, kwestie techniczne to działka programistów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejna nie potrzebna aktulka....Tak jest zlagujmy do końca tw ! Świat dakota i tak już ledwo chodzi (nie wiem jak reszta bo nie gram).A co do listy przyjaciół na co to?Po co to?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejna nie potrzebna aktulka....Tak jest zlagujmy do końca tw ! Świat dakota i tak już ledwo chodzi (nie wiem jak reszta bo nie gram).A co do listy przyjaciół na co to?Po co to?

Czyli gra ma się nie rozwijać, mamy stanąć w miejscu? Nie potrzebna aktualka, czemu sądzisz że jest niepotrzebna, na jakiej podstawie? Widzę że nie podoba Ci się lista przyjaciół, a oprócz tego to co jeszcze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli gra ma się nie rozwijać, mamy stanąć w miejscu? Nie potrzebna aktualka, czemu sądzisz że jest niepotrzebna, na jakiej podstawie? Widzę że nie podoba Ci się lista przyjaciół, a oprócz tego to co jeszcze?

Lista przyjaciół jest nie potrzebna skoro ktoś jest moim przyjacielem to po nie muszę go mieć na żadnej liście.Nie chodzi mi o nie rozwijanie ale zobacz sobie jak chodzi beta (na którą wprowadza się cały czas coś nowego) a jak chodzi nasz kochany Polski t-w różnica jest ogromna..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest jeszcze jedno rozwiązanie: Nie musisz korzystać z takiej listy, jak ci nie pasuje :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry