Aktualizacja 1.34

  • Rozpoczynający wątek Azon
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przeprowadziłem mały test. Wyczyściłem ciasteczka oraz pamięć podręczną i spróbowałem otworzyć ekwipunek na Hauronie (1.33) oraz Alamogordo (1.34). Dodam, że na obu światach mam podobną ilość przedmiotów. Wczytanie ekwipunku na Huronie trwało około 2 sekundy, zaś na Alamogordo aż 6. Nie wiem czy może nowy ekwipunek jest ciągle w fazach testów stąd to opóźnienie ale na pierwszy rzut oka widać, że to wcale nie jest żadne usprawnienie... Dodam, ze właśnie nowe grafiki okna najwięcej czasu się ładowały a grafiki przedmiotów ponownie wczytały się wszystkie mimo, iż nie zmieniałem filtru przedmiotów. Nad nowy widokiem ekwipunku muszą jeszcze popracować, bo obecnie utrudnia grę na tyle, że jeśli wprowadzą go w obecnej postaci to faktycznie zastanowię się nad zakończeniem gry.
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Teraz to ja się boje otwierać ekwipunek,przeraża on swoją brzydotą.Każdy mówi mi ,że mam świetny wzrok,ale chyba się im wydaje ,bo wszystko widzę jak za mgłą .Ja się pytam,dlaczego nie zrobili jeszcze mniejszych tych okienek?hmpf Nowy wygląd przedmiotów jest porażką-niezbyt idealne kontury ,wszystko jakieś brzydkie,niedopasowane do wielkości okienek,po prostu szkoda gadać...bleee::(:Dość ,że z dnia na dzień ubywa im graczy ,to jeszcze takim czymś ich odstraszają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do kościoła... Pewnie bobki odżyją itp. Ale podstawowe pytanie! Po co nam te poziomy kościoła?? Nadal nie wiadomo po co modlitwa(chyba, że coś mnie ominęło), więc co dają te dodatkowe pkt modlitw? Bawienie się w budowę kościoła dla samej budowy to trochę suchar... Fakt, nabiję sobie przy okazji pkt osiągnięć, ale przydałoby się więcej sensu w tym...


Przy okazji to przyznam, że zaskakuje mnie taki nacisk na kościół i modlitwę w grze, którą tworzą niemcy ;)
co do ostatniego to chyba za 1939 chcą przeprosić i temu dają nacisk na kościół
co do pierwszego prawdopodobnie szczęście
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Rozjaśniono okno ekwipunku:
11745uf.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się pytam Onufry-czy jest możliwość,że to [...] nie zostanie wprowadzone i pozostaniemy w starym,normalnym oknie ekwipunku i wyglądzie przedmiotów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tott, oby była... bo inaczej nawet nie będzie mi się chciało szukać kalendarza adwentowego w eq..
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Widać po avatarku że postać ślepa i pijana, więc nie wiedziała jak się porządnie ubrać :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozjaśniono okno ekwipunku:
11745uf.jpg

Wygląda to o niebo lepiej. Warto wspomnieć, że zwiększyli także grafiki przedmiotów o około 20%. Gdyby jeszcze samo okienko powiększyli to już by się to nadawało. Targ w obecnej formie jest nie do przyjęcia. Sklepy i handlarz mogą być. TYLKO DLACZEGO TERAZ WSZYSTKO SIĘ TAK DŁUGO ŁADUJE?
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Szkoda że chusta nie jest między czapką a ubraniem, pas między ubraniem i spodniami i pod spodniami buty.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Tak patrzę na tego zrzuta Azona i się zastanawiam.... Więc spytam.... Te 2 zakładki na końcu... Obstawiam, że ostatnia dotyczy setów, a ta "new"? Nowych przedmiotów w ekwipunku? Ktoś wie na jakiej zasadzie jest oceniana ta nowość?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś dowiedziałem się, że tw-pro najprawdopodobniej nie będzie działał z nowym stylem graficznym ekwipunku. Pierwszy raz liczę na to, że aktualizacja zostanie wprowadzona jak najpóźniej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak patrzę na tego zrzuta Azona i się zastanawiam.... Więc spytam.... Te 2 zakładki na końcu... Obstawiam, że ostatnia dotyczy setów, a ta "new"? Nowych przedmiotów w ekwipunku? Ktoś wie na jakiej zasadzie jest oceniana ta nowość?

Od tego co ostatnio ,,wpadło" Ci do ekwipunku :p Np. mam PKS, Kupuję potem Odtylcówkę, a na koniec dostaję Winchestera. Kolejność w ,,zakładce new" PKS-Odtylcówka-Winchester.


Dziś dowiedziałem się, że tw-pro najprawdopodobniej nie będzie działał z nowym stylem graficznym ekwipunku. Pierwszy raz liczę na to, że aktualizacja zostanie wprowadzona jak najpóźniej...

Oby jej w ogóle nie wprowadzili... To jest najgorsza aktualka jaką widziałem kiedykolwiek we wszystkich grach w jakie grałem ::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Do tej pory nasza postać w eq. przypominała człowieka a teraz to baza danych ubioru w użyciu.
Klimat kaput.
Dalej - gracze kaput.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od tego co ostatnio ,,wpadło" Ci do ekwipunku :p Np. mam PKS, Kupuję potem Odtylcówkę, a na koniec dostaję Winchestera. Kolejność w ,,zakładce new" PKS-Odtylcówka-Winchester. ...
Trzy nocniki na becie mam już chyba przynajmniej od roku i raczej szybciej by zardzewiały ::P: niż stały by się nowością w moim ekwipunku o_O
1323424622-clip-169kb.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry