Aktywność

  • Rozpoczynający wątek mjut
  • Data rozpoczęcia

przyda się takie coś?

  • Tak

    Głosy: 109 91,6%
  • Nie

    Głosy: 10 8,4%

  • W sumie głosujących
    119
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście że tak czasami po kilka godzin siedze i czekam aż zauważę że ktoś jest the west
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest bardzo dobry pomysł ja np.często musze się z kimś kontaktować z miasta więc wysyłam wiadomość czekam 15 min. i dopiero wiem czy ktoś jest naprawde brawa za pomysłowość
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uważam, że to jest zły pomysł ponieważ w mieście może być zdrajca który przekarze informacje wrogowi o graczu którego nie ma na koncie i wróg może go zaatakować... jestem na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem z atak.Czasami mam ważną sprawę dla kolegów do powiedzenia a nie wiem czy jest online i co wtedy?
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
jestem na tak ale proponowalbym zeby to byla zielona lampka a niebieska byla by po wylogowaniu gracza potem zolta i czerwona. Zreszta niwazne byle tylko byla ta opcja ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uważam, że to jest zły pomysł ponieważ w mieście może być zdrajca który przekarze informacje wrogowi o graczu którego nie ma na koncie i wróg może go zaatakować

Ja sądzę że komuś niezaufanemu nie da się admina żeby mógł coś mówić :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
popieram re-ar takie coś to geniamny pomysł wkońcu nieraz jeszcze sie przydaży coś do powiedzenia a może sie nawet pochwalić:cool:???
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł przydalo by sie wiedziec kto jest on-line :confused:

?Jestsm na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest świetny, w 100% na tak ;)
Fajnie by było, żeby w ogóle wprowadzili jakieś statusy do profilu między innymi :rolleyes:

Pozdrawiam :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak! bo ta aktywność do jest do jakiegoś czasu po wylogowaniu. A lepiej grać i wiedzieć, kto jest w danej chwili aktywny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry